Жарнама
Marius Müller – Aberdeen командасының ойыншысы. Позициясы: Қақпашы, Азаматтығы: Германия, Жасы: 33, Бойы: 192 см, Нарықтық құны: 500 м. €. 2026-2027: 18 матч, 0 гол, 1 нәтижелі пас. Соңғы тіркелген қатысу: Aberdeen — Hibernian (2026 ж. 7 қараша).
Жаңартылды:
Ай сайынғы орташа рейтинг
Мәндерді ауыстыру үшін графикті түртіңіз
Жарақатты
Дерек жоқ
Ең жоғары: 2 млн € (2020 ж. 5 қаң.)
Aberdeen: 12 матч, 0 гол, 1 нәтижелі пас
Aberdeen командасының 2026/27 маусымына қатысты қолда бар жазбалары бойынша, Marius Müller 1080 минут ойнап, 12 матчта бастапқы құрамға кірді.
Aberdeen: 18 матч, 0 гол, 1 нәтижелі пас
Wolfsburg: 9 матч, 0 гол, 0 нәтижелі пас
Schalke 04: 22 матч, 0 гол, 0 нәтижелі пас
Luzern: 130 матч, 0 гол, 1 нәтижелі пас
RB Leipzig: 1 матч, 0 гол, 0 нәтижелі пас
Kaiserslautern: 69 матч, 0 гол, 0 нәтижелі пас
Қатысты беттер: Aberdeen, Тікелей футбол нәтижелері
Marius Müller – жасы: 33. Туған күні: 1993 ж. 12 шілде.
Позициясы: Қақпашы.
Marius Müller – Клуб: Aberdeen.
Marius Müller – бойы: 192 см.
| Күні | Команда | Жасы | Құны |
|---|---|---|---|
| Aberdeen | 33 жаста | 500 м. € | |
| Wolfsburg | 32 жаста | 700 м. € | |
| Wolfsburg | 32 жаста | 1 млн € | |
| Wolfsburg | 31 жаста | 1,5 млн € | |
| Wolfsburg | 31 жаста | 1,5 млн € | |
| Wolfsburg | 31 жаста | 1,5 млн € | |
| Schalke 04 | 30 жаста | 1 млн € | |
| Schalke 04 | 30 жаста | 800 м. € | |
| Schalke 04 | 30 жаста | 1 млн € | |
| Luzern | 29 жаста | 1 млн € | |
| Luzern | 29 жаста | 1 млн € | |
| Luzern | 28 жаста | 1 млн € | |
| Luzern | 28 жаста | 1,5 млн € | |
| Luzern | 27 жаста | 2 млн € | |
| Luzern | 27 жаста | 1,8 млн € | |
| Luzern | 27 жаста | 2 млн € | |
| Luzern | 27 жаста | 2 млн € | |
| Luzern | 26 жаста | 1,6 млн € | |
| Luzern | 26 жаста | 2 млн € | |
| Luzern | 26 жаста | 1,5 млн € | |
| RB Leipzig | 25 жаста | 500 м. € | |
| RB Leipzig | 25 жаста | 500 м. € | |
| RB Leipzig | 25 жаста | 500 м. € | |
| Kaiserslautern | 24 жаста | 750 м. € | |
| Kaiserslautern | 24 жаста | 750 м. € | |
| RB Leipzig | 23 жаста | 750 м. € | |
| RB Leipzig | 23 жаста | 1 млн € | |
| RB Leipzig | 23 жаста | 1,5 млн € | |
| Kaiserslautern | 22 жаста | 1 млн € | |
| Kaiserslautern | 22 жаста | 900 м. € | |
| Kaiserslautern | 21 жаста | 400 м. € | |
| Kaiserslautern | 21 жаста | 400 м. € | |
| Kaiserslautern | 20 жаста | 400 м. € | |
| Kaiserslautern | 20 жаста | 300 м. € | |
| Kaiserslautern | 19 жаста | 200 м. € | |
| Kaiserslautern | 19 жаста | 100 м. € | |
| Kaiserslautern | 18 жаста | 100 м. € | |
| Kaiserslautern U19 | 18 жаста | 50 мың € |
Негізгі аяғы: Оң.
Азаматтығы: Германия.
Нарықтық құны: 500 м. €.
Marius Müller, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 18 матч, 0 гол және 1 нәтижелі пас.
Marius Müller, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 18 матч, 0 гол және 1 нәтижелі пас. Ойнаған минуттары: 1 650. Орташа баға: 6,8.
| Маусым | Турнир | Команда | Матчтар | Ойналған минут | Голдар | Нәтижелі пастар | Бағасы |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Шотландия Премьершип | Aberdeen | 12 | 1 080 | 0 | 1 | 6,7 |
| Шотландия Лига кубогы | Aberdeen | 6 | 570 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | Бундеслига | Wolfsburg | 1 | 99 | 0 | 0 | 5,5 |
| Германия кубогы | Wolfsburg | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2024-2025 | Бундеслига | Wolfsburg | 6 | 474 | 0 | 0 | 7,2 |
| Германия кубогы | Wolfsburg | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023-2024 | 2. Бундеслига |
| Schalke 04 |
| 20 |
| 1 755 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| Германия кубогы | Schalke 04 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,6 |
| 2022-2023 | 2. Бундеслига | Schalke 04 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Швейцария Сүпер-лигасы | Luzern | 24 | 2 160 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Швейцария кубогы | Luzern | 2 | 177 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Швейцария Сүпер-лигасы | Luzern | 27 | 2 430 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Швейцария Челлендж лигасы | Luzern | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Швейцария кубогы | Luzern | 1 | 120 | 0 | 0 | 8,0 |
| 2020-2021 | Швейцария Сүпер-лигасы | Luzern | 34 | 3 060 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Швейцария кубогы | Luzern | 2 | 210 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Швейцария Сүпер-лигасы | Luzern | 34 | 3 031 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Еуропа лигасы | Luzern | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Швейцария кубогы | Luzern | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Швейцария Сүпер-лигасы | Luzern | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Еуропа лигасы | RB Leipzig | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2017-2018 | 2. Бундеслига | Kaiserslautern | 32 | 2 784 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | 2. Бундеслига | Kaiserslautern | 30 | 2 700 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | 2. Бундеслига | Kaiserslautern | 7 | 608 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|