Διαφήμιση
Tiago Dantas: αγωνίζεται στην ομάδα Rijeka. Θέση: Μέσος, Εθνικότητα: Πορτογαλία, Ηλικία: 25, Ύψος: 169 cm, Αγοραία αξία: 4 εκ. €. 2026-2027 – συμμετοχές: 17, γκολ: 3, ασίστ: 3. Τελευταία καταγεγραμμένη συμμετοχή: Rijeka - Varteks Varazdin (1 Νοεμβρίου 2026).
Τελευταία ενημέρωση:

Μέση αξιολόγηση ανά μήνα
Πατήστε το γράφημα για εναλλαγή τιμών
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα
Υψηλότερη: 4 εκ. € (10 Νοε 2020)
Rijeka – συμμετοχές: 11, γκολ: 3, ασίστ: 2
Στα διαθέσιμα αρχεία της ομάδας Rijeka για τη σεζόν 2026/27, ο παίκτης Tiago Dantas αγωνίστηκε για 913 λεπτά και ξεκίνησε ως βασικός σε 11 αγώνες.
Rijeka – συμμετοχές: 64, γκολ: 11, ασίστ: 13
Osijek – συμμετοχές: 27, γκολ: 1, ασίστ: 2
AZ Alkmaar – συμμετοχές: 26, γκολ: 1, ασίστ: 1
PAOK Saloniki – συμμετοχές: 35, γκολ: 5, ασίστ: 1
Tondela – συμμετοχές: 33, γκολ: 4, ασίστ: 2
Montpellier U19 – συμμετοχές: 14, γκολ: 0, ασίστ: 0
Σχετικές σελίδες: Rijeka, Livescore ποδοσφαίρου
Tiago Dantas – Ηλικία: 25 έτη. Ημερομηνία γέννησης: 24 Δεκεμβρίου 2000.
Θέση: Μέσος.
Tiago Dantas – Ομάδα: Rijeka.
Tiago Dantas – Ύψος: 169 cm.
| Ημερομηνία | Ομάδα | Ηλικία | Αξία |
|---|---|---|---|
| Rijeka | 25 ετών | 4 εκ. € | |
| Rijeka | 24 ετών | 2,8 εκ. € | |
| Osijek | 24 ετών | 2,8 εκ. € | |
| Osijek | 23 ετών | 3 εκ. € | |
| AZ Alkmaar | 23 ετών | 3 εκ. € | |
| AZ Alkmaar | 22 ετών | 3 εκ. € | |
| PAOK Saloniki | 22 ετών | 3 εκ. € | |
| PAOK Saloniki | 21 ετών | 2,5 εκ. € | |
| Tondela | 21 ετών | 2,5 εκ. € | |
| Tondela | 21 ετών | 3 εκ. € | |
| Bayern Munich | 20 ετών | 3 εκ. € | |
| Bayern Munich | 20 ετών | 4 εκ. € | |
| Bayern Munich | 19 ετών | 4 εκ. € | |
| Benfica B | 19 ετών | 1,3 εκ. € | |
| Benfica B | 19 ετών | 1,5 εκ. € | |
| Benfica B | 18 ετών | 1 εκ. € | |
| Benfica B | 18 ετών | 500 χιλ. € |
Προτιμώμενο πόδι: Δεξί.
Εθνικότητα: Πορτογαλία.
Αγοραία αξία: 4 εκ. €.
Tiago Dantas τη σεζόν 2026-2027: 17 αγώνες, 3 γκολ και 3 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις.
Tiago Dantas τη σεζόν 2026-2027: 17 αγώνες, 3 γκολ και 3 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις. Λεπτά συμμετοχής: 1.411. Μέση βαθμολογία: 6,9.
| Σεζόν | Διοργάνωση | Ομάδα | Αγώνες | Λεπτά Συμμετοχής | Γκολ | Ασίστ | Αξιολόγηση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Πρωτάθλημα Κροατίας | Rijeka | 11 | 913 | 3 | 2 | 7,1 |
| Κόνφερενς Λιγκ | Rijeka | 6 | 498 | 0 | 1 | 6,5 | |
| 2025-2026 | Πρωτάθλημα Κροατίας | Rijeka | 31 | 2.487 | 7 | 6 | 7,2 |
| Κόνφερενς Λιγκ | Rijeka | 10 | 687 | 0 | 3 | 7,1 | |
| Γιουρόπα Λιγκ | Rijeka | 4 | 329 | 1 | 1 | 6,6 | |
| Τσάμπιονς Λιγκ | Rijeka | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024-2025 | Τσάμπιονς Λιγκ |
| 1 |
| 64 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| Πρωτάθλημα Κροατίας | Osijek | 27 | 2.038 | 1 | 2 | 6,7 |
| 2023-2024 | Έρεντιβιζι | AZ Alkmaar | 20 | 683 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κόνφερενς Λιγκ | AZ Alkmaar | 5 | 204 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Κύπελλο Ολλανδίας | AZ Alkmaar | 1 | 119 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2023 | Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ21 | ΠορτογαλίαΕθνική ομάδα | 3 | 263 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2022-2023 | Super League Ελλάδας | PAOK Saloniki | 32 | 1.961 | 4 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κύπελλο Ελλάδας | PAOK Saloniki | 1 | 78 | 0 | 0 | – | |
| Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ21 | ΠορτογαλίαΕθνική ομάδα | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | Κόνφερενς Λιγκ | PAOK Saloniki | 2 | 147 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πριμέιρα Λίγκα | Tondela | 26 | 1.097 | 1 | 2 | 6,5 | |
| Κύπελλο Πορτογαλίας | Tondela | 7 | 506 | 3 | 0 | 7,0 | |
| Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Κ21 | ΠορτογαλίαΕθνική ομάδα | 9 | 688 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2020-2021 | 3. Liga Γερμανίας | Montpellier U19 | 4 | 267 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Νεανική Λιγκ Ευρώπης | Montpellier U19 | 3 | 260 | 0 | 0 | – | |
| Μπουντεσλίγκα | Montpellier U19 | 2 | 69 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 3. Liga Γερμανίας | Bayern Munchen II | 3 | 193 | 0 | 0 | – | |
| Λίγκα Πορτογκάλ 2 | Benfica B | 5 | 162 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Νεανική Λιγκ Ευρώπης | Montpellier U19 | 3 | 254 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Λιγκ Καπ Πορτογαλίας | Montpellier U19 | 1 | 5 | 0 | 0 | – | |
| Λίγκα Πορτογκάλ 2 | Benfica B | 8 | 595 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Λίγκα Πορτογκάλ 2 | Benfica B | 2 | 150 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Νεανική Λιγκ Ευρώπης | Montpellier U19 | 1 | 76 | 0 | 0 | – |