Διαφήμιση
Θέση: Επιθετικός, Εθνικότητα: Ισραήλ, Ηλικία: 34, Ύψος: 182 cm, Αγοραία αξία: 600 χιλ. €. 2025-2026 – συμμετοχές: 22, γκολ: 3, ασίστ: 1. Τελευταία καταγεγραμμένη συμμετοχή: Al-Jazira(UAE) - Baniyas Club (16 Μαΐου 2026).
Τελευταία ενημέρωση:
Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα
Baniyas Club – συμμετοχές: 11, γκολ: 2, ασίστ: 1
Shabab Al-Ahli Dubai – συμμετοχές: 80, γκολ: 30, ασίστ: 14
Hoffenheim – συμμετοχές: 99, γκολ: 29, ασίστ: 6
Sevilla – συμμετοχές: 10, γκολ: 3, ασίστ: 1
Red Bull Salzburg – συμμετοχές: 99, γκολ: 59, ασίστ: 11
Grasshopper Club Zürich – συμμετοχές: 48, γκολ: 21, ασίστ: 1
Σχετικές σελίδες: Livescore ποδοσφαίρου
Munas Dabbur – Ηλικία: 34 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 14 Μαΐου 1992.
Θέση: Επιθετικός.
Munas Dabbur – Ύψος: 182 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Δεξί.
Εθνικότητα: Ισραήλ.
Αγοραία αξία: 600 χιλ. €.
Munas Dabbur τη σεζόν 2025-2026: 22 αγώνες, 3 γκολ και 1 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Munas Dabbur τη σεζόν 2025-2026: 22 αγώνες, 3 γκολ και 1 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 1.349.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Πρωτάθλημα ΗΑΕ | Baniyas Club | 11 | 777 | 2 | 1 | 6,8 |
| Πρωτάθλημα ΗΑΕ | Shabab Al-Ahli Dubai | 6 | 297 | 1 | 0 | 6,6 | |
| ΑΦΚ Τσάμπιονς Λιγκ Ελίτ | Shabab Al-Ahli Dubai | 4 | 208 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Λιγκ Καπ ΗΑΕ | Shabab Al-Ahli Dubai | 1 | 67 | 0 | 0 | 5,9 | |
| 2024-2025 | Πρωτάθλημα ΗΑΕ | Shabab Al-Ahli Dubai | 24 | 1.275 | 8 | 3 | 7,1 |
| ΑΦΚ Τσάμπιονς Λιγκ 2 | Shabab Al-Ahli Dubai | 9 | 432 | 3 | 1 | 6,8 | |
| Λιγκ Καπ ΗΑΕ |
| 7 |
| 591 |
| 3 |
| 1 |
| 6,9 |
| Κύπελλο Προέδρου ΗΑΕ | Shabab Al-Ahli Dubai | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,1 |
| Ασπίδα Πρόκλησης Κατάρ - ΗΑΕ | Shabab Al-Ahli Dubai | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,5 |
| Σούπερ Καπ ΗΑΕ | Shabab Al-Ahli Dubai | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,3 |
| ΑΦΚ Τσάμπιονς Λιγκ Ελίτ | Shabab Al-Ahli Dubai | 1 | 58 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Πρωτάθλημα ΗΑΕ | Shabab Al-Ahli Dubai | 21 | 1.508 | 14 | 7 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ΑΦΚ Τσάμπιονς Λιγκ | Shabab Al-Ahli Dubai | 2 | 179 | 1 | 2 | 7,2 | |
| Διεθνή φιλικά συλλόγων | Shabab Al-Ahli Dubai | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Λιγκ Καπ ΗΑΕ | Shabab Al-Ahli Dubai | 1 | 67 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Μπουντεσλίγκα | Hoffenheim | 21 | 930 | 6 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Γερμανίας | Hoffenheim | 3 | 200 | 2 | 0 | 7,3 | |
| Νέισονς Λιγκ | ΙσραήλΕθνική ομάδα | 2 | 82 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022 | Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος (Ευρώπη) | ΙσραήλΕθνική ομάδα | 3 | 167 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2021-2022 | Μπουντεσλίγκα | Hoffenheim | 27 | 1.315 | 3 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Γερμανίας | Hoffenheim | 3 | 166 | 2 | 0 | 7,0 | |
| Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος (Ευρώπη) | ΙσραήλΕθνική ομάδα | 6 | 431 | 5 | 2 | 6,9 | |
| Διεθνή φιλικά | ΙσραήλΕθνική ομάδα | 2 | 164 | 2 | 0 | 7,6 | |
| Νέισονς Λιγκ | ΙσραήλΕθνική ομάδα | 1 | 61 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | Μπουντεσλίγκα | Hoffenheim | 22 | 997 | 4 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Γιουρόπα Λιγκ | Hoffenheim | 7 | 467 | 6 | 1 | 7,5 | |
| Κύπελλο Γερμανίας | Hoffenheim | 1 | 77 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Νέισονς Λιγκ | ΙσραήλΕθνική ομάδα | 4 | 241 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα | ΙσραήλΕθνική ομάδα | 1 | 83 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2020 | Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα | ΙσραήλΕθνική ομάδα | 3 | 244 | 3 | 1 | 7,8 |
|---|
| 2019-2020 | Μπουντεσλίγκα | Hoffenheim | 14 | 774 | 4 | 0 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Γερμανίας | Hoffenheim | 1 | 29 | 2 | 0 | 8,1 | |
| Γιουρόπα Λιγκ | Sevilla | 6 | 330 | 3 | 1 | 7,2 | |
| Λα Λίγκα | Sevilla | 2 | 24 | 0 | 0 | – | |
| Κύπελλο Ισπανίας | Sevilla | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα | ΙσραήλΕθνική ομάδα | 3 | 194 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2018-2019 | Διεθνή φιλικά συλλόγων | Sevilla | 1 | 37 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Μπουντεσλίγκα Αυστρίας | Red Bull Salzburg | 29 | 2.139 | 20 | 5 | 7,4 | |
| Γιουρόπα Λιγκ | Red Bull Salzburg | 10 | 855 | 8 | 1 | 7,4 | |
| Τσάμπιονς Λιγκ | Red Bull Salzburg | 4 | 345 | 4 | 0 | 7,1 | |
| Κύπελλο Αυστρίας | Red Bull Salzburg | 1 | 71 | 1 | 0 | – | |
| Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα | ΙσραήλΕθνική ομάδα | 2 | 170 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Νέισονς Λιγκ | ΙσραήλΕθνική ομάδα | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Διεθνή φιλικά | ΙσραήλΕθνική ομάδα | 1 | 75 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2017-2018 | Μπουντεσλίγκα Αυστρίας | Red Bull Salzburg | 32 | 2.522 | 22 | 4 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Γιουρόπα Λιγκ | Red Bull Salzburg | 8 | 720 | 2 | 1 | 6,8 |
| 2016-2017 | Σούπερ Λιγκ Ελβετίας | Grasshopper Club Zürich | 9 | 722 | 6 | 0 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Μπουντεσλίγκα Αυστρίας | Red Bull Salzburg | 15 | 987 | 2 | 0 | 6,7 |
| 2015-2016 | Σούπερ Λιγκ Ελβετίας | Grasshopper Club Zürich | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | Σούπερ Λιγκ Ελβετίας | Grasshopper Club Zürich | 30 | 2.532 | 13 | 1 | 7,4 |
|---|
| 2013-2014 | Σούπερ Λιγκ Ελβετίας | Grasshopper Club Zürich | 8 | 637 | 1 | 0 | – |
|---|