
Ай сайынғы орташа рейтинг
Мәндерді ауыстыру үшін графикті түртіңіз
Жарақатты
Дерек жоқ
Ең жоғары: 25 млн € (2026 ж. 28 мам.)
Жаңартылды:
Anastasios Douvikas – Como командасының ойыншысы. Позициясы: Шабуылшы, Азаматтығы: Грекия, Жасы: 27, Бойы: 184 см, Нарықтық құны: 25 млн €. Anastasios Douvikas, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 9 матч, 4 гол және 0 нәтижелі пас.
Қолда бар жазбаларда Anastasios Douvikas қатысқан ең соңғы матч — Como — Roma; бұл кездесуде ойыншы алаңда 90 минут болды. Матч күні: 2026 ж. 11 қазан.
Como: 6 матч, 2 гол, 0 нәтижелі пас
Como командасының 2026/27 маусымына қатысты қолда бар жазбалары бойынша, Anastasios Douvikas 407 минут ойнап, 5 матчта бастапқы құрамға кірді.
Como: 66 матч, 22 гол, 4 нәтижелі пас
Celta: 58 матч, 18 гол, 4 нәтижелі пас
Utrecht: 77 матч, 31 гол, 7 нәтижелі пас
Volos NPS: 30 матч, 10 гол, 1 нәтижелі пас
Asteras Aktor: 45 матч, 2 гол, 1 нәтижелі пас
Қатысты беттер: Como, Тікелей футбол нәтижелері
Anastasios Douvikas – жасы: 27. Туған күні: 1999 ж. 2 тамыз.
| Күні | Команда | Жасы | Құны |
|---|---|---|---|
| Como | 26 жаста | 25 млн € | |
| Como | 26 жаста | 18 млн € | |
| Como | 26 жаста | 10 млн € | |
| Como | 25 жаста | 10 млн € | |
| Como | 25 жаста | 8 млн € | |
| Celta | 25 жаста | 5 млн € | |
| Celta | 24 жаста | 6 млн € | |
| Celta | 24 жаста | 6 млн € | |
| Celta | 24 жаста | 9 млн € | |
| Celta | 24 жаста | 12 млн € | |
| Utrecht | 23 жаста | 9 млн € | |
| Utrecht | 23 жаста | 6 млн € | |
| Utrecht | 23 жаста | 3 млн € | |
| Utrecht | 22 жаста | 2 млн € | |
| Utrecht | 22 жаста | 1,5 млн € | |
| Volos NPS | 21 жаста | 1,2 млн € | |
| Volos NPS | 21 жаста | 800 м. € | |
| Volos NPS | 21 жаста | 350 м. € | |
| Asteras Aktor | 21 жаста | 250 м. € | |
| Asteras Aktor | 20 жаста | 325 м. € | |
| Asteras Aktor | 20 жаста | 350 м. € | |
| Asteras Aktor | 19 жаста | 500 м. € | |
| Asteras Aktor | 19 жаста | 600 м. € | |
| Asteras Aktor | 18 жаста | 600 м. € | |
| Asteras Aktor | 18 жаста | 300 м. € | |
| Asteras Aktor | 18 жаста | 50 мың € |
Нарықтық құны: 25 млн €.
Anastasios Douvikas, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 9 матч, 4 гол және 0 нәтижелі пас.
Позициясы: Шабуылшы.
Anastasios Douvikas – Клуб: Como.
Anastasios Douvikas – бойы: 184 см.
Негізгі аяғы: Оң.
Азаматтығы: Грекия.
Anastasios Douvikas, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 9 матч, 4 гол және 0 нәтижелі пас. Ойнаған минуттары: 495.
| Маусым | Турнир | Команда | Матчтар | Ойналған минут | Голдар | Нәтижелі пастар | Бағасы |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Серия А | Como | 6 | 407 | 2 | 0 | 6,9 |
| УЕФА Чемпиондар лигасы | Como | 1 | 65 | 1 | 0 | 7,8 | |
| УЕФА Ұлттар лигасы | ГрекияҰлттық құрама | 2 | 23 | 1 | 0 | 7,1 | |
| 2026 | Клубтардың халықаралық жолдастық кездесулері | Como | 2 | 158 | 0 | 0 | 6,1 |
| Халықаралық жолдастық кездесулер | ГрекияҰлттық құрама | 2 | 116 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | Серия А | Como | 38 | 2 278 | 14 | 1 | 7,0 |
| Como |
| 6 |
| 250 |
| 3 |
| 1 |
| 7,1 |
| 2024-2025 | Серия А | Como | 13 | 578 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ла Лига | Celta | 20 | 692 | 3 | 1 | 6,6 | |
| Copa del Rey | Celta | 1 | 90 | 2 | 0 | 8,7 | |
| УЕФА Ұлттар лигасы | ГрекияҰлттық құрама | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Ла Лига | Celta | 32 | 886 | 7 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Celta | 5 | 448 | 6 | 2 | 7,7 | |
| Эредивизи | Utrecht | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Халықаралық жолдастық кездесулер | ГрекияҰлттық құрама | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Эредивизи | Utrecht | 34 | 2 339 | 20 | 4 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Utrecht | 4 | 390 | 2 | 0 | 7,1 | |
| УЕФА Ұлттар лигасы | ГрекияҰлттық құрама | 4 | 125 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2022 | Әлем чемпионаты іріктеуі (УЕФА) | ГрекияҰлттық құрама | 3 | 174 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Халықаралық жолдастық кездесулер | ГрекияҰлттық құрама | 2 | 25 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Эредивизи | Utrecht | 36 | 2 511 | 9 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Utrecht | 1 | 19 | 0 | 0 | – | |
| Халықаралық жолдастық кездесулер | ГрекияҰлттық құрама | 3 | 113 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Әлем чемпионаты іріктеуі (УЕФА) | ГрекияҰлттық құрама | 2 | 86 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2020-2021 | Грекия Сүпер-лигасы | Volos NPS | 30 | 2 590 | 10 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Халықаралық жолдастық кездесулер | ГрекияҰлттық құрама | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Грекия Сүпер-лигасы | Asteras Aktor | 3 | 72 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U21 Championship qualification | ГрекияҰлттық құрама | 2 | 72 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Грекия Сүпер-лигасы | Asteras Aktor | 18 | 257 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Greek Cup | Asteras Aktor | 4 | 104 | 0 | 0 | – | |
| УЕФА Еуропа лигасы | Asteras Aktor | 1 | 33 | 0 | 0 | 6,5 | |
| European U21 Championship qualification | ГрекияҰлттық құрама | 1 | 16 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Грекия Сүпер-лигасы | Asteras Aktor | 19 | 469 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|