Διαφήμιση
Osman Bukari: αγωνίζεται στην ομάδα Crvena Zvezda. Θέση: Επιθετικός, Εθνικότητα: Γκάνα, Ηλικία: 27, Ύψος: 170 cm, Αγοραία αξία: 2,5 εκ. €. 2026-2027 – συμμετοχές: 16, γκολ: 3, ασίστ: 3. Τελευταία καταγεγραμμένη συμμετοχή: Crvena Zvezda - Inter Club d'Escaldes (5 Νοεμβρίου 2026).
Τελευταία ενημέρωση:

Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα
Υψηλότερη: 8 εκ. € (14 Μαρ 2024)
Crvena Zvezda – συμμετοχές: 9, γκολ: 2, ασίστ: 2
Στα διαθέσιμα αρχεία της ομάδας Crvena Zvezda για τη σεζόν 2026/27, ο παίκτης Osman Bukari αγωνίστηκε για 434 λεπτά και ξεκίνησε ως βασικός σε 4 αγώνες.
Crvena Zvezda – συμμετοχές: 88, γκολ: 27, ασίστ: 18
Widzew lodz – συμμετοχές: 8, γκολ: 0, ασίστ: 0
Austin – συμμετοχές: 50, γκολ: 6, ασίστ: 6
Nantes – συμμετοχές: 25, γκολ: 2, ασίστ: 4
KAA Gent – συμμετοχές: 35, γκολ: 4, ασίστ: 4
Trencin – συμμετοχές: 28, γκολ: 1, ασίστ: 0
Σχετικές σελίδες: Crvena Zvezda, Livescore ποδοσφαίρου
Osman Bukari – Ηλικία: 27 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 13 Δεκεμβρίου 1998.
Θέση: Επιθετικός.
Osman Bukari – Ομάδα: Crvena Zvezda.
Osman Bukari – Ύψος: 170 cm.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Widzew Lodz | 27 ετών | 2,5 εκ. € | |
| Widzew Lodz | 27 ετών | 3 εκ. € | |
| Austin | 26 ετών | 4,5 εκ. € | |
| Austin | 26 ετών | 5 εκ. € | |
| Austin | 25 ετών | 6 εκ. € | |
| Crvena Zvezda | 25 ετών | 7 εκ. € | |
| Crvena Zvezda | 25 ετών | 8 εκ. € | |
| Crvena Zvezda | 25 ετών | 7,5 εκ. € | |
| Crvena Zvezda | 24 ετών | 6,5 εκ. € | |
| Crvena Zvezda | 23 ετών | 5 εκ. € | |
| Crvena Zvezda | 23 ετών | 5 εκ. € | |
| Nantes | 23 ετών | 3 εκ. € | |
| Nantes | 23 ετών | 2,5 εκ. € | |
| KAA Gent | 22 ετών | 2,5 εκ. € | |
| KAA Gent | 22 ετών | 2,8 εκ. € | |
| KAA Gent | 21 ετών | 1,8 εκ. € | |
| Trencin | 21 ετών | 1,1 εκ. € | |
| Trencin | 21 ετών | 350 χιλ. € | |
| Trencin | 21 ετών | 400 χιλ. € | |
| Trencin | 20 ετών | 250 χιλ. € | |
| Trencin | 20 ετών | 250 χιλ. € | |
| Trencin | 19 ετών | 100 χιλ. € |
Προτιμώμενο πόδι: Και τα δύο.
Εθνικότητα: Γκάνα.
Αγοραία αξία: 2,5 εκ. €.
Osman Bukari τη σεζόν 2026-2027: 16 αγώνες, 3 γκολ και 3 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Osman Bukari τη σεζόν 2026-2027: 16 αγώνες, 3 γκολ και 3 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 839. Μέση βαθμολογία: 6,8.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Πρωτάθλημα Σερβίας | Crvena Zvezda | 9 | 434 | 2 | 2 | 7,0 |
| Τσάμπιονς Λιγκ | Crvena Zvezda | 4 | 218 | 1 | 1 | 6,5 | |
| Γιουρόπα Λιγκ | Crvena Zvezda | 2 | 142 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Κόνφερενς Λιγκ | Crvena Zvezda | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2026 | Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος (ΚΑΦ) | ΓκάναΕθνική ομάδα | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | Εκστρακλάσα | Widzew lodz | 8 | 481 | 0 | 0 | 6,4 |
| MLS |
| Austin |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| 2025 | MLS | Austin | 22 | 1.445 | 1 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ανοιχτό Κύπελλο ΗΠΑ | Austin | 3 | 252 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Κόπα Άφρικα | ΓκάναΕθνική ομάδα | 2 | 59 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | MLS | Austin | 14 | 1.063 | 2 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ανοιχτό Κύπελλο ΗΠΑ | Austin | 2 | 115 | 1 | 1 | 7,3 |
| 2024 | MLS | Austin | 4 | 281 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Λιγκς Καπ | Austin | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Λιγκς Καπ | Austin | 1 | 34 | 0 | 0 | 5,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLS | Austin | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Πρωτάθλημα Σερβίας | Crvena Zvezda | 26 | 1.884 | 6 | 5 | 7,1 | |
| Τσάμπιονς Λιγκ | Crvena Zvezda | 6 | 488 | 2 | 2 | 7,0 | |
| Διεθνή φιλικά | ΓκάναΕθνική ομάδα | 1 | 19 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Κόπα Άφρικα | ΓκάναΕθνική ομάδα | 8 | 199 | 2 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2022-2023 | Πρωτάθλημα Σερβίας | Crvena Zvezda | 25 | 1.810 | 11 | 4 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Γιουρόπα Λιγκ | Crvena Zvezda | 5 | 350 | 0 | 2 | 6,5 | |
| Τσάμπιονς Λιγκ | Crvena Zvezda | 4 | 289 | 3 | 2 | 7,7 | |
| Διεθνή φιλικά συλλόγων | Crvena Zvezda | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Κύπελλο Σερβίας | Crvena Zvezda | 1 | 52 | 0 | 0 | – | |
| Παγκόσμιο Πρωτάθλημα | ΓκάναΕθνική ομάδα | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος (ΚΑΦ) | ΓκάναΕθνική ομάδα | 2 | 28 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Παγκόσμιο Πρωτάθλημα | ΓκάναΕθνική ομάδα | 1 | 13 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Διεθνή φιλικά | ΓκάναΕθνική ομάδα | 1 | 89 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Πρωτάθλημα Σερβίας | Crvena Zvezda | 4 | 209 | 2 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Λιγκ 1 | Nantes | 24 | 1.008 | 2 | 4 | 6,6 | |
| Κύπελλο Γαλλίας | Nantes | 1 | 18 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Πρωτάθλημα Βελγίου | KAA Gent | 26 | 1.623 | 4 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Γιουρόπα Λιγκ | KAA Gent | 6 | 482 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Κύπελλο Βελγίου | KAA Gent | 2 | 76 | 0 | 0 | – | |
| Τσάμπιονς Λιγκ | KAA Gent | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Πρωτάθλημα Σλοβακίας | Trencin | 4 | 242 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Πρωτάθλημα Σλοβακίας | Trencin | 7 | 576 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Πρωτάθλημα Σλοβακίας | Trencin | 12 | 657 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Γιουρόπα Λιγκ | Trencin | 4 | 47 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | Γιουρόπα Λιγκ | Trencin | 1 | 17 | 0 | 0 | – |
|---|