ໂຄສະນາ
Andreas Vindheim ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Asane Fotball. ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ, ສັນຊາດ: ນໍເວ, ອາຍຸ: 31, ລວງສູງ: 184 cm. 2023: 1 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Ham-Kam ພົບ Lillestrom (30 ພຶດສະພາ 2023).
ອັບເດດລ່າສຸດ:
ສູງສຸດ: €1,3 ລ້ານ (26 ທ.ວ. 2020)
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Asane Fotball | ອາຍຸ 30 ປີ | €50 ພັນ | |
| Asane Fotball | ອາຍຸ 30 ປີ | €50 ພັນ | |
| Asane Fotball | ອາຍຸ 29 ປີ | €75 ພັນ | |
| Sparta | ອາຍຸ 28 ປີ | €100 ພັນ | |
| Sparta | ອາຍຸ 28 ປີ | €100 ພັນ | |
| Teplice | ອາຍຸ 28 ປີ | €200 ພັນ | |
| Teplice | ອາຍຸ 28 ປີ | €450 ພັນ | |
| Lillestrom |
Aalesund: 6 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Lillestrøm: 1 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Schalke 04: 7 ນັດ, 1 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Sparta Praha: 47 ນັດ, 1 ປະຕູ, 4 ແອັດຊິດ
Malmo: 59 ນັດ, 2 ປະຕູ, 3 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: Asane Fotball, ຜົນບານສົດ
Andreas Vindheim ອາຍຸ 31 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 4 ສິງຫາ 1995.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ.
ລວງສູງຂອງ Andreas Vindheim: 184 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ນໍເວ.
Andreas Vindheim ໃນລະດູການ 2023: ລົງສະໜາມ 1 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
| ອາຍຸ 27 ປີ |
| €650 ພັນ |
| Sparta | ອາຍຸ 27 ປີ | €700 ພັນ |
| Schalke 04 | ອາຍຸ 26 ປີ | €1 ລ້ານ |
| Sparta | ອາຍຸ 26 ປີ | €1 ລ້ານ |
| Sparta | ອາຍຸ 25 ປີ | €1,2 ລ້ານ |
| Sparta | ອາຍຸ 25 ປີ | €1,3 ລ້ານ |
| Sparta | ອາຍຸ 24 ປີ | €1 ລ້ານ |
| Sparta | ອາຍຸ 24 ປີ | €800 ພັນ |
| Sparta | ອາຍຸ 24 ປີ | €1 ລ້ານ |
| Malmo | ອາຍຸ 23 ປີ | €1 ລ້ານ |
| Malmo | ອາຍຸ 23 ປີ | €250 ພັນ |
| Malmo | ອາຍຸ 22 ປີ | €200 ພັນ |
| Malmo | ອາຍຸ 22 ປີ | €500 ພັນ |
| Malmo | ອາຍຸ 21 ປີ | €150 ພັນ |
| Malmo | ອາຍຸ 21 ປີ | €150 ພັນ |
| Malmo | ອາຍຸ 20 ປີ | €200 ພັນ |
| Malmo | ອາຍຸ 20 ປີ | €300 ພັນ |
| Malmo | ອາຍຸ 19 ປີ | €300 ພັນ |
| Malmo | ອາຍຸ 19 ປີ | €400 ພັນ |
| Brann | ອາຍຸ 19 ປີ | €300 ພັນ |
Andreas Vindheim ໃນລະດູການ 2023: ລົງສະໜາມ 1 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 71. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,3.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | ເອລີເຕເຊຍ | Lillestrøm | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | ເອລີເຕເຊຍ | Aalesund | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | ບຸນເດສລີກາ 2 | Schalke 04 | 7 | 338 | 1 | 1 | 6,5 |
| ລີກສູງສຸດ ເຊັກ | Sparta Praha | 6 | 189 | 0 | 0 | 6,1 | |
| ຢູໂຣປາລີກ | Sparta Praha | 3 | 165 | 0 | 0 | 6,8 | |
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Sparta Praha | 2 | 103 | 0 | 0 | 6,6 | |
| ຄັບ ເຊັກ | Sparta Praha |
| 1 |
| 44 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2020-2021 | ລີກສູງສຸດ ເຊັກ | Sparta Praha | 17 | 1.289 | 1 | 4 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣປາລີກ | Sparta Praha | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,0 | |
| ເນຊັນສ໌ລີກ | ນໍເວທີມຊາດ | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019-2020 | ລີກສູງສຸດ ເຊັກ | Sparta Praha | 13 | 547 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019 | ອານສະເວນສ໌ການ | Malmo | 10 | 668 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2018-2019 | ຢູໂຣປາລີກ | Malmo | 10 | 849 | 1 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Malmo | 2 | 24 | 0 | 0 | – | |
| ອານສະເວນສ໌ການ | Malmo | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018 | ອານສະເວນສ໌ການ | Malmo | 3 | 84 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Malmo | 1 | 1 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2017 | ອານສະເວນສ໌ການ | Malmo | 18 | 1.042 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | ອານສະເວນສ໌ການ | Malmo | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,0 |
|---|
| 2016 | ອານສະເວນສ໌ການ | Malmo | 6 | 254 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | ອານສະເວນສ໌ການ | Malmo | 4 | 73 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | ອານສະເວນສ໌ການ | Malmo | 3 | 66 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເອລີເຕເຊຍ | Aalesund | 4 | 254 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | ເອລີເຕເຊຍ | Aalesund | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
|---|