Υψηλότερη: 300 χιλ. € (26 Μαΐ 2019)
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Omaha | 30 ετών | 200 χιλ. € | |
| San Antonio | 29 ετών | 200 χιλ. € | |
| San Antonio | 29 ετών | 275 χιλ. € | |
| San Antonio | 28 ετών | 275 χιλ. € | |
| San Antonio | 28 ετών | 250 χιλ. € | |
| San Antonio | 27 ετών | 250 χιλ. € | |
| San Antonio | 27 ετών | 250 χιλ. € | |
| Vancouver Whitecaps |
Τελευταία ενημέρωση:
Θέση: Αμυντικός, Εθνικότητα: Βραζιλία, Ηλικία: 32, Ύψος: 173 cm. Pc τη σεζόν 2023-2024: 1 αγώνας, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Ο πιο πρόσφατος αγώνας στα διαθέσιμα αρχεία στον οποίο αγωνίστηκε ο παίκτης Pc ήταν το San Antonio - Sacramento Republic, με 45 λεπτά στον αγωνιστικό χώρο. Ημερομηνία αγώνα: 25 Σεπτεμβρίου 2022.
Vancouver Whitecaps – συμμετοχές: 20, γκολ: 0, ασίστ: 1
San Antonio – συμμετοχές: 9, γκολ: 0, ασίστ: 1
Orlando City – συμμετοχές: 16, γκολ: 0, ασίστ: 1
Σχετικές σελίδες: Livescore ποδοσφαίρου
Pc – Ηλικία: 32 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 10 Μαρτίου 1994.
Θέση: Αμυντικός.
Pc – Ύψος: 173 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Αριστερό.
Εθνικότητα: Βραζιλία.
Pc τη σεζόν 2023-2024: 1 αγώνας, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
| 25 ετών |
| 300 χιλ. € |
| Vancouver Whitecaps | 25 ετών | 300 χιλ. € |
| Vancouver Whitecaps | 24 ετών | 175 χιλ. € |
| Orlando City | 24 ετών | 175 χιλ. € |
| Orlando City | 23 ετών | 250 χιλ. € |
| Orlando City U23 | 23 ετών | 200 χιλ. € |
| Tampa Bay Rowdies | 22 ετών | 200 χιλ. € |
| Reus Deportiu | 20 ετών | 100 χιλ. € |
| Os Belenenses | 19 ετών | 50 χιλ. € |
Pc τη σεζόν 2023-2024: 1 αγώνας, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 90. Μέση βαθμολογία: 6,7.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | United States Open Cup | Vancouver Whitecaps | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022 | USL Championship | San Antonio | 2 | 94 | 0 | 1 | 7,2 |
| United States Open Cup | San Antonio | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2021-2022 | United States Open Cup | San Antonio | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | USL Championship | San Antonio | 2 | 180 | 0 | 0 | 8,1 |
| 2020 | USL Championship | San Antonio | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
| 2019 | MLS | Vancouver Whitecaps | 9 | 437 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Canadian Championship | Vancouver Whitecaps | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | MLS | Vancouver Whitecaps | 9 | 376 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLS | Orlando City | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018 | MLS | Orlando City | 6 | 305 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2017-2018 | MLS | Orlando City | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2017 | MLS | Orlando City | 6 | 301 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | MLS | Orlando City | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,6 |
|---|