Διαφήμιση
Mohammad Naderi: αγωνίζεται στην ομάδα Tractor. Θέση: Αμυντικός, Εθνικότητα: Ιράν, Ηλικία: 30, Ύψος: 188 cm, Αγοραία αξία: 600 χιλ. €. 2026-2027 – συμμετοχές: 4, γκολ: 0, ασίστ: 0. Τελευταία καταγεγραμμένη συμμετοχή: Tractor - Neftchi Fergana (2 Νοεμβρίου 2026).
Τελευταία ενημέρωση:

Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Υψηλότερη: 1 εκ. € (11 Οκτ 2021)
Tractor – συμμετοχές: 9, γκολ: 0, ασίστ: 0
Στα διαθέσιμα αρχεία της ομάδας Tractor για τη σεζόν 2026/27, ο παίκτης Mohammad Naderi αγωνίστηκε για 773 λεπτά και ξεκίνησε ως βασικός σε 9 αγώνες.
Tractor – συμμετοχές: 25, γκολ: 0, ασίστ: 2
Altay – συμμετοχές: 56, γκολ: 3, ασίστ: 1
Esteghlal Tehran – συμμετοχές: 13, γκολ: 2, ασίστ: 0
Persepolis – συμμετοχές: 7, γκολ: 0, ασίστ: 0
Σχετικές σελίδες: Tractor, Livescore ποδοσφαίρου
Mohammad Naderi – Ηλικία: 30 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 5 Οκτωβρίου 1996.
Θέση: Αμυντικός.
Mohammad Naderi – Ομάδα: Tractor.
Mohammad Naderi – Ύψος: 188 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Αριστερό.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Tractor | 29 ετών | 600 χιλ. € | |
| Tractor | 29 ετών | 550 χιλ. € | |
| Tractor | 28 ετών | 600 χιλ. € | |
| Tractor | 28 ετών | 500 χιλ. € | |
| Tractor | 27 ετών | 400 χιλ. € | |
| Tractor | 27 ετών | 350 χιλ. € | |
| Altay | 26 ετών | 400 χιλ. € | |
| Altay | 26 ετών | 400 χιλ. € | |
| Altay | 26 ετών | 500 χιλ. € | |
| Altay | 25 ετών | 600 χιλ. € | |
| Altay | 25 ετών | 850 χιλ. € | |
| Altay | 25 ετών | 1 εκ. € | |
| Altay | 25 ετών | 1 εκ. € | |
| Esteghlal Tehran | 24 ετών | 600 χιλ. € | |
| Esteghlal Tehran | 24 ετών | 500 χιλ. € | |
| Persepolis | 23 ετών | 350 χιλ. € | |
| Persepolis | 22 ετών | 450 χιλ. € | |
| Kortrijk | 22 ετών | 500 χιλ. € | |
| Tractor | 21 ετών | 500 χιλ. € | |
| Tractor | 21 ετών | 350 χιλ. € | |
| Tractor | 20 ετών | 75 χιλ. € | |
| Tractor | 20 ετών | 50 χιλ. € |
Αγοραία αξία: 600 χιλ. €.
Mohammad Naderi τη σεζόν 2026-2027: 4 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Mohammad Naderi τη σεζόν 2026-2027: 4 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 360. Μέση βαθμολογία: 6,4.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ΑΦΚ Τσάμπιονς Λιγκ Ελίτ | Tractor | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | ΑΦΚ Τσάμπιονς Λιγκ Ελίτ | Tractor | 7 | 621 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | ΑΦΚ Τσάμπιονς Λιγκ 2 | Tractor | 7 | 479 | 0 | 2 | 6,8 |
| 2023-2024 | Πρωτάθλημα Ιράν | Tractor | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | Δεύτερη Κατηγορία Τουρκίας | Altay | 31 | 2.449 | 2 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Σούπερ Λιγκ Τουρκίας | Altay | 24 | 1.630 |
| 1 |
| 1 |
| 6,5 |
| Κύπελλο Τουρκίας | Altay | 1 | 88 | 0 | 0 | – |
| 2021 | ΑΦΚ Τσάμπιονς Λιγκ | Esteghlal Tehran | 3 | 214 | 2 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2020-2021 | Πρωτάθλημα Ιράν | Esteghlal Tehran | 9 | 735 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ΑΦΚ Τσάμπιονς Λιγκ | Esteghlal Tehran | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020 | ΑΦΚ Τσάμπιονς Λιγκ | Persepolis | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2019-2020 | Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος (ΑΦΚ) | ΙράκΕθνική ομάδα | 1 | 37 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019 | ΑΦΚ Τσάμπιονς Λιγκ | Persepolis | 6 | 485 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2018 | ΑΦΚ Τσάμπιονς Λιγκ | Tractor | 4 | 313 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2017-2018 | ΑΦΚ Τσάμπιονς Λιγκ | Tractor | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|