ໂຄສະນາ
André Poko ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Sarıyer. ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ, ສັນຊາດ: ກາບອນ, ອາຍຸ: 33, ລວງສູງ: 173 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €150 ພັນ. 2026-2027: 13 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Vanspor ພົບ Sarıyer (31 ຕຸລາ 2026).
ອັບເດດລ່າສຸດ:
ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €2,5 ລ້ານ (5 ກ.ຍ. 2015)
Sarıyer: 12 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Sarıyer ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 André Poko ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 731 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 9 ນັດ.
Sarıyer: 27 ນັດ, 5 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Amedspor: 25 ນັດ, 3 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
Istra 1961: 4 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Altay: 39 ນັດ, 2 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Hapoel Be'er Sheva: 26 ນັດ, 0 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
Al Khaleej: 30 ນັດ, 2 ປະຕູ, 5 ແອັດຊິດ
André Poko ອາຍຸ 33 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 7 ມີນາ 1993.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ.
ສະໂມສອນຂອງ André Poko: Sarıyer.
ລວງສູງຂອງ André Poko: 173 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Sarıyer | ອາຍຸ 33 ປີ | €150 ພັນ | |
| Sarıyer | ອາຍຸ 33 ປີ | €200 ພັນ | |
| Sarıyer | ອາຍຸ 33 ປີ | €200 ພັນ | |
| Amedspor | ອາຍຸ 32 ປີ | €250 ພັນ | |
| Amedspor | ອາຍຸ 32 ປີ | €300 ພັນ | |
| Amedspor | ອາຍຸ 32 ປີ | €350 ພັນ | |
| Amedspor | ອາຍຸ 32 ປີ | €375 ພັນ | |
| Istra 1961 | ອາຍຸ 31 ປີ | €450 ພັນ | |
| Istra 1961 | ອາຍຸ 31 ປີ | €600 ພັນ | |
| Hapoel Beer Sheva | ອາຍຸ 31 ປີ | €700 ພັນ | |
| Hapoel Beer Sheva | ອາຍຸ 30 ປີ | €700 ພັນ | |
| Al Khaleej | ອາຍຸ 30 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Al Khaleej | ອາຍຸ 29 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Altay | ອາຍຸ 29 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Altay | ອາຍຸ 29 ປີ | €1,6 ລ້ານ | |
| Altay | ອາຍຸ 29 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Altay | ອາຍຸ 28 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Altay | ອາຍຸ 28 ປີ | €600 ພັນ | |
| Free Player | ອາຍຸ 27 ປີ | €600 ພັນ | |
| Göztepe | ອາຍຸ 27 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Göztepe | ອາຍຸ 27 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Göztepe | ອາຍຸ 27 ປີ | €1,3 ລ້ານ | |
| Göztepe | ອາຍຸ 26 ປີ | €1,3 ລ້ານ | |
| Göztepe | ອາຍຸ 26 ປີ | €1,1 ລ້ານ | |
| Göztepe | ອາຍຸ 26 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Göztepe | ອາຍຸ 25 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Göztepe | ອາຍຸ 25 ປີ | €1,8 ລ້ານ | |
| Bordeaux | ອາຍຸ 23 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Bordeaux | ອາຍຸ 23 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Bordeaux | ອາຍຸ 22 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Bordeaux | ອາຍຸ 22 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Bordeaux | ອາຍຸ 22 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Bordeaux | ອາຍຸ 21 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Bordeaux | ອາຍຸ 21 ປີ | €1,8 ລ້ານ | |
| Bordeaux | ອາຍຸ 20 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Bordeaux | ອາຍຸ 20 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Bordeaux | ອາຍຸ 20 ປີ | €500 ພັນ | |
| Bordeaux B | ອາຍຸ 19 ປີ | €300 ພັນ | |
| Bordeaux B | ອາຍຸ 18 ປີ | €250 ພັນ | |
| Bordeaux B | ອາຍຸ 18 ປີ | €250 ພັນ |
ສັນຊາດ: ກາບອນ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €150 ພັນ.
André Poko ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 13 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
André Poko ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 13 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 811. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,4.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | ອາຟຣິກາ ຄັບ | ກາບອນທີມຊາດ | 2 | 113 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2026-2027 | ເຟີສ໌ ລີກ ຕວກກີ | Sarıyer | 12 | 731 | 1 | 0 | 6,4 |
| ຄັບ ຕວກກີ | Sarıyer | 1 | 80 | 0 | 0 | – | |
| 2026 | ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ຄາຟ) | ກາບອນທີມຊາດ | 6 | 217 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | ເຟີສ໌ ລີກ ຕວກກີ | Sarıyer | 14 | 1.213 | 4 | 1 | 6,9 |
| ເຟີສ໌ ລີກ ຕວກກີ | Amedspor | 15 | 832 | 2 | 2 | 6,7 | |
| 2025 |
| ອາຟຣິກາ ຄັບ |
| ກາບອນທີມຊາດ |
| 3 |
| 252 |
| 0 |
| 0 |
| 5,9 |
| 2024-2025 | ເຟີສ໌ ລີກ ຕວກກີ | Amedspor | 10 | 451 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ລີກຟຸດບານ ໂຄຣເອເຊຍ | Istra 1961 | 4 | 271 | 0 | 0 | 6,2 | |
| ລີກຟຸດບານ ໂຄຣເອເຊຍ | Altay | 3 | 38 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | ພຣີເມຍລີກ ອິສຣາແອລ | Hapoel Be'er Sheva | 26 | 1.840 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2023 | ອາຟຣິກາ ຄັບ | ກາບອນທີມຊາດ | 3 | 270 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2022-2023 | ຊາອຸດີ ໂປຣລີກ | Al Khaleej | 29 | 2.446 | 2 | 5 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຄິງສ໌ ຄັບ ຊາອຸດີ | Al Khaleej | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2021-2022 | ຊູເປີ ລີກ ຕວກກີ | Altay | 30 | 2.378 | 2 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ຄາຟ) | ກາບອນທີມຊາດ | 1 | 22 | 0 | 0 | – |
| 2021 | ອາຟຣິກາ ຄັບ | ກາບອນທີມຊາດ | 4 | 390 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2020-2021 | ເຟີສ໌ ລີກ ຕວກກີ | Altay | 6 | 523 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຊູເປີ ລີກ ຕວກກີ | Göztepe | 2 | 63 | 0 | 0 | 5,1 |
| 2019-2020 | ຊູເປີ ລີກ ຕວກກີ | Göztepe | 14 | 978 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ກາບອນທີມຊາດ | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | ຊູເປີ ລີກ ຕວກກີ | Göztepe | 27 | 1.780 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຄັບ ຕວກກີ | Göztepe | 5 | 406 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | ຊູເປີ ລີກ ຕວກກີ | Göztepe | 14 | 1.174 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຊູເປີ ລີກ ຕວກກີ | Kardemir Karabukspor | 15 | 1.253 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2016-2017 | ຊູເປີ ລີກ ຕວກກີ | Kardemir Karabukspor | 28 | 1.388 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | ລີກ 1 | Bordeaux | 25 | 1.872 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | ລີກ 1 | Bordeaux | 11 | 540 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2013-2014 | ລີກ 1 | Bordeaux | 11 | 463 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | ລີກ 1 | Bordeaux | 10 | 458 | 0 | 0 | – |
|---|