ໂຄສະນາ
Adrien Hunou ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Clermont. ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ, ສັນຊາດ: ຝຣັ່ງ, ອາຍຸ: 32, ລວງສູງ: 179 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €250 ພັນ. 2026-2027: 11 ນັດ, 1 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Clermont ພົບ Rodez Aveyron (7 ພະຈິກ 2026).
ອັບເດດລ່າສຸດ:
ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບາດເຈັບ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €6 ລ້ານ (2 ມິ.ຖ. 2019)
Clermont: 11 ນັດ, 1 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Clermont ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Adrien Hunou ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 465 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 5 ນັດ.
Clermont: 38 ນັດ, 4 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
Angers SCO: 63 ນັດ, 5 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Minnesota United: 39 ນັດ, 9 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Stade Rennais: 141 ນັດ, 29 ປະຕູ, 3 ແອັດຊິດ
Adrien Hunou ອາຍຸ 32 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 19 ມັງກອນ 1994.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ.
ສະໂມສອນຂອງ Adrien Hunou: Clermont.
ລວງສູງຂອງ Adrien Hunou: 179 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ຝຣັ່ງ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Clermont | ອາຍຸ 32 ປີ | €250 ພັນ | |
| Clermont | ອາຍຸ 31 ປີ | €300 ພັນ | |
| Angers | ອາຍຸ 31 ປີ | €400 ພັນ | |
| Angers | ອາຍຸ 30 ປີ | €500 ພັນ | |
| Angers | ອາຍຸ 30 ປີ | €700 ພັນ | |
| Angers | ອາຍຸ 30 ປີ | €800 ພັນ | |
| Angers | ອາຍຸ 29 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Angers | ອາຍຸ 29 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Angers | ອາຍຸ 29 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Angers | ອາຍຸ 29 ປີ | €2,8 ລ້ານ | |
| Angers | ອາຍຸ 28 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| Minnesota United | ອາຍຸ 27 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| Minnesota United | ອາຍຸ 27 ປີ | €5 ລ້ານ | |
| Rennes | ອາຍຸ 26 ປີ | €6 ລ້ານ | |
| Rennes | ອາຍຸ 26 ປີ | €5,5 ລ້ານ | |
| Rennes | ອາຍຸ 26 ປີ | €5,5 ລ້ານ | |
| Rennes | ອາຍຸ 26 ປີ | €4,8 ລ້ານ | |
| Rennes | ອາຍຸ 25 ປີ | €6 ລ້ານ | |
| Rennes | ອາຍຸ 25 ປີ | €6 ລ້ານ | |
| Rennes | ອາຍຸ 24 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| Rennes | ອາຍຸ 24 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| Rennes | ອາຍຸ 24 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| Rennes | ອາຍຸ 23 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Rennes | ອາຍຸ 22 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Rennes | ອາຍຸ 22 ປີ | €1,3 ລ້ານ | |
| Clermont | ອາຍຸ 22 ປີ | €1,3 ລ້ານ | |
| Clermont | ອາຍຸ 21 ປີ | €800 ພັນ | |
| Clermont | ອາຍຸ 20 ປີ | €600 ພັນ | |
| Rennes | ອາຍຸ 20 ປີ | €750 ພັນ | |
| Rennes | ອາຍຸ 19 ປີ | €750 ພັນ | |
| Rennes | ອາຍຸ 19 ປີ | €300 ພັນ | |
| Rennes | ອາຍຸ 19 ປີ | €150 ພັນ |
Adrien Hunou ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 11 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Adrien Hunou ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 11 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 465. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,5.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ລີກ 2 | Clermont | 11 | 465 | 1 | 1 | 6,5 |
| 2025-2026 | ລີກ 2 | Clermont | 18 | 629 | 2 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | ລີກ 2 | Angers SCO | 24 | 264 | 1 | 0 | 6,4 |
| ກູບ ເດ ຝຣັງ | Angers SCO | 2 | 147 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2022-2023 | ລີກ 1 | Angers SCO | 34 | 2.246 | 4 | 1 | 6,4 |
| ກູບ ເດ ຝຣັງ | Angers SCO | 3 | 102 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2022 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ |
| Minnesota United |
| 5 |
| 98 |
| 0 |
| 0 |
| 6,0 |
| ຢູເອັສ ໂອເພັນ ຄັບ | Minnesota United | 1 | 86 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2021-2022 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Minnesota United | 22 | 1.176 | 4 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູເອັສ ໂອເພັນ ຄັບ | Minnesota United | 2 | 155 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2021 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Minnesota United | 3 | 222 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Minnesota United | 6 | 419 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ລີກ 1 | Stade Rennais | 20 | 580 | 4 | 0 | 6,8 | |
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Stade Rennais | 3 | 88 | 0 | 0 | 6,5 | |
| ກູບ ເດ ຝຣັງ | Stade Rennais | 1 | 60 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | ລີກ 1 | Stade Rennais | 23 | 1.208 | 8 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣປາລີກ | Stade Rennais | 4 | 180 | 1 | 0 | 6,9 | |
| ກູບ ເດ ຝຣັງ | Stade Rennais | 2 | 103 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ລີກ ຄັບ ຝຣັ່ງ | Stade Rennais | 1 | 91 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2018-2019 | ລີກ 1 | Stade Rennais | 19 | 1.241 | 7 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣປາລີກ | Stade Rennais | 6 | 276 | 2 | 0 | 6,9 | |
| ກູບ ເດ ຝຣັງ | Stade Rennais | 3 | 165 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | ລີກ 1 | Stade Rennais | 24 | 1.461 | 5 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | ລີກ 1 | Stade Rennais | 22 | 1.133 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | ລີກ 2 | Clermont | 4 | 263 | 0 | 1 | – |
|---|
| 2014-2015 | ລີກ 2 | Clermont | 5 | 335 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | ລີກ 1 | Stade Rennais | 13 | 408 | 0 | 0 | – |
|---|