
Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα
Υψηλότερη: 12 εκ. € (1 Οκτ 2019)
Τελευταία ενημέρωση:
Michaël Cuisance: αγωνίζεται στην ομάδα Lens. Θέση: Μέσος, Εθνικότητα: Γαλλία, Ηλικία: 27, Ύψος: 184 cm, Αγοραία αξία: 6 εκ. €. Michaël Cuisance τη σεζόν 2026-2027: 7 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Ο πιο πρόσφατος αγώνας στα διαθέσιμα αρχεία στον οποίο αγωνίστηκε ο παίκτης Michaël Cuisance ήταν το Lens - Sporting, με 90 λεπτά στον αγωνιστικό χώρο. Ημερομηνία αγώνα: 13 Οκτωβρίου 2026.
Lens – συμμετοχές: 6, γκολ: 0, ασίστ: 0
Στα διαθέσιμα αρχεία της ομάδας Lens για τη σεζόν 2026/27, ο παίκτης Michaël Cuisance αγωνίστηκε για 390 λεπτά και ξεκίνησε ως βασικός σε 5 αγώνες.
Lens – συμμετοχές: 8, γκολ: 0, ασίστ: 0
Hertha Berlin – συμμετοχές: 69, γκολ: 11, ασίστ: 12
Osnabrück – συμμετοχές: 25, γκολ: 3, ασίστ: 1
Sampdoria – συμμετοχές: 12, γκολ: 0, ασίστ: 0
Venezia – συμμετοχές: 26, γκολ: 2, ασίστ: 2
Bayern Munich – συμμετοχές: 19, γκολ: 2, ασίστ: 1
Σχετικές σελίδες: Lens, Livescore ποδοσφαίρου
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Lens | 27 ετών | 6 εκ. € | |
| Hertha Berlin | 26 ετών | 3 εκ. € | |
| Hertha Berlin | 26 ετών | 3,5 εκ. € | |
| Hertha Berlin | 25 ετών | 3,5 εκ. € | |
| Hertha Berlin | 25 ετών | 3,5 εκ. € | |
| Osnabrück | 24 ετών | 1,8 εκ. € | |
| Osnabrück | 24 ετών | 1,8 εκ. € | |
| Osnabrück | 24 ετών | 1,5 εκ. € | |
| Osnabrück | 24 ετών | 2 εκ. € | |
| Sampdoria | 23 ετών | 3 εκ. € | |
| Venezia | 23 ετών | 3,5 εκ. € | |
| Venezia | 22 ετών | 4 εκ. € | |
| Bayern Munich | 22 ετών | 5 εκ. € | |
| Marseille | 21 ετών | 7 εκ. € | |
| Marseille | 21 ετών | 8 εκ. € | |
| Marseille | 21 ετών | 10 εκ. € | |
| Bayern Munich | 20 ετών | 10 εκ. € | |
| Bayern Munich | 20 ετών | 8 εκ. € | |
| Bayern Munich | 20 ετών | 9 εκ. € | |
| Bayern Munich | 20 ετών | 12 εκ. € | |
| Borussia M’gladbach | 19 ετών | 5 εκ. € | |
| Borussia M’gladbach | 19 ετών | 6,5 εκ. € | |
| Borussia M’gladbach | 18 ετών | 7,5 εκ. € | |
| Borussia M’gladbach | 18 ετών | 7,5 εκ. € | |
| Borussia M’gladbach | 18 ετών | 3,5 εκ. € | |
| Borussia M’gladbach | 18 ετών | 1,5 εκ. € | |
| Borussia M’gladbach | 17 ετών | 200 χιλ. € |
Michaël Cuisance – Ηλικία: 27 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 16 Αυγούστου 1999.
Θέση: Μέσος.
Michaël Cuisance – Ομάδα: Lens.
Michaël Cuisance – Ύψος: 184 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Αριστερό.
Εθνικότητα: Γαλλία.
Αγοραία αξία: 6 εκ. €.
Michaël Cuisance τη σεζόν 2026-2027: 7 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Michaël Cuisance τη σεζόν 2026-2027: 7 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 480. Μέση βαθμολογία: 6,3.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ligue 1 | Lens | 6 | 390 | 0 | 0 | 6,4 |
| UEFA Champions League | Lens | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2026 | French Trophee des Champions | Lens | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | 2. Bundesliga Γερμανίας | Hertha Berlin | 31 | 2.512 | 3 | 4 | 6,8 |
| DFB Pokal | Hertha Berlin | 4 | 420 | 1 | 1 | 7,1 | |
| 2024-2025 | 2. Bundesliga Γερμανίας | Hertha Berlin | 32 | 2.616 | 6 | 7 | 6,9 |
| Hertha Berlin |
| 2 |
| 174 |
| 1 |
| 0 |
| 7,4 |
| 2023-2024 | 2. Bundesliga Γερμανίας | Osnabrück | 25 | 2.030 | 3 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2022-2023 | Serie A | Sampdoria | 12 | 622 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie B Ιταλίας | Venezia | 13 | 761 | 2 | 2 | 6,6 |
| 2021-2022 | Serie A | Venezia | 13 | 929 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Bayern Munich | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,7 | |
| DFB Pokal | Bayern Munich | 1 | 45 | 1 | 1 | 8,7 |
| 2020-2021 | Διεθνή φιλικά συλλόγων | Bayern Munich | 4 | 212 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Bayern Munich | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Ligue 1 | Marseille | 23 | 1.020 | 2 | 1 | 6,4 | |
| UEFA Champions League | Marseille | 6 | 232 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Coupe de France | Marseille | 1 | 33 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Bundesliga | Bayern Munich | 9 | 303 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Διεθνή φιλικά συλλόγων | Bayern Munich | 2 | 74 | 0 | 0 | 6,3 | |
| DFB Pokal | Bayern Munich | 1 | 9 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 3. Liga Γερμανίας | Bayern Munchen II | 4 | 270 | 1 | 0 | 6,6 | |
| 3. Liga Γερμανίας | Borussia Monchengladbach | 1 | 89 | 1 | 0 | 8,2 | |
| Διεθνή φιλικά συλλόγων | Borussia Monchengladbach | 1 | 14 | 0 | 0 | – |
| 2019 | U20 World Championship | ΓαλλίαΕθνική ομάδα | 3 | 254 | 2 | 1 | 8,0 |
|---|
| 2018-2019 | Bundesliga | Borussia Monchengladbach | 11 | 269 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Borussia Monchengladbach | 2 | 44 | 0 | 0 | 5,8 | |
| U20 World Championship | Borussia Monchengladbach | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2017-2018 | Bundesliga | Borussia Monchengladbach | 24 | 1.196 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Borussia Monchengladbach | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |