Ай сайынғы орташа рейтинг
Мәндерді ауыстыру үшін графикті түртіңіз
Дерек жоқ
Ең жоғары: 800 м. € (2018 ж. 22 мам.)
Жаңартылды:
Messias – Juventude - RS командасының ойыншысы. Позициясы: Қорғаушы, Азаматтығы: Бразилия, Жасы: 31, Бойы: 191 см, Нарықтық құны: 500 м. €. Messias, 2026 маусымы: барлық турнирде 32 матч, 1 гол және 0 нәтижелі пас.
Қолда бар жазбаларда Messias қатысқан ең соңғы матч — Juventude — Sao Bernardo; бұл кездесуде ойыншы алаңда 90 минут болды. Матч күні: 2026 ж. 12 қазан.
Juventude: 23 матч, 1 гол, 0 нәтижелі пас
Juventude командасының 2026 маусымына қатысты қолда бар жазбалары бойынша, Messias 1823 минут ойнап, 22 матчта бастапқы құрамға кірді.
Juventude: 34 матч, 1 гол, 0 нәтижелі пас
Goias: 54 матч, 2 гол, 1 нәтижелі пас
Santos - SP: 44 матч, 3 гол, 0 нәтижелі пас
Ceara: 78 матч, 2 гол, 1 нәтижелі пас
America MG: 91 матч, 5 гол, 0 нәтижелі пас
Rio Ave: 12 матч, 0 гол, 0 нәтижелі пас
Қатысты беттер: Juventude - RS, Тікелей футбол нәтижелері
| Күні | Команда | Жасы | Құны |
|---|---|---|---|
| Juventude - RS | 31 жаста | 500 м. € | |
| Goiás - GO | 31 жаста | 500 м. € | |
| Goiás - GO | 30 жаста | 600 м. € | |
| Goiás - GO | 30 жаста | 500 м. € | |
| Goiás - GO | 29 жаста | 600 м. € | |
| Santos | 29 жаста | 800 м. € | |
| Santos | 28 жаста | 800 м. € | |
| Santos | 28 жаста | 800 м. € | |
| Ceara | 28 жаста | 700 м. € | |
| Ceara | 27 жаста | 700 м. € | |
| Ceara | 27 жаста | 700 м. € | |
| Ceara | 27 жаста | 700 м. € | |
| Ceara | 26 жаста | 525 м. € | |
| Rio Ave | 25 жаста | 525 м. € | |
| Rio Ave | 25 жаста | 650 м. € | |
| Rio Ave | 24 жаста | 800 м. € | |
| Rio Ave | 24 жаста | 800 м. € | |
| America MG | 23 жаста | 800 м. € | |
| America MG | 23 жаста | 500 м. € | |
| America MG | 22 жаста | 500 м. € | |
| America MG | 22 жаста | 250 м. € | |
| America MG | 21 жаста | 100 м. € | |
| America MG | 21 жаста | 100 м. € |
Messias – жасы: 31. Туған күні: 1994 ж. 3 қараша.
Позициясы: Қорғаушы.
Messias – Клуб: Juventude - RS.
Messias – бойы: 191 см.
Негізгі аяғы: Оң.
Азаматтығы: Бразилия.
Нарықтық құны: 500 м. €.
Messias, 2026 маусымы: барлық турнирде 32 матч, 1 гол және 0 нәтижелі пас.
Messias, 2026 маусымы: барлық турнирде 32 матч, 1 гол және 0 нәтижелі пас. Ойнаған минуттары: 2 603. Орташа баға: 7,0.
| Маусым | Турнир | Команда | Матчтар | Ойналған минут | Голдар | Нәтижелі пастар | Бағасы |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Бразилия Серия B | Juventude | 23 | 1 823 | 1 | 0 | 7,0 |
| Campeonato Gaúcho (Бразилия) | Juventude | 6 | 510 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Brazilian Cup | Juventude | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Campeonato Gaúcho (Бразилия) | Juventude | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 |
| Бразилия Серия B | Goias | 13 | 1 139 | 1 | 0 | 6,8 | |
| 2025 | Бразилия Серия B | Goias | 9 | 810 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2024-2025 |
| Goias |
| 14 |
| 1 211 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2024 | Бразилия Серия B | Goias | 15 | 1 277 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Goias | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Santos - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Бразилия Серия B | Goias | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бразилия Серия А | Santos - SP | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2023 | Бразилия Серия А | Santos - SP | 24 | 2 030 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| КОНМЕБОЛ Оңтүстік Америка кубогы | Santos - SP | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Brazilian Cup | Santos - SP | 5 | 450 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Santos - SP | 5 | 373 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Бразилия Серия А | Santos - SP | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бразилия Серия А | Ceara | 2 | 114 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | Бразилия Серия А | Ceara | 15 | 1 235 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| КОНМЕБОЛ Оңтүстік Америка кубогы | Ceara | 6 | 473 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Brazilian Cup | Ceara | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | Бразилия Серия А | Ceara | 13 | 1 170 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| КОНМЕБОЛ Оңтүстік Америка кубогы | Ceara | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Brazilian Copa do Nordeste | Ceara | 2 | 100 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Ceara | 1 | 51 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Бразилия Серия А | Ceara | 26 | 2 295 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| КОНМЕБОЛ Оңтүстік Америка кубогы | Ceara | 5 | 450 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Бразилия Серия А | Ceara | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бразилия Серия B | America MG | 24 | 2 146 | 3 | 0 | 6,6 | |
| Campeonato Mineiro Division 1 (Бразилия) | America MG | 4 | 360 | 1 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | America MG | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Бразилия Серия B | America MG | 12 | 1 080 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | America MG | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Примейра-лига | Rio Ave | 4 | 120 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese League Cup | Rio Ave | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Примейра-лига | Rio Ave | 7 | 496 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бразилия Серия А | America MG | 13 | 1 166 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2018 | Бразилия Серия А | America MG | 9 | 810 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2017-2018 | Бразилия Серия А | America MG | 13 | 1 170 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | Бразилия Серия А | America MG | 3 | 222 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2016 | Бразилия Серия А | America MG | 6 | 430 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|