Ай сайынғы орташа рейтинг
Мәндерді ауыстыру үшін графикті түртіңіз
Дерек жоқ
Ең жоғары: 600 м. € (2020 ж. 30 жел.)
Жаңартылды:
Nick Doodeman – Volendam командасының ойыншысы. Позициясы: Шабуылшы, Азаматтығы: Нидерланд, Жасы: 29, Бойы: 173 см, Нарықтық құны: 600 м. €. Nick Doodeman, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 10 матч, 1 гол және 6 нәтижелі пас.
Қолда бар жазбаларда Nick Doodeman қатысқан ең соңғы матч — Volendam — Vitesse Arnhem; бұл кездесуде ойыншы алаңда 90 минут болды. Матч күні: 2026 ж. 9 қазан.
Volendam: 10 матч, 1 гол, 6 нәтижелі пас
Volendam командасының 2026/27 маусымына қатысты қолда бар жазбалары бойынша, Nick Doodeman 871 минут ойнап, 10 матчта бастапқы құрамға кірді.
Volendam: 78 матч, 14 гол, 23 нәтижелі пас
Willem II: 123 матч, 12 гол, 39 нәтижелі пас
Cambuur Leeuwarden: 30 матч, 2 гол, 5 нәтижелі пас
Қатысты беттер: Volendam, Тікелей футбол нәтижелері
Nick Doodeman – жасы: 29. Туған күні: 1996 ж. 22 қазан.
Позициясы: Шабуылшы.
| Күні | Команда | Жасы | Құны |
|---|---|---|---|
| Willem II | 29 жаста | 600 м. € | |
| Willem II | 29 жаста | 500 м. € | |
| Willem II | 29 жаста | 450 м. € | |
| Willem II | 28 жаста | 400 м. € | |
| Willem II | 28 жаста | 450 м. € | |
| Willem II | 27 жаста | 500 м. € | |
| Willem II | 27 жаста | 425 м. € | |
| Willem II | 26 жаста | 400 м. € | |
| Cambuur Leeuwarden | 25 жаста | 450 м. € | |
| Cambuur Leeuwarden | 25 жаста | 500 м. € | |
| Volendam | 24 жаста | 600 м. € | |
| Volendam | 23 жаста | 450 м. € | |
| Volendam | 23 жаста | 400 м. € | |
| Volendam | 23 жаста | 325 м. € | |
| Volendam | 22 жаста | 400 м. € | |
| Volendam | 22 жаста | 325 м. € | |
| Volendam | 21 жаста | 250 м. € | |
| Volendam | 21 жаста | 200 м. € |
Nick Doodeman – бойы: 173 см.
Негізгі аяғы: Оң.
Азаматтығы: Нидерланд.
Нарықтық құны: 600 м. €.
Nick Doodeman, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 10 матч, 1 гол және 6 нәтижелі пас.
Nick Doodeman, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 10 матч, 1 гол және 6 нәтижелі пас. Ойнаған минуттары: 871. Орташа баға: 6,9.
| Маусым | Турнир | Команда | Матчтар | Ойналған минут | Голдар | Нәтижелі пастар | Бағасы |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Эрсте дивизи | Volendam | 10 | 871 | 1 | 6 | 6,9 |
| 2026 | Клубтардың халықаралық жолдастық кездесулері | Volendam | 1 | 88 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2025-2026 | Эрсте дивизи | Willem II | 42 | 3 569 | 7 | 17 | 7,3 |
| Netherlands KNVB Cup | Willem II | 2 | 117 | 0 | 3 | 7,7 | |
| 2024-2025 | Эредивизи | Willem II | 26 | 1 462 | 0 | 3 | 6,6 |
| Эрсте дивизи | Willem II | 4 | 185 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Netherlands KNVB Cup |
| Willem II |
| 2 |
| 75 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2023-2024 | Эрсте дивизи | Willem II | 32 | 2 277 | 3 | 14 | 7,0 |
|---|
| 2022-2023 | Эрсте дивизи | Willem II | 14 | 1 025 | 2 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Willem II | 1 | 78 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2021-2022 | Эредивизи | Cambuur Leeuwarden | 15 | 582 | 0 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Cambuur Leeuwarden | 2 | 111 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2020-2021 | Эрсте дивизи | Cambuur Leeuwarden | 13 | 585 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Эрсте дивизи | Volendam | 20 | 1 431 | 6 | 9 | 7,1 | |
| Netherlands KNVB Cup | Volendam | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Эрсте дивизи | Volendam | 26 | 2 009 | 4 | 6 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Volendam | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018-2019 | Эрсте дивизи | Volendam | 19 | 1 691 | 3 | 2 | 6,7 |
|---|