Διαφήμιση
Θέση: Επιθετικός, Εθνικότητα: Ελβετία, Ηλικία: 36, Ύψος: 175 cm, Αγοραία αξία: 750 χιλ. €. 2022-2023 – συμμετοχές: 27, γκολ: 4, ασίστ: 1. Τελευταία καταγεγραμμένη συμμετοχή: Kayserispor - Adana Demirspor (30 Οκτωβρίου 2022).
Τελευταία ενημέρωση:
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα
Υψηλότερη: 3 εκ. € (22 Οκτ 2017)
Kayserispor – συμμετοχές: 55, γκολ: 16, ασίστ: 5
Dinamo Zagreb – συμμετοχές: 100, γκολ: 20, ασίστ: 10
Rijeka – συμμετοχές: 1, γκολ: 1, ασίστ: 0
Zurich – συμμετοχές: 61, γκολ: 1, ασίστ: 0
Neuchatel Xamax – συμμετοχές: 18, γκολ: 0, ασίστ: 0
Schalke 04 – συμμετοχές: 10, γκολ: 0, ασίστ: 0
Σχετικές σελίδες: Livescore ποδοσφαίρου
Mario Gavranović – Ηλικία: 36 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 24 Νοεμβρίου 1989.
Θέση: Επιθετικός.
Mario Gavranović – Ύψος: 175 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Δεξί.
Εθνικότητα: Ελβετία.
Αγοραία αξία: 750 χιλ. €.
Mario Gavranović τη σεζόν 2022-2023: 27 αγώνες, 4 γκολ και 1 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Kayserispor | 33 ετών | 750 χιλ. € | |
| Kayserispor | 33 ετών | 1 εκ. € | |
| Kayserispor | 32 ετών | 1,2 εκ. € | |
| Kayserispor | 32 ετών | 1,5 εκ. € | |
| Kayserispor | 32 ετών | 1,6 εκ. € | |
| Kayserispor | 32 ετών | 1,6 εκ. € | |
| Kayserispor | 31 ετών | 1,4 εκ. € | |
| Dinamo Zagreb | 31 ετών | 2,5 εκ. € | |
| Dinamo Zagreb | 31 ετών | 2 εκ. € | |
| Dinamo Zagreb | 30 ετών | 1 εκ. € | |
| Dinamo Zagreb | 30 ετών | 1,6 εκ. € | |
| Dinamo Zagreb | 30 ετών | 2 εκ. € | |
| Dinamo Zagreb | 29 ετών | 2,5 εκ. € | |
| Dinamo Zagreb | 29 ετών | 3 εκ. € | |
| Dinamo Zagreb | 28 ετών | 3 εκ. € | |
| Dinamo Zagreb | 28 ετών | 3 εκ. € | |
| Rijeka | 27 ετών | 3 εκ. € | |
| Rijeka | 27 ετών | 2 εκ. € | |
| Rijeka | 26 ετών | 1,5 εκ. € | |
| Rijeka | 26 ετών | 1,4 εκ. € | |
| Zurich | 26 ετών | 1 εκ. € | |
| Zurich | 25 ετών | 1,3 εκ. € | |
| Zurich | 25 ετών | 1,8 εκ. € | |
| Zurich | 24 ετών | 1,8 εκ. € | |
| Zurich | 24 ετών | 1,8 εκ. € | |
| Zurich | 23 ετών | 1,5 εκ. € | |
| Zurich | 22 ετών | 1,3 εκ. € | |
| Zurich | 22 ετών | 1 εκ. € | |
| Mainz | 22 ετών | 800 χιλ. € | |
| Mainz | 22 ετών | 1,3 εκ. € | |
| Schalke 04 | 21 ετών | 1,8 εκ. € | |
| Schalke 04 | 21 ετών | 1,5 εκ. € | |
| Schalke 04 | 21 ετών | 1 εκ. € | |
| Schalke 04 | 20 ετών | 1,5 εκ. € | |
| Schalke 04 | 20 ετών | 1,8 εκ. € | |
| Yverdon | 19 ετών | 150 χιλ. € | |
| Yverdon | 18 ετών | 100 χιλ. € | |
| Lugano | 18 ετών | 75 χιλ. € |
Mario Gavranović τη σεζόν 2022-2023: 27 αγώνες, 4 γκολ και 1 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 1.371.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-2023 | Σούπερ Λιγκ Τουρκίας | Kayserispor | 22 | 1.217 | 4 | 1 | 6,6 |
| Κύπελλο Τουρκίας | Kayserispor | 3 | 144 | 0 | 0 | – | |
| Νέισονς Λιγκ | ΕλβετίαΕθνική ομάδα | 2 | 10 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2022 | Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος (Ευρώπη) | ΕλβετίαΕθνική ομάδα | 2 | 38 | 1 | 0 | 7,5 |
| 2021-2022 | Σούπερ Λιγκ Τουρκίας | Kayserispor | 26 | 1.722 | 10 | 4 | 6,9 |
| Κύπελλο Τουρκίας | Kayserispor | 4 | 181 | 2 | 0 | 7,8 | |
| Dinamo Zagreb |
| 3 |
| 226 |
| 1 |
| 0 |
| 6,8 |
| Τσάμπιονς Λιγκ | Dinamo Zagreb | 1 | 11 | 0 | 0 | – |
