Жарнама
Marvin Schulz – Preußen Münster командасының ойыншысы. Позициясы: Жартылай қорғаушы, Азаматтығы: Германия, Жасы: 31, Бойы: 186 см, Нарықтық құны: 400 м. €. 2026-2027: 11 матч, 3 гол, 0 нәтижелі пас. Соңғы тіркелген қатысу: Alemannia Aachen — Preußen Münster (2026 ж. 1 қараша).
Жаңартылды:
Ай сайынғы орташа рейтинг
Мәндерді ауыстыру үшін графикті түртіңіз
Жарақатты
Ең жоғары: 2 млн € (2019 ж. 3 мау.)
Preußen Münster: 11 матч, 3 гол, 0 нәтижелі пас
Preußen Münster командасының 2026/27 маусымына қатысты қолда бар жазбалары бойынша, Marvin Schulz 280 минут ойнап, 3 матчта бастапқы құрамға кірді.
Preußen Münster: 36 матч, 4 гол, 3 нәтижелі пас
Holstein Kiel: 68 матч, 1 гол, 4 нәтижелі пас
Luzern: 141 матч, 18 гол, 5 нәтижелі пас
Borussia Monchengladbach: 8 матч, 0 гол, 1 нәтижелі пас
Қатысты беттер: Preußen Münster, Тікелей футбол нәтижелері
Marvin Schulz – жасы: 31. Туған күні: 1995 ж. 15 қаңтар.
Позициясы: Жартылай қорғаушы.
Marvin Schulz – Клуб: Preußen Münster.
Marvin Schulz – бойы: 186 см.
Негізгі аяғы: Оң.
Азаматтығы: Германия.
| Күні | Команда | Жасы | Құны |
|---|---|---|---|
| Preußen Münster | 31 жаста | 400 м. € | |
| Preußen Münster | 31 жаста | 450 м. € | |
| Preußen Münster | 30 жаста | 600 м. € | |
| Holstein Kiel | 30 жаста | 700 м. € | |
| Holstein Kiel | 29 жаста | 700 м. € | |
| Holstein Kiel | 29 жаста | 700 м. € | |
| Holstein Kiel | 28 жаста | 700 м. € | |
| Holstein Kiel | 28 жаста | 700 м. € | |
| Holstein Kiel | 27 жаста | 800 м. € | |
| Luzern | 27 жаста | 800 м. € | |
| Luzern | 26 жаста | 800 м. € | |
| Luzern | 26 жаста | 1 млн € | |
| Luzern | 26 жаста | 1,5 млн € | |
| Luzern | 25 жаста | 1 млн € | |
| Luzern | 25 жаста | 1,2 млн € | |
| Luzern | 25 жаста | 1,2 млн € | |
| Luzern | 24 жаста | 1,5 млн € | |
| Luzern | 24 жаста | 1,5 млн € | |
| Luzern | 24 жаста | 2 млн € | |
| Luzern | 24 жаста | 1,5 млн € | |
| Luzern | 24 жаста | 1,5 млн € | |
| Luzern | 23 жаста | 1 млн € | |
| Luzern | 23 жаста | 1,5 млн € | |
| Luzern | 23 жаста | 750 м. € | |
| Luzern | 22 жаста | 600 м. € | |
| Luzern | 22 жаста | 600 м. € | |
| Luzern | 22 жаста | 400 м. € | |
| Borussia M’gladbach | 22 жаста | 400 м. € | |
| Borussia M’gladbach | 22 жаста | 500 м. € | |
| Borussia M’gladbach | 21 жаста | 750 м. € | |
| Borussia M’gladbach | 21 жаста | 750 м. € | |
| Borussia M’gladbach | 20 жаста | 500 м. € | |
| Borussia M’gladbach | 20 жаста | 200 м. € | |
| Borussia M’gladbach | 20 жаста | 200 м. € | |
| Borussia M’gladbach | 19 жаста | 200 м. € | |
| Borussia M’gladbach | 19 жаста | 100 м. € |
Нарықтық құны: 400 м. €.
Marvin Schulz, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 11 матч, 3 гол және 0 нәтижелі пас.
Marvin Schulz, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 11 матч, 3 гол және 0 нәтижелі пас. Ойнаған минуттары: 280. Орташа баға: 6,2.
| Маусым | Турнир | Команда | Матчтар | Ойналған минут | Голдар | Нәтижелі пастар | Бағасы |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | 3-лига | Preußen Münster | 11 | 280 | 3 | 0 | 6,2 |
| 2025-2026 | 2. Бундеслига | Preußen Münster | 24 | 1 288 | 1 | 3 | 6,3 |
| Германия кубогы | Preußen Münster | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024-2025 | Бундеслига | Holstein Kiel | 12 | 300 | 0 | 0 | 6,2 |
| Германия кубогы | Holstein Kiel | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2023-2024 | 2. Бундеслига | Holstein Kiel | 27 | 1 320 | 1 | 2 | 6,8 |
| Германия кубогы |
| Holstein Kiel |
| 1 |
| 45 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2022-2023 | 2. Бундеслига | Holstein Kiel | 26 | 1 722 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Германия кубогы | Holstein Kiel | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Швейцария Сүпер-лигасы | Luzern | 30 | 2 293 | 3 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Швейцария Челлендж лигасы | Luzern | 2 | 166 | 2 | 0 | – | |
| Швейцария кубогы | Luzern | 2 | 179 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Еуропа конференция лигасы | Luzern | 2 | 124 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Швейцария Сүпер-лигасы | Luzern | 22 | 1 924 | 7 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2019-2020 | Швейцария Сүпер-лигасы | Luzern | 23 | 1 834 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Еуропа лигасы | Luzern | 2 | 158 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Швейцария Сүпер-лигасы | Luzern | 28 | 2 479 | 4 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Еуропа лигасы | Luzern | 2 | 122 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2017-2018 | Швейцария Сүпер-лигасы | Luzern | 27 | 2 159 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | Швейцария Сүпер-лигасы | Luzern | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,9 |
|---|
| 2015-2016 | Бундеслига | Borussia Monchengladbach | 8 | 394 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|