Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα
Υψηλότερη: 900 χιλ. € (9 Δεκ 2010)
Τελευταία ενημέρωση:
Θέση: Μέσος, Εθνικότητα: Βραζιλία, Ηλικία: 41, Ύψος: 180 cm. Paulinho τη σεζόν 2022-2023: 10 αγώνες, 1 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Ο πιο πρόσφατος αγώνας στα διαθέσιμα αρχεία στον οποίο αγωνίστηκε ο παίκτης Paulinho ήταν το do Recife - Gremio Novorizontino, με 60 λεπτά στον αγωνιστικό χώρο. Ημερομηνία αγώνα: 31 Αυγούστου 2022.
Gremio Novorizontino – συμμετοχές: 48, γκολ: 1, ασίστ: 4
Cuiaba – συμμετοχές: 25, γκολ: 2, ασίστ: 7
CRB AL – συμμετοχές: 13, γκολ: 1, ασίστ: 3
Σχετικές σελίδες: Livescore ποδοσφαίρου
Paulinho – Ηλικία: 41 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 15 Οκτωβρίου 1984.
Θέση: Μέσος.
Paulinho – Ύψος: 180 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Αριστερό.
Εθνικότητα: Βραζιλία.
Paulinho τη σεζόν 2022-2023: 10 αγώνες, 1 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Gremio Novorizontino | 37 ετών | 150 χιλ. € | |
| Luverdense | 33 ετών | 600 χιλ. € | |
| Luverdense | 33 ετών | 600 χιλ. € | |
| Luverdense | 32 ετών | 700 χιλ. € | |
| Luverdense | 31 ετών | 700 χιλ. € | |
| Luverdense | 31 ετών | 650 χιλ. € | |
| Luverdense | 31 ετών | 650 χιλ. € | |
| Luverdense | 30 ετών | 350 χιλ. € | |
| Luverdense | 30 ετών | 100 χιλ. € | |
| Athletico Paranaense | 27 ετών | 100 χιλ. € | |
| Atletico Clube Goianiense | 27 ετών | 500 χιλ. € | |
| Athletico Paranaense | 27 ετών | 600 χιλ. € | |
| Athletico Paranaense | 26 ετών | 900 χιλ. € | |
| Luverdense | 26 ετών | 900 χιλ. € | |
| Athletico Paranaense | 25 ετών | 600 χιλ. € | |
| Athletico Paranaense | 25 ετών | 150 χιλ. € |
Paulinho τη σεζόν 2022-2023: 10 αγώνες, 1 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 819. Μέση βαθμολογία: 6,8.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-2023 | Serie B Βραζιλίας | Gremio Novorizontino | 10 | 819 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Serie B Βραζιλίας | Gremio Novorizontino | 3 | 230 | 0 | 2 | 6,7 |
| 2021-2022 | Serie B Βραζιλίας | Gremio Novorizontino | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 2 | 169 | 0 | 1 | – |
| 2020-2021 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 8 | 691 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Brazilian Campeonato Paulista A1 |
| Gremio Novorizontino |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2019-2020 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 9 | 681 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie B Βραζιλίας | Cuiaba | 18 | 1.620 | 2 | 5 | 7,2 |
| 2019 | Serie B Βραζιλίας | Cuiaba | 4 | 360 | 0 | 2 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2018-2019 | Serie B Βραζιλίας | Cuiaba | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Serie B Βραζιλίας | CRB AL | 12 | 1.080 | 1 | 3 | 7,3 |
| 2018 | Serie B Βραζιλίας | CRB AL | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|