ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບາດເຈັບ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €3,5 ລ້ານ (29 ພ.ຈ. 2019)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Aaron Long ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Los Angeles. ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ, ສັນຊາດ: ສະຫະລັດ, ອາຍຸ: 34, ລວງສູງ: 186 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €600 ພັນ. Aaron Long ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 16 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Aaron Long ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ San Jose Earthquakes ພົບ Los Angeles ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 36 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 20 ກັນຍາ 2026.
Los Angeles: 13 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Los Angeles ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026 Aaron Long ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 974 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 12 ນັດ.
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: Los Angeles, ຜົນບານສົດ
Aaron Long ອາຍຸ 34 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 12 ຕຸລາ 1992.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ.
ສະໂມສອນຂອງ Aaron Long: Los Angeles.
ລວງສູງຂອງ Aaron Long: 186 cm.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Los Angeles | ອາຍຸ 33 ປີ | €600 ພັນ | |
| Los Angeles | ອາຍຸ 33 ປີ | €800 ພັນ | |
| Los Angeles | ອາຍຸ 32 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Los Angeles | ອາຍຸ 32 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Los Angeles | ອາຍຸ 32 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Los Angeles | ອາຍຸ 31 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Los Angeles | ອາຍຸ 31 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Los Angeles | ອາຍຸ 30 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 30 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 29 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 29 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 28 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 28 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 27 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 27 ປີ | €2,8 ລ້ານ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 27 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 26 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 26 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 25 ປີ | €750 ພັນ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 25 ປີ | €750 ພັນ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 24 ປີ | €500 ພັນ | |
| New York Red Bulls | ອາຍຸ 24 ປີ | €100 ພັນ |
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ສະຫະລັດ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €600 ພັນ.
Aaron Long ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 16 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Aaron Long ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 16 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 1.175. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,9.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Los Angeles | 13 | 974 | 0 | 0 | 6,9 |
| ຄອນຄາແຄັຟ ແຊມພຽນສ໌ ຄັບ | Los Angeles | 2 | 144 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Leagues Cup | Los Angeles | 1 | 57 | 0 | 0 | 7,5 | |
| 2025 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Los Angeles | 15 | 1.274 | 1 | 0 | 7,0 |
| ຄອນຄາແຄັຟ ແຊມພຽນສ໌ ຄັບ | Los Angeles | 6 | 495 | 2 | 0 | 7,3 | |
| ຟຸດບານສະໂມສອນໂລກ | Los Angeles | 4 | 375 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2024-2025 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ |
| Los Angeles |
| 7 |
| 594 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| Leagues Cup | Los Angeles | 1 | 76 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2024 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Los Angeles | 21 | 1.723 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Los Angeles | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,6 | |
| United States Open Cup | Los Angeles | 3 | 267 | 0 | 1 | 7,1 |
| 2023-2024 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Los Angeles | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Los Angeles | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 | |
| CONCACAF League Champions Cup | Los Angeles | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Los Angeles | 24 | 1.524 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຄອນຄາແຄັຟ ແຊມພຽນສ໌ ຄັບ | Los Angeles | 7 | 588 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Leagues Cup | Los Angeles | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| ຄອນຄາແຄັຟ ໂກລ ຄັບ | ສະຫະລັດອາເມຣິກາທີມຊາດ | 3 | 148 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Los Angeles | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 2 | 158 | 0 | 0 | 6,5 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | New York Red Bulls | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ສະຫະລັດອາເມຣິກາທີມຊາດ | 5 | 291 | 0 | 0 | 6,6 | |
| ຄອນຄາແຄັຟ ເນຊັນສ໌ລີກ | ສະຫະລັດອາເມຣິກາທີມຊາດ | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2022 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 25 | 2.032 | 4 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | New York Red Bulls | 5 | 371 | 1 | 2 | 6,9 | |
| World Championship qualification (CONCACAF) | ສະຫະລັດອາເມຣິກາທີມຊາດ | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | New York Red Bulls | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,2 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ສະຫະລັດອາເມຣິກາທີມຊາດ | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,6 | |
| ຄອນຄາແຄັຟ ເນຊັນສ໌ລີກ | ສະຫະລັດອາເມຣິກາທີມຊາດ | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| World Championship qualification (CONCACAF) | ສະຫະລັດອາເມຣິກາທີມຊາດ | 1 | 10 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2020-2021 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 2 | 106 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ສະຫະລັດອາເມຣິກາທີມຊາດ | 4 | 243 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2020 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 16 | 1.404 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ສະຫະລັດອາເມຣິກາທີມຊາດ | 3 | 217 | 0 | 0 | – | |
| ຄອນຄາແຄັຟ ເນຊັນສ໌ລີກ | ສະຫະລັດອາເມຣິກາທີມຊາດ | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 17 | 1.515 | 2 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຄອນຄາແຄັຟ ແຊມພຽນສ໌ ຄັບ | New York Red Bulls | 1 | 54 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 10 | 728 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | New York Red Bulls | 1 | 62 | 0 | 0 | 7,0 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ສະຫະລັດອາເມຣິກາທີມຊາດ | 2 | 136 | 0 | 0 | – |
| 2018 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 22 | 1.833 | 3 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 11 | 943 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2017 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 21 | 1.781 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2016 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | New York Red Bulls | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,7 |
|---|