| Διεθνή φιλικά | ΕλβετίαΕθνική ομάδα | 2 | 72 | 0 | 0 | 5,9 |
| Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος (Ευρώπη) | ΕλβετίαΕθνική ομάδα | 1 | 68 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2020-2021 | Πρωτάθλημα Κροατίας | Dinamo Zagreb | 26 | 1.746 | 16 | 6 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Γιουρόπα Λιγκ | Dinamo Zagreb | 8 | 365 | 1 | 1 | 6,6 | |
| Τσάμπιονς Λιγκ | Dinamo Zagreb | 3 | 92 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Κύπελλο Κροατίας | Dinamo Zagreb | 1 | 78 | 0 | 0 | – | |
| Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα | ΕλβετίαΕθνική ομάδα | 3 | 66 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Διεθνή φιλικά | ΕλβετίαΕθνική ομάδα | 2 | 157 | 4 | 0 | 8,9 | |
| Νέισονς Λιγκ | ΕλβετίαΕθνική ομάδα | 2 | 79 | 2 | 0 | 7,9 | |
| Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος (Ευρώπη) | ΕλβετίαΕθνική ομάδα | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020 | Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα | ΕλβετίαΕθνική ομάδα | 3 | 146 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Διεθνή φιλικά | ΕλβετίαΕθνική ομάδα | 2 | 153 | 1 | 0 | 7,5 |
| 2019-2020 | Πρωτάθλημα Κροατίας | Dinamo Zagreb | 17 | 722 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τσάμπιονς Λιγκ | Dinamo Zagreb | 6 | 101 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Κύπελλο Κροατίας | Dinamo Zagreb | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα | ΕλβετίαΕθνική ομάδα | 1 | 35 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2018-2019 | Πρωτάθλημα Κροατίας | Dinamo Zagreb | 16 | 851 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Γιουρόπα Λιγκ | Dinamo Zagreb | 8 | 413 | 1 | 3 | 6,7 | |
| Τσάμπιονς Λιγκ | Dinamo Zagreb | 7 | 408 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Κύπελλο Κροατίας | Dinamo Zagreb | 2 | 116 | 0 | 0 | – | |
| Διεθνή φιλικά συλλόγων | Dinamo Zagreb | 1 | 65 | 0 | 0 | – | |
| Διεθνή φιλικά | ΕλβετίαΕθνική ομάδα | 2 | 111 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Νέισονς Λιγκ | ΕλβετίαΕθνική ομάδα | 2 | 90 | 1 | 0 | 8,0 |
| 2018 | Παγκόσμιο Πρωτάθλημα | ΕλβετίαΕθνική ομάδα | 2 | 114 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | Γιουρόπα Λιγκ | Rijeka | 1 | 81 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2015-2016 | Σούπερ Λιγκ Ελβετίας | Zurich | 12 | 691 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | Σούπερ Λιγκ Ελβετίας | Zurich | 12 | 447 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2013-2014 | Σούπερ Λιγκ Ελβετίας | Zurich | 17 | 1.195 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Σούπερ Λιγκ Ελβετίας | Zurich | 19 | 1.107 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Σούπερ Λιγκ Ελβετίας | Zurich | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Μπουντεσλίγκα | Neuchatel Xamax | 5 | 130 | 0 | 0 | – |
| 2010-2011 | Μπουντεσλίγκα | Schalke 04 | 8 | 301 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Μπουντεσλίγκα | Schalke 04 | 2 | 75 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Σούπερ Λιγκ Ελβετίας | Neuchatel Xamax | 10 | 762 | 0 | 0 | – |
| 2008-2009 | Σούπερ Λιγκ Ελβετίας | Neuchatel Xamax | 3 | 223 | 0 | 0 | – |
|---|