Ай сайынғы орташа рейтинг
Мәндерді ауыстыру үшін графикті түртіңіз
Дерек жоқ
Ең жоғары: 1 млн € (2021 ж. 23 қаң.)
Жаңартылды:
Endre Botka – Ferencvarosi TC командасының ойыншысы. Позициясы: Қорғаушы, Азаматтығы: Венгрия, Жасы: 32, Бойы: 177 см, Нарықтық құны: 300 м. €. Endre Botka, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 1 матч, 1 гол және 0 нәтижелі пас.
Қолда бар жазбаларда Endre Botka қатысқан ең соңғы матч — Paksi — Ferencvarosi TC; бұл кездесуде ойыншы алаңда 69 минут болды. Матч күні: 2026 ж. 26 шілде.
Ferencvarosi TC: 1 матч, 1 гол, 0 нәтижелі пас
Ferencvarosi TC командасының 2026/27 маусымына қатысты қолда бар жазбалары бойынша, Endre Botka 69 минут ойнап, 1 матчта бастапқы құрамға кірді.
Қатысты беттер: Ferencvarosi TC, Тікелей футбол нәтижелері
Endre Botka – жасы: 32. Туған күні: 1994 ж. 25 тамыз.
Позициясы: Қорғаушы.
Endre Botka – Клуб: Ferencvarosi TC.
| Күні | Команда | Жасы | Құны |
|---|---|---|---|
| Ferencvarosi TC | 31 жаста | 300 м. € | |
| Ferencvarosi TC | 31 жаста | 400 м. € | |
| Ferencvarosi TC | 31 жаста | 400 м. € | |
| Kecskemeti TE | 30 жаста | 500 м. € | |
| Ferencvarosi TC | 30 жаста | 800 м. € | |
| Ferencvarosi TC | 29 жаста | 1 млн € | |
| Ferencvarosi TC | 29 жаста | 800 м. € | |
| Ferencvarosi TC | 28 жаста | 1 млн € | |
| Ferencvarosi TC | 28 жаста | 1 млн € | |
| Ferencvarosi TC | 27 жаста | 1 млн € | |
| Ferencvarosi TC | 27 жаста | 1 млн € | |
| Ferencvarosi TC | 26 жаста | 1 млн € | |
| Ferencvarosi TC | 26 жаста | 1 млн € | |
| Ferencvarosi TC | 26 жаста | 900 м. € | |
| Ferencvarosi TC | 25 жаста | 650 м. € | |
| Ferencvarosi TC | 25 жаста | 475 м. € | |
| Ferencvarosi TC | 25 жаста | 600 м. € | |
| Ferencvarosi TC | 24 жаста | 450 м. € | |
| Ferencvarosi TC | 24 жаста | 500 м. € | |
| Ferencvarosi TC | 23 жаста | 550 м. € | |
| Ferencvarosi TC | 22 жаста | 450 м. € | |
| Ferencvarosi TC | 22 жаста | 550 м. € | |
| Honved | 22 жаста | 400 м. € | |
| Honved | 21 жаста | 350 м. € | |
| Honved | 21 жаста | 350 м. € | |
| Honved | 20 жаста | 175 м. € | |
| Honved | 20 жаста | 150 м. € | |
| Kecskemeti TE | 19 жаста | 75 мың € | |
| Honved | 18 жаста | 50 мың € |
Endre Botka – бойы: 177 см.
Негізгі аяғы: Оң.
Азаматтығы: Венгрия.
Нарықтық құны: 300 м. €.
Endre Botka, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 1 матч, 1 гол және 0 нәтижелі пас.
Endre Botka, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 1 матч, 1 гол және 0 нәтижелі пас. Ойнаған минуттары: 69. Орташа баға: 6,3.
| Маусым | Турнир | Команда | Матчтар | Ойналған минут | Голдар | Нәтижелі пастар | Бағасы |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | NB I (Венгрия) | Ferencvarosi TC | 1 | 69 | 1 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | NB I (Венгрия) | Ferencvarosi TC | 3 | 258 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2024-2025 | NB I (Венгрия) | Kecskemeti TE | 12 | 1 030 | 0 | 0 | 6,4 |
| NB I (Венгрия) | Ferencvarosi TC | 5 | 250 | 0 | 0 | 6,6 | |
| УЕФА Еуропа лигасы | Ferencvarosi TC | 3 | 112 | 0 | 0 | 6,7 | |
| УЕФА Чемпиондар лигасы | Ferencvarosi TC | 2 | 58 | 0 | 0 | 6,2 | |
| ВенгрияҰлттық құрама |
| 3 |
| 218 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2024 | УЕФА Еуропа чемпионаты | ВенгрияҰлттық құрама | 5 | 279 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2023-2024 | NB I (Венгрия) | Ferencvarosi TC | 17 | 1 004 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| УЕФА Еуропа конференция лигасы | Ferencvarosi TC | 5 | 179 | 0 | 0 | 6,4 | |
| УЕФА Чемпиондар лигасы | Ferencvarosi TC | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Hungary Cup | Ferencvarosi TC | 1 | 16 | 0 | 0 | – | |
| Халықаралық жолдастық кездесулер | ВенгрияҰлттық құрама | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022-2023 | NB I (Венгрия) | Ferencvarosi TC | 8 | 404 | 3 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| УЕФА Еуропа лигасы | Ferencvarosi TC | 7 | 594 | 0 | 0 | 6,2 | |
| УЕФА Чемпиондар лигасы | Ferencvarosi TC | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Халықаралық жолдастық кездесулер | ВенгрияҰлттық құрама | 1 | 6 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2022 | Әлем чемпионаты іріктеуі (УЕФА) | ВенгрияҰлттық құрама | 4 | 345 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Халықаралық жолдастық кездесулер | ВенгрияҰлттық құрама | 2 | 83 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | NB I (Венгрия) | Ferencvarosi TC | 23 | 1 187 | 2 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| УЕФА Чемпиондар лигасы | Ferencvarosi TC | 5 | 318 | 0 | 0 | 6,4 | |
| УЕФА Еуропа лигасы | Ferencvarosi TC | 3 | 250 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Hungary Cup | Ferencvarosi TC | 2 | 95 | 0 | 0 | – | |
| Халықаралық жолдастық кездесулер | ВенгрияҰлттық құрама | 1 | 80 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | NB I (Венгрия) | Ferencvarosi TC | 11 | 646 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| УЕФА Чемпиондар лигасы | Ferencvarosi TC | 11 | 689 | 0 | 2 | 6,4 | |
| Hungary Cup | Ferencvarosi TC | 1 | 63 | 0 | 0 | – | |
| УЕФА Ұлттар лигасы | ВенгрияҰлттық құрама | 4 | 271 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Халықаралық жолдастық кездесулер | ВенгрияҰлттық құрама | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Әлем чемпионаты іріктеуі (УЕФА) | ВенгрияҰлттық құрама | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,5 | |
| УЕФА Еуропа чемпионаты | ВенгрияҰлттық құрама | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| European Championship qualification | ВенгрияҰлттық құрама | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020 | УЕФА Еуропа чемпионаты | ВенгрияҰлттық құрама | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | NB I (Венгрия) | Ferencvarosi TC | 6 | 237 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| УЕФА Еуропа лигасы | Ferencvarosi TC | 4 | 336 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2017-2018 | УЕФА Еуропа лигасы | Ferencvarosi TC | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|