Жарнама
Daniel Bachmann – Watford командасының ойыншысы. Позициясы: Қақпашы, Азаматтығы: Аустрия, Жасы: 32, Бойы: 191 см, Нарықтық құны: 400 м. €. 2026-2027: 1 матч, 0 гол, 0 нәтижелі пас. Соңғы тіркелген қатысу: Watford — Peterborough United (2026 ж. 25 тамыз).
Жаңартылды:
Ай сайынғы орташа рейтинг
Мәндерді ауыстыру үшін графикті түртіңіз
Жарақатты
Ең жоғары: 3 млн € (2021 ж. 4 қаз.)
Қатысты беттер: Watford, Тікелей футбол нәтижелері
Daniel Bachmann – жасы: 32. Туған күні: 1994 ж. 9 шілде.
Позициясы: Қақпашы.
Daniel Bachmann – Клуб: Watford.
Daniel Bachmann – бойы: 191 см.
Негізгі аяғы: Оң.
Азаматтығы: Аустрия.
Нарықтық құны: 400 м. €.
Daniel Bachmann, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 1 матч, 0 гол және 0 нәтижелі пас.
| Күні | Команда | Жасы | Құны |
|---|---|---|---|
| Leyton Orient | 31 жаста | 400 м. € | |
| Deportivo | 31 жаста | 600 м. € | |
| Deportivo | 31 жаста | 1 млн € | |
| Watford | 30 жаста | 1,4 млн € | |
| Watford | 30 жаста | 2 млн € | |
| Watford | 29 жаста | 2,2 млн € | |
| Watford | 29 жаста | 2,2 млн € | |
| Watford | 29 жаста | 2,5 млн € | |
| Watford | 29 жаста | 3 млн € | |
| Watford | 28 жаста | 2,5 млн € | |
| Watford | 28 жаста | 2,5 млн € | |
| Watford | 27 жаста | 2,5 млн € | |
| Watford | 27 жаста | 3 млн € | |
| Watford | 27 жаста | 3 млн € | |
| Watford | 27 жаста | 2 млн € | |
| Watford | 26 жаста | 800 м. € | |
| Watford | 26 жаста | 400 м. € | |
| Watford | 26 жаста | 300 м. € | |
| Watford | 25 жаста | 400 м. € | |
| Watford | 25 жаста | 500 м. € | |
| Watford | 24 жаста | 500 м. € | |
| Kilmarnock | 24 жаста | 300 м. € | |
| Watford | 23 жаста | 250 м. € | |
| Watford | 23 жаста | 250 м. € | |
| Stoke City U23 | 22 жаста | 250 м. € | |
| Stoke City U23 | 22 жаста | 250 м. € | |
| Stoke City U23 | 22 жаста | 250 м. € |
Daniel Bachmann, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 1 матч, 0 гол және 0 нәтижелі пас. Ойнаған минуттары: 90. Орташа баға: 6,6.
| Маусым | Турнир | Команда | Матчтар | Ойналған минут | Голдар | Нәтижелі пастар | Бағасы |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Англия лига кубогы | Watford | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | Чемпионшип | Watford | 22 | 1 903 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Чемпионшип | Watford | 27 | 2 429 | 0 | 0 | 6,7 |
| Англия ФА кубогы | Watford | 3 | 240 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Халықаралық жолдастық кездесулер | АвстрияҰлттық құрама | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2022-2023 | Чемпионшип | Watford | 45 | 4 057 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 |
| Әлем чемпионаты іріктеуі (Еуропа) |
| АвстрияҰлттық құрама |
| 4 |
| 360 |
| 0 |
| 0 |
| 7,0 |
| 2021-2022 | Ағылшын Премьер-лигасы | Watford | 12 | 1 080 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Англия ФА кубогы | Watford | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Әлем чемпионаты іріктеуі (Еуропа) | АвстрияҰлттық құрама | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,4 | |
| Халықаралық жолдастық кездесулер | АвстрияҰлттық құрама | 1 | 87 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | Чемпионшип | Watford | 23 | 2 070 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Англия лига кубогы | Watford | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Англия ФА кубогы | Watford | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,9 | |
| Клубтардың халықаралық жолдастық кездесулері | Watford | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Еуропа чемпионаты | АвстрияҰлттық құрама | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Халықаралық жолдастық кездесулер | АвстрияҰлттық құрама | 2 | 180 | 0 | 0 | 8,1 |
| 2020 | Еуропа чемпионаты | АвстрияҰлттық құрама | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Англия ФА кубогы | Watford | 2 | 210 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Клубтардың халықаралық жолдастық кездесулері | Watford | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Шотландия Премьершип | Kilmarnock | 24 | 2 160 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Шотландия кубогы | Kilmarnock | 2 | 115 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Шотландия Лига кубогы | Kilmarnock | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |