Διαφήμιση
Taylor Davila: αγωνίζεται στην ομάδα Louisville City. Θέση: Μέσος, Ηλικία: 26, Ύψος: 185 cm, Αγοραία αξία: 400 χιλ. €. 2026 – συμμετοχές: 36, γκολ: 0, ασίστ: 8. Τελευταία καταγεγραμμένη συμμετοχή: Louisville City - Pittsburgh Riverhounds (31 Οκτωβρίου 2026).
Τελευταία ενημέρωση:
Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα
Υψηλότερη: 400 χιλ. € (24 Νοε 2025)
Louisville City – συμμετοχές: 30, γκολ: 0, ασίστ: 9
Στα διαθέσιμα αρχεία της ομάδας Louisville City για τη σεζόν 2026, ο παίκτης Taylor Davila αγωνίστηκε για 2526 λεπτά και ξεκίνησε ως βασικός σε 27 αγώνες.
Louisville City – συμμετοχές: 114, γκολ: 12, ασίστ: 30
Rio Grande Valley – συμμετοχές: 34, γκολ: 6, ασίστ: 4
Los Angeles Galaxy II – συμμετοχές: 51, γκολ: 3, ασίστ: 3
Σχετικές σελίδες: Louisville City, Livescore ποδοσφαίρου
Taylor Davila – Ηλικία: 26 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 4 Αυγούστου 2000.
Θέση: Μέσος.
Taylor Davila – Ομάδα: Louisville City.
Taylor Davila – Ύψος: 185 cm.
Αγοραία αξία: 400 χιλ. €.
Taylor Davila τη σεζόν 2026: 36 αγώνες, 0 γκολ και 8 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Louisville City | 25 ετών | 400 χιλ. € | |
| Louisville City | 25 ετών | 400 χιλ. € | |
| Louisville City | 24 ετών | 350 χιλ. € | |
| Louisville City | 24 ετών | 350 χιλ. € | |
| Louisville City | 23 ετών | 250 χιλ. € | |
| Rio Grande Valley | 23 ετών | 250 χιλ. € | |
| Rio Grande Valley | 22 ετών | 200 χιλ. € | |
| Ventura County | 22 ετών | 150 χιλ. € | |
| Ventura County | 21 ετών | 150 χιλ. € | |
| Ventura County | 21 ετών | 50 χιλ. € | |
| Ventura County | 20 ετών | 25 χιλ. € |
Taylor Davila τη σεζόν 2026: 36 αγώνες, 0 γκολ και 8 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 2.984. Μέση βαθμολογία: 6,8.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | USL Τσάμπιονσιπ | Louisville City | 26 | 2.167 | 0 | 6 | 6,9 |
| Κύπελλο USL | Louisville City | 7 | 529 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Ανοιχτό Κύπελλο ΗΠΑ | Louisville City | 3 | 288 | 0 | 1 | 6,9 | |
| 2025-2026 | USL Τσάμπιονσιπ | Louisville City | 17 | 1.465 | 2 | 7 | 7,0 |
| 2025 | USL Τσάμπιονσιπ | Louisville City | 13 | 1.156 | 2 | 2 | 7,1 |
| Ανοιχτό Κύπελλο ΗΠΑ | Louisville City | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2024-2025 | USL Τσάμπιονσιπ |
| Louisville City |
| 10 |
| 846 |
| 3 |
| 4 |
| 7,3 |
| Κύπελλο USL | Louisville City | 3 | 267 | 0 | 1 | 6,8 |
| Εθνική Πρέμιερ Ποδοσφαιρική Λίγκα ΗΠΑ | Louisville City | 1 | 90 | 0 | 2 | 8,3 |
| 2024 | USL Τσάμπιονσιπ | Louisville City | 29 | 2.410 | 5 | 6 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ανοιχτό Κύπελλο ΗΠΑ | Louisville City | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Διεθνή φιλικά συλλόγων | Louisville City | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Τσάμπιονσιπ | Louisville City | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,7 | |
| USL Τσάμπιονσιπ | Rio Grande Valley | 7 | 624 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2023 | USL Τσάμπιονσιπ | Rio Grande Valley | 16 | 1.354 | 3 | 2 | 7,2 |
|---|
| 2022-2023 | USL Τσάμπιονσιπ | Rio Grande Valley | 10 | 890 | 3 | 1 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ανοιχτό Κύπελλο ΗΠΑ | Rio Grande Valley | 1 | 88 | 0 | 0 | 7,0 | |
| USL Τσάμπιονσιπ | Los Angeles Galaxy II | 1 | 18 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022 | USL Τσάμπιονσιπ | Los Angeles Galaxy II | 22 | 1.044 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | USL Τσάμπιονσιπ | Los Angeles Galaxy II | 6 | 459 | 2 | 1 | – |
|---|
| 2021 | USL Τσάμπιονσιπ | Los Angeles Galaxy II | 19 | 1.253 | 0 | 2 | – |
|---|
| 2020-2021 | USL Τσάμπιονσιπ | Los Angeles Galaxy II | 3 | 49 | 0 | 0 | – |
|---|