Διαφήμιση
Oshiro Takeuchi: αγωνίζεται στην ομάδα Los Chankas. Θέση: Αμυντικός, Εθνικότητα: Περού, Ηλικία: 32, Ύψος: 182 cm, Αγοραία αξία: 275 χιλ. €. 2026 – συμμετοχές: 23, γκολ: 4, ασίστ: 2. Τελευταία καταγεγραμμένη συμμετοχή: Moquegua - Los Chankas (1 Νοεμβρίου 2026).
Τελευταία ενημέρωση:
Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα
Υψηλότερη: 325 χιλ. € (14 Νοε 2023)
Los Chankas – συμμετοχές: 32, γκολ: 5, ασίστ: 3
Στα διαθέσιμα αρχεία της ομάδας Los Chankas για τη σεζόν 2026, ο παίκτης Oshiro Takeuchi αγωνίστηκε για 2603 λεπτά και ξεκίνησε ως βασικός σε 32 αγώνες.
Los Chankas – συμμετοχές: 108, γκολ: 15, ασίστ: 5
Carlos Stein – συμμετοχές: 28, γκολ: 4, ασίστ: 1
Cienciano – συμμετοχές: 15, γκολ: 0, ασίστ: 0
Atletico Grau – συμμετοχές: 17, γκολ: 2, ασίστ: 0
Sport Huancayo – συμμετοχές: 15, γκολ: 3, ασίστ: 0
Academia Deportiva Cantolao – συμμετοχές: 35, γκολ: 1, ασίστ: 2
Σχετικές σελίδες: Los Chankas, Livescore ποδοσφαίρου
Oshiro Takeuchi – Ηλικία: 32 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 13 Οκτωβρίου 1994.
Θέση: Αμυντικός.
Oshiro Takeuchi – Ομάδα: Los Chankas.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Los Chankas | 31 ετών | 275 χιλ. € | |
| Los Chankas | 31 ετών | 275 χιλ. € | |
| Los Chankas | 30 ετών | 250 χιλ. € | |
| Los Chankas | 30 ετών | 300 χιλ. € | |
| Los Chankas | 29 ετών | 300 χιλ. € | |
| Los Chankas | 29 ετών | 325 χιλ. € | |
| Los Chankas | 28 ετών | 250 χιλ. € | |
| Carlos Stein | 28 ετών | 250 χιλ. € | |
| Carlos Stein | 27 ετών | 250 χιλ. € | |
| Cienciano | 27 ετών | 250 χιλ. € | |
| Cienciano | 26 ετών | 250 χιλ. € | |
| Atletico Grau | 26 ετών | 250 χιλ. € | |
| Sport Huancayo | 24 ετών | 200 χιλ. € | |
| Sport Huancayo | 24 ετών | 200 χιλ. € | |
| Academia Deportiva Cantolao | 23 ετών | 200 χιλ. € | |
| Academia Deportiva Cantolao | 22 ετών | 200 χιλ. € | |
| Juan Aurich | 22 ετών | 200 χιλ. € | |
| Juan Aurich | 21 ετών | 200 χιλ. € |
Oshiro Takeuchi – Ύψος: 182 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Δεξί.
Εθνικότητα: Περού.
Αγοραία αξία: 275 χιλ. €.
Oshiro Takeuchi τη σεζόν 2026: 23 αγώνες, 4 γκολ και 2 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Oshiro Takeuchi τη σεζόν 2026: 23 αγώνες, 4 γκολ και 2 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 1.793. Μέση βαθμολογία: 6,6.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Λίγκα 1 Περού | Los Chankas | 23 | 1.793 | 4 | 2 | 6,6 |
| 2025-2026 | Λίγκα 1 Περού | Los Chankas | 13 | 1.082 | 3 | 2 | 6,7 |
| 2025 | Λίγκα 1 Περού | Los Chankas | 24 | 1.652 | 4 | 1 | 6,6 |
| 2024-2025 | Λίγκα 1 Περού | Los Chankas | 6 | 248 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024 | Λίγκα 1 Περού | Los Chankas | 16 | 695 | 3 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Λίγκα 1 Περού | Los Chankas | 8 | 380 | 1 | 0 | 6,4 |
| Λίγκα 2 Περού |
| Los Chankas |
| 8 |
| 508 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2022-2023 | Λίγκα 2 Περού | Los Chankas | 10 | 570 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Λίγκα 1 Περού | Carlos Stein | 6 | 311 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2022 | Λίγκα 1 Περού | Carlos Stein | 6 | 454 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2021-2022 | Λίγκα 1 Περού | Carlos Stein | 16 | 1.023 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Λίγκα 1 Περού | Cienciano | 1 | 11 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Λίγκα 1 Περού | Cienciano | 12 | 318 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2020-2021 | Λίγκα 1 Περού | Cienciano | 2 | 111 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Λίγκα 1 Περού | Atletico Grau | 7 | 371 | 1 | 0 | – |
| 2020 | Λίγκα 1 Περού | Atletico Grau | 4 | 94 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Λίγκα 1 Περού | Atletico Grau | 4 | 328 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κόπα Σουδαμερικάνα | Atletico Grau | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Λίγκα 1 Περού | Sport Huancayo | 2 | 18 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019 | Λίγκα 1 Περού | Sport Huancayo | 13 | 648 | 3 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2018-2019 | Λίγκα 1 Περού | Academia Deportiva Cantolao | 13 | 933 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2018 | Λίγκα 1 Περού | Academia Deportiva Cantolao | 3 | 220 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2017-2018 | Λίγκα 1 Περού | Academia Deportiva Cantolao | 18 | 898 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2017 | Λίγκα 1 Περού | Academia Deportiva Cantolao | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|