Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Τελευταία ενημέρωση:
Michael Smith: αγωνίζεται στην ομάδα Weston Super Mare. Θέση: Αμυντικός, Εθνικότητα: Βόρεια Ιρλανδία, Ηλικία: 38, Ύψος: 180 cm. Michael Smith τη σεζόν 2025-2026: 3 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Ο πιο πρόσφατος αγώνας στα διαθέσιμα αρχεία στον οποίο αγωνίστηκε ο παίκτης Michael Smith ήταν το Grimsby Town - Weston Super Mare, με 90 λεπτά στον αγωνιστικό χώρο. Ημερομηνία αγώνα: 10 Ιανουαρίου 2026.
Weston Super Mare – συμμετοχές: 3, γκολ: 0, ασίστ: 0
Yeovil Town – συμμετοχές: 28, γκολ: 1, ασίστ: 2
Heart of Midlothian – συμμετοχές: 165, γκολ: 7, ασίστ: 10
Hearts U21 – συμμετοχές: 1, γκολ: 1, ασίστ: 0
Peterborough United – συμμετοχές: 6, γκολ: 1, ασίστ: 0
Σχετικές σελίδες: Weston Super Mare, Livescore ποδοσφαίρου
Michael Smith – Ηλικία: 38 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 4 Σεπτεμβρίου 1988.
Θέση: Αμυντικός.
Michael Smith – Ομάδα: Weston Super Mare.
Michael Smith – Ύψος: 180 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Δεξί.
Εθνικότητα: Βόρεια Ιρλανδία.
Michael Smith τη σεζόν 2025-2026: 3 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Michael Smith τη σεζόν 2025-2026: 3 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 297. Μέση βαθμολογία: 6,3.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | FA Cup | Weston Super Mare | 3 | 297 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | National League Αγγλίας | Yeovil Town | 26 | 1.607 | 1 | 2 | 5,8 |
| 2023-2024 | FA Cup | Yeovil Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Σκωτσέζικη Premiership | Heart of Midlothian | 27 | 1.875 | 2 | 0 | 6,5 |
| UEFA Europa Conference League | Heart of Midlothian | 5 | 375 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Scottish Cup | Heart of Midlothian | 3 | 232 | 0 | 0 |
| 6,3 |
| UEFA Europa League | Heart of Midlothian | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,5 |
| Scottish League Cup | Heart of Midlothian | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| Scottish Challenge Cup | Hearts U21 | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2022 | Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος (UEFA) | Βόρεια ΙρλανδίαΕθνική ομάδα | 2 | 157 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|
| 2021-2022 | Σκωτσέζικη Premiership | Heart of Midlothian | 20 | 1.537 | 2 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Heart of Midlothian | 2 | 161 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Scottish League Cup | Heart of Midlothian | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος (UEFA) | Βόρεια ΙρλανδίαΕθνική ομάδα | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | Championship Σκωτίας | Heart of Midlothian | 25 | 2.180 | 2 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Heart of Midlothian | 4 | 390 | 0 | 1 | – | |
| Scottish Cup | Heart of Midlothian | 2 | 240 | 0 | 0 | – | |
| Σκωτσέζικη Premiership | Heart of Midlothian | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,6 | |
| UEFA Nations League | Βόρεια ΙρλανδίαΕθνική ομάδα | 5 | 320 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος (UEFA) | Βόρεια ΙρλανδίαΕθνική ομάδα | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Διεθνή φιλικά | Βόρεια ΙρλανδίαΕθνική ομάδα | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020 | Euro | Βόρεια ΙρλανδίαΕθνική ομάδα | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2019-2020 | Σκωτσέζικη Premiership | Heart of Midlothian | 23 | 1.979 | 0 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Heart of Midlothian | 5 | 443 | 1 | 0 | – | |
| Scottish Cup | Heart of Midlothian | 3 | 221 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Euro | Βόρεια ΙρλανδίαΕθνική ομάδα | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,2 | |
| European Championship qualification | Βόρεια ΙρλανδίαΕθνική ομάδα | 1 | 32 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018-2019 | Σκωτσέζικη Premiership | Heart of Midlothian | 21 | 1.779 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Heart of Midlothian | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Scottish League Cup | Heart of Midlothian | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Διεθνή φιλικά | Βόρεια ΙρλανδίαΕθνική ομάδα | 2 | 93 | 0 | 0 | 7,5 | |
| Euro | Βόρεια ΙρλανδίαΕθνική ομάδα | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 | |
| UEFA Nations League | Βόρεια ΙρλανδίαΕθνική ομάδα | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2017-2018 | Σκωτσέζικη Premiership | Heart of Midlothian | 13 | 1.008 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Heart of Midlothian | 1 | 1 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2016-2017 | League One Αγγλίας | Peterborough United | 5 | 450 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | League One Αγγλίας | Peterborough United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|