Жарнама
Sandro Lima – Ararat-Armenia командасының ойыншысы. Позициясы: Шабуылшы, Азаматтығы: Бразилия, Жасы: 36, Бойы: 186 см, Нарықтық құны: 150 м. €. 2026-2027: 11 матч, 4 гол, 1 нәтижелі пас. Соңғы тіркелген қатысу: Ararat-Armenia — AZ Alkmaar (2026 ж. 22 қазан).
Жаңартылды:

Ай сайынғы орташа рейтинг
Мәндерді ауыстыру үшін графикті түртіңіз
Ең жоғары: 900 м. € (2019 ж. 29 жел.)
Ararat-Armenia: 7 матч, 3 гол, 1 нәтижелі пас
Ararat-Armenia командасының 2026/27 маусымына қатысты қолда бар жазбалары бойынша, Sandro Lima 492 минут ойнап, 5 матчта бастапқы құрамға кірді.
Ararat-Armenia: 11 матч, 4 гол, 1 нәтижелі пас
Alverca: 31 матч, 6 гол, 2 нәтижелі пас
Atlético Goianiense: 17 матч, 3 гол, 1 нәтижелі пас
Pendikspor: 12 матч, 1 гол, 1 нәтижелі пас
Manisa FK: 32 матч, 11 гол, 3 нәтижелі пас
Gwangju: 31 матч, 8 гол, 6 нәтижелі пас
Қатысты беттер: Ararat-Armenia, Тікелей футбол нәтижелері
Sandro Lima – жасы: 36. Туған күні: 1990 ж. 28 қазан.
Позициясы: Шабуылшы.
Sandro Lima – Клуб: Ararat-Armenia.
Sandro Lima – бойы: 186 см.
| Күні | Команда | Жасы | Құны |
|---|---|---|---|
| Alverca | 35 жаста | 150 м. € | |
| Alverca | 35 жаста | 150 м. € | |
| Atletico Clube Goianiense | 34 жаста | 150 м. € | |
| Pendikspor | 33 жаста | 175 м. € | |
| Manisa | 33 жаста | 200 м. € | |
| Manisa | 33 жаста | 250 м. € | |
| Manisa | 33 жаста | 250 м. € | |
| Manisa | 32 жаста | 250 м. € | |
| Free Player | 32 жаста | 250 м. € | |
| Gwangju | 32 жаста | 350 м. € | |
| Gençlerbirliği | 31 жаста | 375 м. € | |
| Gençlerbirliği | 31 жаста | 375 м. € | |
| Gençlerbirliği | 30 жаста | 325 м. € | |
| Gençlerbirliği | 30 жаста | 400 м. € | |
| Tianjin Jinmen Tiger | 30 жаста | 450 м. € | |
| Gil Vicente | 29 жаста | 725 м. € | |
| Gil Vicente | 29 жаста | 900 м. € | |
| Estoril | 28 жаста | 650 м. € | |
| Estoril | 28 жаста | 600 м. € | |
| Viseu | 27 жаста | 675 м. € | |
| Viseu | 27 жаста | 625 м. € | |
| Viseu | 26 жаста | 550 м. € | |
| Viseu | 26 жаста | 300 м. € | |
| Viseu | 25 жаста | 300 м. € | |
| Chaves | 25 жаста | 400 м. € | |
| Chaves | 24 жаста | 400 м. € | |
| Rio Ave | 22 жаста | 200 м. € |
Негізгі аяғы: Оң.
Азаматтығы: Бразилия.
Нарықтық құны: 150 м. €.
Sandro Lima, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 11 матч, 4 гол және 1 нәтижелі пас.
Sandro Lima, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 11 матч, 4 гол және 1 нәтижелі пас. Ойнаған минуттары: 926. Орташа баға: 6,7.
| Маусым | Турнир | Команда | Матчтар | Ойналған минут | Голдар | Нәтижелі пастар | Бағасы |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Чемпиондар лигасы | Ararat-Armenia | 6 | 517 | 3 | 0 | 6,7 |
| Еуропа лигасы | Ararat-Armenia | 5 | 409 | 1 | 1 | 6,6 | |
| 2025-2026 | Примейра-лига | Alverca | 29 | 1 426 | 5 | 2 | 6,6 |
| Португалия Лига кубогы | Alverca | 1 | 18 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Португалия кубогы | Alverca | 1 | 69 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | Бразилия Серия B | Atlético Goianiense | 14 | 900 | 3 | 1 | 6,8 |
| 2024-2025 | Бразилия Серия B |
| Atlético Goianiense |
| 3 |
| 183 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| Түркия Бірінші лигасы | Pendikspor | 12 | 821 | 1 | 1 | 6,5 |
| 2023-2024 | Түркия Бірінші лигасы | Manisa FK | 31 | 2 398 | 11 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Түркия кубогы | Manisa FK | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2023 | К-лига 1 | Gwangju | 5 | 345 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2022-2023 | К-лига 1 | Gwangju | 7 | 392 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| К-лига 2 | Gwangju | 2 | 180 | 3 | 1 | 8,5 |
| 2022 | К-лига 2 | Gwangju | 17 | 1 089 | 4 | 3 | 7,0 |
|---|
| 2021-2022 | Түркия Бірінші лигасы | Gençlerbirliği | 31 | 2 567 | 13 | 4 | 6,9 |
|---|
| 2020-2021 | Сүпер-лига | Gençlerbirliği | 16 | 1 295 | 2 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Клубтардың халықаралық жолдастық кездесулері | Gençlerbirliği | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Қытай ФА кубогы | Tianjin Jinmen Tiger | 2 | 49 | 0 | 0 | – | |
| Қытай Сүпер-лигасы | Tianjin Jinmen Tiger | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020 | Қытай Сүпер-лигасы | Tianjin Jinmen Tiger | 9 | 758 | 1 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2019-2020 | Примейра-лига | Gil Vicente | 32 | 2 560 | 10 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Португалия Лига кубогы | Gil Vicente | 2 | 113 | 1 | 0 | – |
| 2018-2019 | Лига Португал 2 | Estoril | 9 | 484 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Португалия Лига кубогы | Estoril | 2 | 153 | 2 | 0 | – |
| 2013-2014 | Примейра-лига | Rio Ave | 11 | 526 | 0 | 0 | – |
|---|