Жарнама
Max Svensson – Helsingborg командасының ойыншысы. Позициясы: Жартылай қорғаушы, Азаматтығы: Швеция, Жасы: 28, Бойы: 176 см, Нарықтық құны: 375 м. €. 2024-2025: 6 матч, 0 гол, 0 нәтижелі пас. Соңғы тіркелген қатысу: Kalmar — Hacken (2024 ж. 10 қараша).
Жаңартылды:
Ең жоғары: 900 м. € (2020 ж. 9 жел.)
Helsingborgs: 21 матч, 3 гол, 5 нәтижелі пас
Helsingborgs командасының 2026 маусымына қатысты қолда бар жазбалары бойынша, Max Svensson 583 минут ойнап, 19 матчта бастапқы құрамға кірді.
Kalmar: 13 матч, 0 гол, 0 нәтижелі пас
Willem II: 100 матч, 13 гол, 6 нәтижелі пас
Helsingborgs: 77 матч, 13 гол, 4 нәтижелі пас
Қатысты беттер: Helsingborg, Тікелей футбол нәтижелері
Max Svensson – жасы: 28. Туған күні: 1998 ж. 19 маусым.
Позициясы: Жартылай қорғаушы.
Max Svensson – Клуб: Helsingborg.
Max Svensson – бойы: 176 см.
Негізгі аяғы: Оң.
Азаматтығы: Швеция.
Нарықтық құны: 375 м. €.
| Күні | Команда | Жасы | Құны |
|---|---|---|---|
| Helsingborg | 28 жаста | 375 м. € | |
| Helsingborg | 28 жаста | 300 м. € | |
| Helsingborg | 27 жаста | 225 м. € | |
| Helsingborg | 26 жаста | 225 м. € | |
| Kalmar | 26 жаста | 225 м. € | |
| Kalmar | 26 жаста | 300 м. € | |
| Willem II | 25 жаста | 400 м. € | |
| Willem II | 25 жаста | 400 м. € | |
| Willem II | 25 жаста | 450 м. € | |
| Willem II | 23 жаста | 500 м. € | |
| Willem II | 23 жаста | 650 м. € | |
| Helsingborg | 23 жаста | 650 м. € | |
| Helsingborg | 22 жаста | 900 м. € | |
| Helsingborg | 22 жаста | 750 м. € | |
| Helsingborg | 21 жаста | 725 м. € | |
| Helsingborg | 21 жаста | 800 м. € | |
| Helsingborg | 21 жаста | 500 м. € | |
| Helsingborg | 20 жаста | 500 м. € | |
| Helsingborg | 19 жаста | 125 м. € | |
| Helsingborg | 19 жаста | 100 м. € |
Max Svensson, 2024-2025 маусымы: барлық турнирде 6 матч, 0 гол және 0 нәтижелі пас.
Max Svensson, 2024-2025 маусымы: барлық турнирде 6 матч, 0 гол және 0 нәтижелі пас. Ойнаған минуттары: 192. Орташа баға: 6,3.
| Маусым | Турнир | Команда | Матчтар | Ойналған минут | Голдар | Нәтижелі пастар | Бағасы |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Алльсвенскан | Kalmar | 6 | 192 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024 | Алльсвенскан | Kalmar | 5 | 278 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Алльсвенскан | Kalmar | 2 | 71 | 0 | 0 | 6,2 |
| Эрсте дивизи | Willem II | 24 | 766 | 4 | 0 | 6,7 | |
| Нидерланд KNVB кубогы | Willem II | 2 | 144 | 1 | 0 | 7,3 | |
| 2022-2023 | Эрсте дивизи | Willem II | 38 | 2 291 | 7 | 2 | 6,6 |
| Нидерланд KNVB кубогы |
| 1 |
| 45 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2021-2022 | Эредивизи | Willem II | 34 | 1 914 | 1 | 4 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Нидерланд KNVB кубогы | Willem II | 1 | 62 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2020-2021 | Алльсвенскан | Helsingborgs | 9 | 598 | 2 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Суперэттан (Швеция) | Helsingborgs | 6 | 288 | 0 | 0 | – | |
| U21 Еуропа чемпионаты іріктеуі | Helsingborgs | 3 | 158 | 0 | 0 | – | |
| Швеция кубогы | Helsingborgs | 1 | 81 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Алльсвенскан | Helsingborgs | 17 | 1 355 | 4 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2019-2020 | Алльсвенскан | Helsingborgs | 11 | 902 | 3 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2019 | Алльсвенскан | Helsingborgs | 18 | 1 370 | 4 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2018-2019 | Суперэттан (Швеция) | Helsingborgs | 6 | 396 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Алльсвенскан | Helsingborgs | 4 | 242 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2015-2016 | Алльсвенскан | Helsingborgs | 2 | 6 | 0 | 0 | – |
|---|