Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Υψηλότερη: 800 χιλ. € (3 Ιουν 2024)
Τελευταία ενημέρωση:
Marcelo Alves Santos: αγωνίζεται στην ομάδα Sochi. Θέση: Αμυντικός, Εθνικότητα: Βραζιλία, Ηλικία: 28, Ύψος: 192 cm, Αγοραία αξία: 800 χιλ. €. Marcelo Alves Santos τη σεζόν 2025-2026: 21 αγώνες, 2 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Ο πιο πρόσφατος αγώνας στα διαθέσιμα αρχεία στον οποίο αγωνίστηκε ο παίκτης Marcelo Alves Santos ήταν το Sochi - Akhmat Grozny, με 90 λεπτά στον αγωνιστικό χώρο. Ημερομηνία αγώνα: 17 Μαΐου 2026.
Sochi – συμμετοχές: 7, γκολ: 1, ασίστ: 0
Στα διαθέσιμα αρχεία της ομάδας Sochi για τη σεζόν 2026/27, ο παίκτης Marcelo Alves Santos αγωνίστηκε για 613 λεπτά και ξεκίνησε ως βασικός σε 7 αγώνες.
Sochi – συμμετοχές: 52, γκολ: 4, ασίστ: 0
Tondela – συμμετοχές: 48, γκολ: 4, ασίστ: 1
Vitória - BA – συμμετοχές: 18, γκολ: 0, ασίστ: 0
Vasco da Gama Saf - RJ – συμμετοχές: 16, γκολ: 0, ασίστ: 0
Σχετικές σελίδες: Sochi, Livescore ποδοσφαίρου
Marcelo Alves Santos – Ηλικία: 28 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 7 Φεβρουαρίου 1998.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Sochi | 28 ετών | 800 χιλ. € | |
| Sochi | 27 ετών | 750 χιλ. € | |
| Sochi | 27 ετών | 800 χιλ. € | |
| Sochi | 27 ετών | 500 χιλ. € | |
| Sochi | 26 ετών | 700 χιλ. € | |
| Sochi | 26 ετών | 800 χιλ. € | |
| Sochi | 25 ετών | 500 χιλ. € | |
| Sochi | 25 ετών | 500 χιλ. € | |
| Tondela | 25 ετών | 650 χιλ. € | |
| Tondela | 24 ετών | 450 χιλ. € | |
| Tondela | 24 ετών | 350 χιλ. € | |
| Madureira | 23 ετών | 350 χιλ. € | |
| Vitória | 23 ετών | 450 χιλ. € | |
| Vasco da Gama Saf | 23 ετών | 450 χιλ. € | |
| Vasco da Gama Saf | 22 ετών | 500 χιλ. € |
Θέση: Αμυντικός.
Marcelo Alves Santos – Ομάδα: Sochi.
Marcelo Alves Santos – Ύψος: 192 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Δεξί.
Εθνικότητα: Βραζιλία.
Αγοραία αξία: 800 χιλ. €.
Marcelo Alves Santos τη σεζόν 2025-2026: 21 αγώνες, 2 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Marcelo Alves Santos τη σεζόν 2025-2026: 21 αγώνες, 2 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 1.686. Μέση βαθμολογία: 6,4.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Πρωτάθλημα Ρωσίας | Sochi | 17 | 1.487 | 2 | 0 | 6,4 |
| Russian Cup | Sochi | 4 | 199 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2024-2025 | Πρωτάθλημα Ρωσίας | Sochi | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023-2024 | Πρωτάθλημα Ρωσίας | Sochi | 25 | 2.157 | 2 | 0 | 6,7 |
| Russian Cup | Sochi | 4 | 273 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2022-2023 | Liga Portugal 2 | Tondela | 31 | 2.278 | 4 | 1 | 6,9 |
| Portuguese League Cup |
| Tondela |
| 4 |
| 359 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2022 | Portuguese Super Cup | Tondela | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2021-2022 | Primeira Liga | Tondela | 9 | 728 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese Cup | Tondela | 3 | 126 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Campeonato Carioca A Βραζιλίας | Vitória - BA | 1 | 10 | 0 | 0 | – | |
| Serie B Βραζιλίας | Vitória - BA | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Brazilian Cup | Vitória - BA | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Serie B Βραζιλίας | Vitória - BA | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2020-2021 | Serie B Βραζιλίας | Vitória - BA | 11 | 921 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Vitória - BA | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| Brasileirão Serie A | Vasco da Gama Saf - RJ | 3 | 247 | 0 | 0 | 6,7 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Vasco da Gama Saf - RJ | 2 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Brasileirão Serie A | Vasco da Gama Saf - RJ | 11 | 898 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|