Διαφήμιση
Sinan Bakış: αγωνίζεται στην ομάδα Gimnastic de Tarragona. Θέση: Επιθετικός, Εθνικότητα: Τουρκία, Ηλικία: 32, Ύψος: 186 cm, Αγοραία αξία: 200 χιλ. €. 2026-2027 – συμμετοχές: 10, γκολ: 3, ασίστ: 1. Τελευταία καταγεγραμμένη συμμετοχή: SD Huesca - Gimnastic de Tarragona (2 Νοεμβρίου 2026).
Τελευταία ενημέρωση:
Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Υψηλότερη: 2 εκ. € (13 Ιουν 2023)
Gimnastic de Tarragona – συμμετοχές: 10, γκολ: 3, ασίστ: 1
Στα διαθέσιμα αρχεία της ομάδας Gimnastic de Tarragona για τη σεζόν 2026/27, ο παίκτης Sinan Bakış αγωνίστηκε για 657 λεπτά και ξεκίνησε ως βασικός σε 9 αγώνες.
Gimnastic de Tarragona – συμμετοχές: 10, γκολ: 3, ασίστ: 1
Real Zaragoza – συμμετοχές: 31, γκολ: 2, ασίστ: 0
Górnik Zabrze – συμμετοχές: 14, γκολ: 0, ασίστ: 0
Andorra – συμμετοχές: 34, γκολ: 12, ασίστ: 2
Heracles Almelo – συμμετοχές: 62, γκολ: 18, ασίστ: 0
Admira Wacker – συμμετοχές: 53, γκολ: 17, ασίστ: 0
Σχετικές σελίδες: Gimnastic de Tarragona, Livescore ποδοσφαίρου
Sinan Bakış – Ηλικία: 32 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 22 Απριλίου 1994.
Θέση: Επιθετικός.
Sinan Bakış – Ομάδα: Gimnastic de Tarragona.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Real Zaragoza | 32 ετών | 200 χιλ. € | |
| Real Zaragoza | 31 ετών | 300 χιλ. € | |
| Gornik Zabrze | 31 ετών | 400 χιλ. € | |
| Gornik Zabrze | 30 ετών | 500 χιλ. € | |
| Gornik Zabrze | 30 ετών | 800 χιλ. € | |
| Real Zaragoza | 30 ετών | 1,2 εκ. € | |
| Real Zaragoza | 29 ετών | 1,6 εκ. € | |
| Real Zaragoza | 29 ετών | 2 εκ. € | |
| Andorra | 29 ετών | 2 εκ. € | |
| Andorra | 28 ετών | 1,5 εκ. € | |
| Andorra | 28 ετών | 1 εκ. € | |
| Heracles Almelo | 28 ετών | 600 χιλ. € | |
| Heracles Almelo | 27 ετών | 600 χιλ. € | |
| Heracles Almelo | 27 ετών | 700 χιλ. € | |
| Heracles Almelo | 26 ετών | 700 χιλ. € | |
| Heracles Almelo | 26 ετών | 750 χιλ. € | |
| Heracles Almelo | 26 ετών | 750 χιλ. € | |
| Admira Wacker | 25 ετών | 650 χιλ. € | |
| Admira Wacker | 25 ετών | 800 χιλ. € | |
| Admira Wacker | 25 ετών | 400 χιλ. € | |
| Admira Wacker | 24 ετών | 400 χιλ. € | |
| Bursaspor | 24 ετών | 300 χιλ. € | |
| Bursaspor | 23 ετών | 400 χιλ. € | |
| Bursaspor | 23 ετών | 700 χιλ. € | |
| Bursaspor | 22 ετών | 1 εκ. € | |
| Bursaspor | 22 ετών | 1 εκ. € | |
| Kayserispor | 21 ετών | 700 χιλ. € | |
| Kayserispor | 21 ετών | 200 χιλ. € | |
| Kayserispor | 20 ετών | 150 χιλ. € | |
| Kayserispor | 20 ετών | 200 χιλ. € | |
| Kayserispor | 19 ετών | 100 χιλ. € | |
| Bayer Leverkusen U19 | 19 ετών | 100 χιλ. € |
Sinan Bakış – Ύψος: 186 cm.
Προτιμώμενο πόδι: Δεξί.
Εθνικότητα: Τουρκία.
Αγοραία αξία: 200 χιλ. €.
Sinan Bakış τη σεζόν 2026-2027: 10 αγώνες, 3 γκολ και 1 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Sinan Bakış τη σεζόν 2026-2027: 10 αγώνες, 3 γκολ και 1 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 657. Μέση βαθμολογία: 6,4.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Πριμέρα Ντιβισιόν RFEF Ισπανίας | Gimnastic de Tarragona | 10 | 657 | 3 | 1 | 6,4 |
| 2025-2026 | Σεγούντα Ντιβισιόν | Real Zaragoza | 10 | 240 | 2 | 0 | 6,7 |
| Κύπελλο Ισπανίας | Real Zaragoza | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Εκστρακλάσα | Górnik Zabrze | 14 | 161 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Σεγούντα Ντιβισιόν | Real Zaragoza | 19 | 1.127 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Σεγούντα Ντιβισιόν | Andorra | 33 | 2.061 | 12 | 2 | 6,8 |
| Κύπελλο Ισπανίας | Andorra | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Έρεντιβιζι | Heracles Almelo | 31 | 1.522 | 6 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Ολλανδίας | Heracles Almelo | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Δεύτερη Κατηγορία Ολλανδίας | Heracles Almelo | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,7 |
| 2020-2021 | Έρεντιβιζι | Heracles Almelo | 27 | 1.646 | 10 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Ολλανδίας | Heracles Almelo | 1 | 68 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Μπουντεσλίγκα Αυστρίας | Admira Wacker | 24 | 1.852 | 12 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2018-2019 | Μπουντεσλίγκα Αυστρίας | Admira Wacker | 26 | 1.433 | 4 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Γιουρόπα Λιγκ | Admira Wacker | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2017-2018 | Μπουντεσλίγκα Αυστρίας | Admira Wacker | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Γιουρόπα Λιγκ | Admira Wacker | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Σούπερ Λιγκ Τουρκίας | Bursaspor | 8 | 317 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2016-2017 | Σούπερ Λιγκ Τουρκίας | Bursaspor | 12 | 453 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | Σούπερ Λιγκ Τουρκίας | Kayserispor | 22 | 540 | 3 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2013-2014 | Σούπερ Λιγκ Τουρκίας | Kayserispor | 3 | 87 | 0 | 0 | – |
|---|