Жарнама
Niccolò Pisilli – Roma командасының ойыншысы. Позициясы: Жартылай қорғаушы, Азаматтығы: Италия, Жасы: 22, Бойы: 181 см, Нарықтық құны: 30 млн €. 2026-2027: 12 матч, 4 гол, 0 нәтижелі пас. Соңғы тіркелген қатысу: Udinese — Roma (2026 ж. 31 қазан).
Жаңартылды:

Ай сайынғы орташа рейтинг
Мәндерді ауыстыру үшін графикті түртіңіз
Жарақатты
Дерек жоқ
Ең жоғары: 30 млн € (2026 ж. 28 мам.)
Roma: 9 матч, 3 гол, 0 нәтижелі пас
Roma командасының 2026/27 маусымына қатысты қолда бар жазбалары бойынша, Niccolò Pisilli 422 минут ойнап, 4 матчта бастапқы құрамға кірді.
Roma: 96 матч, 14 гол, 5 нәтижелі пас
Қатысты беттер: Roma, Тікелей футбол нәтижелері
Niccolò Pisilli – жасы: 22. Туған күні: 2004 ж. 23 қыркүйек.
Позициясы: Жартылай қорғаушы.
Niccolò Pisilli – Клуб: Roma.
Niccolò Pisilli – бойы: 181 см.
Негізгі аяғы: Оң.
Азаматтығы: Италия.
Нарықтық құны: 30 млн €.
Niccolò Pisilli, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 12 матч, 4 гол және 0 нәтижелі пас.
| Күні | Команда | Жасы | Құны |
|---|---|---|---|
| Roma | 21 жаста | 30 млн € | |
| Roma | 21 жаста | 20 млн € | |
| Roma | 21 жаста | 12 млн € | |
| Roma | 20 жаста | 13 млн € | |
| Roma | 20 жаста | 12 млн € | |
| Roma | 20 жаста | 7,5 млн € | |
| Roma U20 | 19 жаста | 3,5 млн € | |
| Roma U20 | 19 жаста | 3,5 млн € | |
| Roma U20 | 18 жаста | 1 млн € | |
| Roma U20 | 18 жаста | 1 млн € |
Niccolò Pisilli, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 12 матч, 4 гол және 0 нәтижелі пас. Ойнаған минуттары: 622. Орташа баға: 6,9.
| Маусым | Турнир | Команда | Матчтар | Ойналған минут | Голдар | Нәтижелі пастар | Бағасы |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Серия А | Roma | 9 | 422 | 3 | 0 | 6,8 |
| Чемпиондар лигасы | Roma | 3 | 200 | 1 | 0 | 7,1 | |
| 2026 | Халықаралық жолдастық кездесулер | ИталияҰлттық құрама | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| Әлем чемпионаты іріктеуі (Еуропа) | ИталияҰлттық құрама | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Халықаралық жолдастық кездесулер | ИталияҰлттық құрама | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 | |
| 2025-2027 | U21 Еуропа чемпионаты іріктеуі | ИталияҰлттық құрама | 5 | 408 | 4 |
| 0 |
| 7,5 |
| 2025-2026 | Серия А | Roma | 25 | 1 284 | 2 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Еуропа лигасы | Roma | 8 | 529 | 2 | 0 | 6,9 | |
| Италия кубогы | Roma | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,0 | |
| U21 Еуропа чемпионаты іріктеуі | ИталияҰлттық құрама | 3 | 270 | 0 | 1 | 7,1 |
| 2025 | Еуропа U21 чемпионаты | ИталияҰлттық құрама | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2024-2025 | Серия А | Roma | 28 | 1 219 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Еуропа лигасы | Roma | 11 | 564 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Италия кубогы | Roma | 2 | 152 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Клубтардың халықаралық жолдастық кездесулері | Roma | 2 | 66 | 1 | 0 | 7,3 | |
| Еуропа U21 чемпионаты | ИталияҰлттық құрама | 3 | 147 | 1 | 0 | 6,8 | |
| U21 Еуропа чемпионаты іріктеуі | ИталияҰлттық құрама | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Ұлттар лигасы | ИталияҰлттық құрама | 1 | 10 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2024 | Тулон Морис Ревелло турнирі | ИталияҰлттық құрама | 5 | 200 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2023-2024 | Клубтардың халықаралық жолдастық кездесулері | Roma | 3 | 166 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Серия А | Roma | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Еуропа лигасы | Roma | 1 | 17 | 1 | 0 | 7,9 | |
| U21 Еуропа чемпионаты іріктеуі | ИталияҰлттық құрама | 1 | 33 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2023 | U20 әлем чемпионаты | ИталияҰлттық құрама | 1 | 4 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2022-2023 | Клубтардың халықаралық жолдастық кездесулері | Roma | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Серия А | Roma | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,0 | |
| U20 әлем чемпионаты | ИталияҰлттық құрама | 2 | 4 | 0 | 0 | 6,4 | |
| U19 Еуропа чемпионаты | ИталияҰлттық құрама | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,8 | |
| U19 Еуропа чемпионаты | ИталияҰлттық құрама | 3 | 165 | 1 | 0 | 6,7 |