Διαφήμιση
Luca Ranieri: αγωνίζεται στην ομάδα Fiorentina. Θέση: Αμυντικός, Εθνικότητα: Ιταλία, Ηλικία: 27, Ύψος: 187 cm, Αγοραία αξία: 6 εκ. €. 2026-2027 – συμμετοχές: 5, γκολ: 1, ασίστ: 0. Τελευταία καταγεγραμμένη συμμετοχή: Genoa - Fiorentina (10 Οκτωβρίου 2026).
Τελευταία ενημέρωση:

Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Τραυματίας
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα
Υψηλότερη: 12 εκ. € (17 Δεκ 2024)
Fiorentina – συμμετοχές: 4, γκολ: 0, ασίστ: 0
Στα διαθέσιμα αρχεία της ομάδας Fiorentina για τη σεζόν 2026/27, ο παίκτης Luca Ranieri αγωνίστηκε για 309 λεπτά και ξεκίνησε ως βασικός σε 4 αγώνες.
Fiorentina – συμμετοχές: 170, γκολ: 12, ασίστ: 7
Salernitana – συμμετοχές: 27, γκολ: 1, ασίστ: 0
Spal – συμμετοχές: 31, γκολ: 0, ασίστ: 1
Ascoli – συμμετοχές: 10, γκολ: 0, ασίστ: 0
Foggia – συμμετοχές: 27, γκολ: 0, ασίστ: 0
Σχετικές σελίδες: Fiorentina, Livescore ποδοσφαίρου
Luca Ranieri – Ηλικία: 27 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 23 Απριλίου 1999.
Θέση: Αμυντικός.
Luca Ranieri – Ομάδα: Fiorentina.
Luca Ranieri – Ύψος: 187 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Αριστερό.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Fiorentina | 27 ετών | 6 εκ. € | |
| Fiorentina | 26 ετών | 7 εκ. € | |
| Fiorentina | 26 ετών | 12 εκ. € | |
| Fiorentina | 25 ετών | 12 εκ. € | |
| Fiorentina | 25 ετών | 8 εκ. € | |
| Fiorentina | 24 ετών | 5 εκ. € | |
| Fiorentina | 24 ετών | 4 εκ. € | |
| Fiorentina | 24 ετών | 2,5 εκ. € | |
| Fiorentina | 23 ετών | 2,3 εκ. € | |
| Salernitana | 23 ετών | 2,5 εκ. € | |
| Salernitana | 22 ετών | 2,5 εκ. € | |
| Spal | 22 ετών | 2,5 εκ. € | |
| Spal | 21 ετών | 2,3 εκ. € | |
| Ascoli | 21 ετών | 2 εκ. € | |
| Ascoli | 20 ετών | 1,8 εκ. € | |
| Fiorentina | 20 ετών | 2 εκ. € | |
| Foggia | 20 ετών | 2 εκ. € | |
| Foggia | 19 ετών | 800 χιλ. € | |
| Fiorentina U19 | 19 ετών | 200 χιλ. € | |
| Fiorentina U17 | 17 ετών | 200 χιλ. € | |
| Fiorentina U17 | 16 ετών | 150 χιλ. € |
Εθνικότητα: Ιταλία.
Αγοραία αξία: 6 εκ. €.
Luca Ranieri τη σεζόν 2026-2027: 5 αγώνες, 1 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Luca Ranieri τη σεζόν 2026-2027: 5 αγώνες, 1 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 399. Μέση βαθμολογία: 6,7.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Σέριε Α | Fiorentina | 4 | 309 | 0 | 0 | 6,3 |
| Κύπελλο Ιταλίας | Fiorentina | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,1 | |
| 2026 | Διεθνή φιλικά συλλόγων | Fiorentina | 1 | 77 | 0 | 0 | 6,7 |
| Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος (Ευρώπη) | ΙταλίαΕθνική ομάδα | 1 | 83 | 0 | 0 | 7,6 | |
| 2025-2026 | Σέριε Α | Fiorentina | 34 | 2.471 | 1 | 0 | 6,7 |
| Κόνφερενς Λιγκ | Fiorentina | 10 | 777 | 2 | 0 | 6,9 | |
| Κύπελλο Ιταλίας |
| Fiorentina |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2024-2025 | Σέριε Α | Fiorentina | 36 | 3.077 | 1 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κόνφερενς Λιγκ | Fiorentina | 11 | 862 | 2 | 1 | 6,6 | |
| Κύπελλο Ιταλίας | Fiorentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023-2024 | Σέριε Α | Fiorentina | 26 | 2.067 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κόνφερενς Λιγκ | Fiorentina | 13 | 1.027 | 3 | 1 | 7,3 | |
| Κύπελλο Ιταλίας | Fiorentina | 4 | 375 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Σέριε Α | Fiorentina | 9 | 505 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κόνφερενς Λιγκ | Fiorentina | 7 | 599 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Κύπελλο Ιταλίας | Fiorentina | 3 | 136 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2021-2022 | Σέριε Α | Salernitana | 27 | 2.114 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Σέριε Β | Spal | 25 | 2.119 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ21 | Spal | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| Κύπελλο Ιταλίας | Spal | 3 | 67 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019-2020 | Σέριε Β | Ascoli | 10 | 857 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Σέριε Α | Fiorentina | 3 | 230 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Κύπελλο Ιταλίας | Fiorentina | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Κ21 | Fiorentina | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019 | Διεθνές Κύπελλο Πρωταθλητών | Fiorentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ20 | ΙταλίαΕθνική ομάδα | 4 | 390 | 1 | 0 | 7,3 |
| 2018-2019 | Διεθνές Κύπελλο Πρωταθλητών | Fiorentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Διεθνή φιλικά συλλόγων | Fiorentina | 1 | 72 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Σέριε Β | Foggia | 26 | 2.174 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ20 | Foggia | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |