Ай сайынғы орташа рейтинг
Мәндерді ауыстыру үшін графикті түртіңіз
Ең жоғары: 650 м. € (2023 ж. 29 мам.)
Жаңартылды:
Bathusi Aubaas – Mamelodi Sundowns командасының ойыншысы. Позициясы: Жартылай қорғаушы, Азаматтығы: Оңтүстік Африка, Жасы: 31, Бойы: 178 см, Нарықтық құны: 350 м. €. Bathusi Aubaas, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 3 матч, 0 гол және 1 нәтижелі пас.
Қолда бар жазбаларда Bathusi Aubaas қатысқан ең соңғы матч — Eritrea — South Africa; бұл кездесуде ойыншы алаңда 12 минут болды. Матч күні: 2026 ж. 30 қыркүйек.
Mamelodi Sundowns: 3 матч, 0 гол, 1 нәтижелі пас
Mamelodi Sundowns командасының 2026/27 маусымына қатысты қолда бар жазбалары бойынша, Bathusi Aubaas 225 минут ойнап, 3 матчта бастапқы құрамға кірді.
Қатысты беттер: Mamelodi Sundowns, Тікелей футбол нәтижелері
Bathusi Aubaas – жасы: 31. Туған күні: 1995 ж. 14 мамыр.
Позициясы: Жартылай қорғаушы.
Bathusi Aubaas – Клуб: Mamelodi Sundowns.
| Күні | Команда | Жасы | Құны |
|---|---|---|---|
| Mamelodi Sundowns | 31 жаста | 350 м. € | |
| Mamelodi Sundowns | 30 жаста | 450 м. € | |
| Mamelodi Sundowns | 30 жаста | 500 м. € | |
| Mamelodi Sundowns | 29 жаста | 600 м. € | |
| Mamelodi Sundowns | 29 жаста | 500 м. € | |
| Mamelodi Sundowns | 28 жаста | 550 м. € | |
| TS Galaxy | 28 жаста | 650 м. € | |
| TS Galaxy | 27 жаста | 400 м. € | |
| TS Galaxy | 27 жаста | 275 м. € | |
| TS Galaxy | 26 жаста | 250 м. € | |
| TS Galaxy | 26 жаста | 250 м. € | |
| TS Galaxy | 25 жаста | 100 м. € | |
| Free State Stars | 23 жаста | 25 мың € | |
| Free State Stars | 22 жаста | 25 мың € | |
| Free State Stars | 22 жаста | 25 мың € |
Bathusi Aubaas – бойы: 178 см.
Азаматтығы: Оңтүстік Африка.
Нарықтық құны: 350 м. €.
Bathusi Aubaas, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 3 матч, 0 гол және 1 нәтижелі пас.
Bathusi Aubaas, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 3 матч, 0 гол және 1 нәтижелі пас. Ойнаған минуттары: 225. Орташа баға: 7,4.
| Маусым | Турнир | Команда | Матчтар | Ойналған минут | Голдар | Нәтижелі пастар | Бағасы |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | КАФ Африка ұлттар кубогы | Оңтүстік АфрикаҰлттық құрама | 2 | 20 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2026-2027 | Оңтүстік Африка Премьер-лигасы | Mamelodi Sundowns | 3 | 225 | 0 | 1 | 7,4 |
| 2026 | Intercontinental Cup | Mamelodi Sundowns | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,3 |
| South Africa MTN 8 Cup | Mamelodi Sundowns | 1 | 55 | 0 | 0 | 6,9 | |
| World Championship qualification (CAF) | Оңтүстік АфрикаҰлттық құрама | 4 | 197 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2025-2026 | Оңтүстік Африка Премьер-лигасы |
| Mamelodi Sundowns |
| 7 |
| 428 |
| 0 |
| 0 |
| 7,0 |
| КАФ Чемпиондар лигасы | Mamelodi Sundowns | 2 | 18 | 0 | 0 | 6,8 |
| South Africa League Cup | Mamelodi Sundowns | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 |
| Клубтардың халықаралық жолдастық кездесулері | Mamelodi Sundowns | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025 | South Africa Premier League Cup | Mamelodi Sundowns | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Клубтық Әлем чемпионаты | Mamelodi Sundowns | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,8 | |
| КАФ Африка ұлттар кубогы | Оңтүстік АфрикаҰлттық құрама | 3 | 145 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024-2025 | Оңтүстік Африка Премьер-лигасы | Mamelodi Sundowns | 12 | 473 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| КАФ Чемпиондар лигасы | Mamelodi Sundowns | 3 | 61 | 0 | 0 | 6,1 | |
| South Africa Premier League Cup | Mamelodi Sundowns | 3 | 226 | 0 | 0 | 7,2 | |
| South Africa League Cup | Mamelodi Sundowns | 2 | 135 | 1 | 0 | – | |
| World Championship qualification (CAF) | Оңтүстік АфрикаҰлттық құрама | 1 | 8 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | South Africa League Cup | Mamelodi Sundowns | 4 | 390 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Клубтардың халықаралық жолдастық кездесулері | Mamelodi Sundowns | 2 | 86 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Оңтүстік Африка Премьер-лигасы | Mamelodi Sundowns | 1 | 76 | 0 | 0 | 6,7 | |
| КАФ Чемпиондар лигасы | Mamelodi Sundowns | 1 | 64 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Халықаралық жолдастық кездесулер | Оңтүстік АфрикаҰлттық құрама | 2 | 153 | 0 | 0 | – | |
| World Championship qualification (CAF) | Оңтүстік АфрикаҰлттық құрама | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | КАФ Африка ұлттар кубогы | Оңтүстік АфрикаҰлттық құрама | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2022-2023 | Оңтүстік Африка Премьер-лигасы | TS Galaxy | 9 | 577 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2021-2022 | Оңтүстік Африка Премьер-лигасы | TS Galaxy | 5 | 375 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2020-2021 | Оңтүстік Африка Премьер-лигасы | TS Galaxy | 9 | 734 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | South Africa League Cup | TS Galaxy | 1 | 87 | 0 | 0 | – |
|---|