Жарнама
Brian Torrealba – Deportes Temuco командасының ойыншысы. Позициясы: Қорғаушы, Азаматтығы: Чили, Жасы: 29, Бойы: 177 см, Нарықтық құны: 250 м. €. 2026: 3 матч, 0 гол, 0 нәтижелі пас. Соңғы тіркелген қатысу: D. Concepcion — Deportes Temuco (2026 ж. 7 шілде).
Жаңартылды:
Ай сайынғы орташа рейтинг
Мәндерді ауыстыру үшін графикті түртіңіз
Ең жоғары: 425 м. € (2022 ж. 14 қар.)
Deportes Temuco: 18 матч, 0 гол, 0 нәтижелі пас
Deportes Temuco командасының 2026 маусымына қатысты қолда бар жазбалары бойынша, Brian Torrealba 138 минут ойнап, 15 матчта бастапқы құрамға кірді.
Deportes Temuco: 3 матч, 0 гол, 0 нәтижелі пас
Deportes Limache: 16 матч, 1 гол, 0 нәтижелі пас
O'Higgins: 124 матч, 2 гол, 3 нәтижелі пас
Huachipato: 3 матч, 0 гол, 0 нәтижелі пас
Қатысты беттер: Deportes Temuco, Тікелей футбол нәтижелері
Brian Torrealba – жасы: 29. Туған күні: 1997 ж. 14 шілде.
Позициясы: Қорғаушы.
Brian Torrealba – Клуб: Deportes Temuco.
Brian Torrealba – бойы: 177 см.
Негізгі аяғы: Оң.
Азаматтығы: Чили.
| Күні | Команда | Жасы | Құны |
|---|---|---|---|
| Deportes Temuco | 28 жаста | 250 м. € | |
| Deportes Limache | 28 жаста | 350 м. € | |
| Deportes Limache | 27 жаста | 350 м. € | |
| O.Higgins | 27 жаста | 350 м. € | |
| O.Higgins | 26 жаста | 400 м. € | |
| O.Higgins | 26 жаста | 425 м. € | |
| O.Higgins | 26 жаста | 425 м. € | |
| O.Higgins | 25 жаста | 425 м. € | |
| O.Higgins | 25 жаста | 425 м. € | |
| O.Higgins | 24 жаста | 100 м. € | |
| O.Higgins | 24 жаста | 100 м. € | |
| O.Higgins | 24 жаста | 100 м. € | |
| O.Higgins | 23 жаста | 100 м. € | |
| O.Higgins | 23 жаста | 100 м. € | |
| O.Higgins | 22 жаста | 100 м. € | |
| O.Higgins | 21 жаста | 100 м. € | |
| O.Higgins | 20 жаста | 25 мың € | |
| O.Higgins | 18 жаста | 150 м. € |
Нарықтық құны: 250 м. €.
Brian Torrealba, 2026 маусымы: барлық турнирде 3 матч, 0 гол және 0 нәтижелі пас.
Brian Torrealba, 2026 маусымы: барлық турнирде 3 матч, 0 гол және 0 нәтижелі пас. Ойнаған минуттары: 262. Орташа баға: 6,2.
| Маусым | Турнир | Команда | Матчтар | Ойналған минут | Голдар | Нәтижелі пастар | Бағасы |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Чили кубогы | Deportes Temuco | 3 | 262 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025-2026 | Чили Бірінші лигасы | Deportes Limache | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025 | Чили Бірінші лигасы | Deportes Limache | 6 | 201 | 0 | 0 | 6,4 |
| Чили кубогы | Deportes Limache | 6 | 279 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024-2025 | Чили Бірінші лигасы | Deportes Limache | 3 | 250 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2024 | Чили Бірінші лигасы | O'Higgins | 18 | 825 | 1 | 0 | 6,4 |
| Чили кубогы | O'Higgins | 1 | 24 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Чили Бірінші лигасы | O'Higgins | 17 | 1 460 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чили кубогы | O'Higgins | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,6 |
| 2022-2023 | Чили Бірінші лигасы | O'Higgins | 3 | 182 | 1 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2022 | Чили Бірінші лигасы | O'Higgins | 16 | 1 137 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Чили Бірінші лигасы | O'Higgins | 7 | 522 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2021 | Чили Бірінші лигасы | O'Higgins | 6 | 453 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2020-2021 | Чили Бірінші лигасы | O'Higgins | 26 | 2 127 | 0 | 2 | 6,3 |
|---|
| 2019-2020 | Чили Бірінші лигасы | O'Higgins | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2019 | Чили Бірінші лигасы | O'Higgins | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2018-2019 | Чили Бірінші лигасы | O'Higgins | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2017-2018 | Чили Бірінші лигасы | O'Higgins | 7 | 74 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | Чили Бірінші лигасы | O'Higgins | 3 | 231 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2015-2016 | Чили Бірінші лигасы | O'Higgins | 15 | 605 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чили Бірінші лигасы | Huachipato | 3 | 198 | 0 | 0 | 6,8 |