
Ай сайынғы орташа рейтинг
Мәндерді ауыстыру үшін графикті түртіңіз
Дерек жоқ
Ең жоғары: 2 млн € (2021 ж. 15 жел.)
Жаңартылды:
Thuler – Vissel Kobe командасының ойыншысы. Позициясы: Қорғаушы, Азаматтығы: Бразилия, Жасы: 27, Бойы: 185 см, Нарықтық құны: 1,8 млн €. Thuler, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 10 матч, 0 гол және 1 нәтижелі пас.
Қолда бар жазбаларда Thuler қатысқан ең соңғы матч — Kashiwa Reysol — Vissel Kobe; бұл кездесуде ойыншы алаңда 90 минут болды. Матч күні: 2026 ж. 9 қазан.
Vissel Kobe: 9 матч, 0 гол, 1 нәтижелі пас
Vissel Kobe командасының 2026/27 маусымына қатысты қолда бар жазбалары бойынша, Thuler 810 минут ойнап, 9 матчта бастапқы құрамға кірді.
Vissel Kobe: 153 матч, 9 гол, 4 нәтижелі пас
Montpellier Hérault: 18 матч, 0 гол, 0 нәтижелі пас
Flamengo - RJ: 32 матч, 2 гол, 0 нәтижелі пас
Қатысты беттер: Vissel Kobe, Тікелей футбол нәтижелері
Thuler – жасы: 27. Туған күні: 1999 ж. 10 наурыз.
Позициясы: Қорғаушы.
Thuler – Клуб: Vissel Kobe.
| Күні | Команда | Жасы | Құны |
|---|---|---|---|
| Vissel Kobe | 27 жаста | 1,8 млн € | |
| Vissel Kobe | 26 жаста | 2 млн € | |
| Vissel Kobe | 26 жаста | 1,8 млн € | |
| Vissel Kobe | 25 жаста | 1,6 млн € | |
| Vissel Kobe | 25 жаста | 1,4 млн € | |
| Vissel Kobe | 24 жаста | 1,3 млн € | |
| Vissel Kobe | 24 жаста | 1,3 млн € | |
| Flamengo | 23 жаста | 1,6 млн € | |
| Montpellier | 23 жаста | 2 млн € | |
| Montpellier | 22 жаста | 2 млн € | |
| Montpellier | 22 жаста | 1,5 млн € | |
| Flamengo | 22 жаста | 500 м. € | |
| Flamengo | 21 жаста | 450 м. € | |
| Flamengo | 21 жаста | 450 м. € | |
| Flamengo | 21 жаста | 450 м. € | |
| Flamengo | 20 жаста | 500 м. € | |
| Flamengo | 20 жаста | 500 м. € | |
| Flamengo | 19 жаста | 100 м. € | |
| Flamengo | 19 жаста | 50 мың € |
Thuler – бойы: 185 см.
Негізгі аяғы: Оң.
Азаматтығы: Бразилия.
Нарықтық құны: 1,8 млн €.
Thuler, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 10 матч, 0 гол және 1 нәтижелі пас.
Thuler, 2026-2027 маусымы: барлық турнирде 10 матч, 0 гол және 1 нәтижелі пас. Ойнаған минуттары: 825. Орташа баға: 6,8.
| Маусым | Турнир | Команда | Матчтар | Ойналған минут | Голдар | Нәтижелі пастар | Бағасы |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | J1 League | Vissel Kobe | 9 | 810 | 0 | 1 | 6,9 |
| АФК Чемпиондар лигасы Элит | Vissel Kobe | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2026 | J1 League | Vissel Kobe | 16 | 1 331 | 2 | 1 | 6,9 |
| 2025-2026 | АФК Чемпиондар лигасы Элит | Vissel Kobe | 8 | 720 | 1 | 0 | 7,0 |
| J1 League | Vissel Kobe | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025 | J1 League | Vissel Kobe | 32 | 2 703 | 2 | 2 | 7,1 |
| 2024-2025 |
| АФК Чемпиондар лигасы Элит |
| Vissel Kobe |
| 7 |
| 587 |
| 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| J1 League | Vissel Kobe | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2024 | J1 League | Vissel Kobe | 35 | 3 105 | 2 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japanese Super Cup | Vissel Kobe | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,6 |
| 2023-2024 | J1 League | Vissel Kobe | 8 | 516 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japanese Emperor's Cup | Vissel Kobe | 2 | 122 | 0 | 0 | – | |
| Клубтардың халықаралық жолдастық кездесулері | Vissel Kobe | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023 | J1 League | Vissel Kobe | 12 | 620 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2022-2023 | J1 League | Vissel Kobe | 10 | 728 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Vissel Kobe | 2 | 123 | 0 | 0 | – | |
| Клубтардың халықаралық жолдастық кездесулері | Vissel Kobe | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,1 | |
| AFC Champions League | Vissel Kobe | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | J1 League | Vissel Kobe | 4 | 264 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Vissel Kobe | 1 | 46 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Лига 1 | Montpellier Hérault | 16 | 855 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Montpellier Hérault | 2 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Brazilian Cup | Flamengo - RJ | 1 | 65 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бразилия Серия А | Flamengo - RJ | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2020 | КОНМЕБОЛ Либертадорес кубогы | Flamengo - RJ | 3 | 225 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бразилия Серия А | Flamengo - RJ | 3 | 188 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Brazilian Cup | Flamengo - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| CONMEBOL Recopa Sudamericana | Flamengo - RJ | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2019-2020 | Бразилия Серия А | Flamengo - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2019 | Бразилия Серия А | Flamengo - RJ | 9 | 692 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| КОНМЕБОЛ Либертадорес кубогы | Flamengo - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | Бразилия Серия А | Flamengo - RJ | 3 | 256 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Carioca A (Бразилия) | Flamengo - RJ | 1 | 84 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Бразилия Серия А | Flamengo - RJ | 3 | 198 | 1 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2017-2018 | Бразилия Серия А | Flamengo - RJ | 3 | 211 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|