Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα
Υψηλότερη: 275 χιλ. € (8 Ιουν 2023)
Τελευταία ενημέρωση:
Ryan Loft: αγωνίζεται στην ομάδα Crawley Town. Θέση: Επιθετικός, Εθνικότητα: Αγγλία, Ηλικία: 29, Ύψος: 190 cm, Αγοραία αξία: 125 χιλ. €. Ryan Loft τη σεζόν 2026-2027: 2 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Ο πιο πρόσφατος αγώνας στα διαθέσιμα αρχεία στον οποίο αγωνίστηκε ο παίκτης Ryan Loft ήταν το Hornchurch - Eastleigh, με 45 λεπτά στον αγωνιστικό χώρο. Ημερομηνία αγώνα: 10 Οκτωβρίου 2026.
Hornchurch – συμμετοχές: 2, γκολ: 0, ασίστ: 0
Crawley Town – συμμετοχές: 19, γκολ: 4, ασίστ: 0
Cambridge United – συμμετοχές: 38, γκολ: 3, ασίστ: 1
Port Vale – συμμετοχές: 35, γκολ: 2, ασίστ: 0
Bristol Rovers – συμμετοχές: 56, γκολ: 7, ασίστ: 1
Scunthorpe United – συμμετοχές: 57, γκολ: 15, ασίστ: 7
Σχετικές σελίδες: Crawley Town, Livescore ποδοσφαίρου
Ryan Loft – Ηλικία: 29 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 14 Σεπτεμβρίου 1997.
Θέση: Επιθετικός.
| Ημερομηνία |
|---|
| Ομάδα |
|---|
| Ηλικία |
|---|
| Αξία |
|---|
| Crawley Town | 28 ετών | 125 χιλ. € | |
| Crawley Town | 28 ετών | 125 χιλ. € | |
| Cambridge United | 27 ετών | 150 χιλ. € | |
| Cambridge United | 27 ετών | 150 χιλ. € | |
| Port Vale | 26 ετών | 175 χιλ. € | |
| Port Vale | 26 ετών | 225 χιλ. € | |
| Bristol Rovers | 25 ετών | 275 χιλ. € | |
| Bristol Rovers | 25 ετών | 250 χιλ. € | |
| Bristol Rovers | 24 ετών | 200 χιλ. € |
Ryan Loft τη σεζόν 2026-2027: 2 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Ryan Loft – Ομάδα: Crawley Town.
Ryan Loft – Ύψος: 190 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Δεξί.
Εθνικότητα: Αγγλία.
Αγοραία αξία: 125 χιλ. €.
Ryan Loft τη σεζόν 2026-2027: 2 αγώνες, 0 γκολ και 0 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 71.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | National League Αγγλίας | Hornchurch | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| ENL Cup | Hornchurch | 1 | 26 | 0 | 0 | – | |
| 2025-2026 | League Two Αγγλίας | Crawley Town | 15 | 1.027 | 3 | 0 | 6,6 |
| English Football League Trophy | Crawley Town | 3 | 212 | 1 | 0 | 6,7 | |
| FA Cup | Crawley Town | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,4 | |
| League Two Αγγλίας | Cambridge United | 3 | 21 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Cup |
| Cambridge United |
| 1 |
| 23 |
| 1 |
| 0 |
| 7,4 |
| 2024-2025 | League One Αγγλίας | Cambridge United | 32 | 1.532 | 2 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Cambridge United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| FA Cup | Cambridge United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | League One Αγγλίας | Port Vale | 26 | 1.324 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Port Vale | 4 | 101 | 1 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Trophy | Port Vale | 3 | 222 | 0 | 0 | 6,1 | |
| English Football League Cup | Port Vale | 2 | 72 | 0 | 0 | 6,2 | |
| League One Αγγλίας | Bristol Rovers | 3 | 37 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | League One Αγγλίας | Bristol Rovers | 34 | 1.624 | 4 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Bristol Rovers | 4 | 199 | 2 | 0 | 7,3 | |
| FA Cup | Bristol Rovers | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,2 | |
| English Football League Cup | Bristol Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021-2022 | League Two Αγγλίας | Bristol Rovers | 13 | 410 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League Two Αγγλίας | Scunthorpe United | 15 | 972 | 4 | 1 | 6,3 | |
| English Football League Trophy | Scunthorpe United | 2 | 125 | 2 | 0 | – | |
| FA Cup | Scunthorpe United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| English Football League Cup | Scunthorpe United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | League Two Αγγλίας | Scunthorpe United | 36 | 2.589 | 8 | 6 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Scunthorpe United | 1 | 65 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Scunthorpe United | 1 | 78 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | League Two Αγγλίας | Carlisle United | 27 | 1.036 | 4 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Carlisle United | 5 | 192 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Trophy | Carlisle United | 3 | 233 | 2 | 0 | 7,3 | |
| English Football League Cup | Carlisle United | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,0 |