ໂຄສະນາ
Anfernee Jamal Dijksteel ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Kocaelispor. ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ, ສັນຊາດ: ຊູຣິນາມ, ອາຍຸ: 30, ລວງສູງ: 183 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €1,2 ລ້ານ. 2026-2027: 10 ນັດ, 0 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Eyüpspor ພົບ Kocaelispor (7 ພະຈິກ 2026).
ອັບເດດລ່າສຸດ:

ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €2,5 ລ້ານ (9 ມ.ນ. 2021)
Kocaelispor: 10 ນັດ, 0 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Kocaelispor ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Anfernee Jamal Dijksteel ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 900 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 10 ນັດ.
Kocaelispor: 46 ນັດ, 0 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Middlesbrough: 167 ນັດ, 3 ປະຕູ, 5 ແອັດຊິດ
Middlesbrough U21: 1 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Charlton Athletic: 27 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: Kocaelispor, ຜົນບານສົດ
Anfernee Jamal Dijksteel ອາຍຸ 30 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 27 ຕຸລາ 1996.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ.
ສະໂມສອນຂອງ Anfernee Jamal Dijksteel: Kocaelispor.
ລວງສູງຂອງ Anfernee Jamal Dijksteel: 183 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ຊູຣິນາມ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Kocaelispor | ອາຍຸ 29 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Kocaelispor | ອາຍຸ 29 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Middlesbrough | ອາຍຸ 28 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Middlesbrough | ອາຍຸ 28 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Middlesbrough | ອາຍຸ 27 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Middlesbrough | ອາຍຸ 27 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Middlesbrough | ອາຍຸ 26 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Middlesbrough | ອາຍຸ 26 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Middlesbrough | ອາຍຸ 25 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Middlesbrough | ອາຍຸ 25 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Middlesbrough | ອາຍຸ 24 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Middlesbrough | ອາຍຸ 24 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Middlesbrough | ອາຍຸ 24 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Middlesbrough | ອາຍຸ 23 ປີ | €1,8 ລ້ານ | |
| Middlesbrough | ອາຍຸ 23 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Middlesbrough | ອາຍຸ 23 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Middlesbrough | ອາຍຸ 22 ປີ | €2 ລ້ານ |
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €1,2 ລ້ານ.
Anfernee Jamal Dijksteel ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 10 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Anfernee Jamal Dijksteel ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 10 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 900. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,9.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ຊູເປີ ລີກ ຕວກກີ | Kocaelispor | 10 | 900 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2026 | ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ຄອນຄາແຄັຟ) | ຊູຣິນາມທີມຊາດ | 6 | 220 | 0 | 0 | 6,9 |
| ການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ ເພລຍອອບ ຂ້າມທະວີບ | ຊູຣິນາມທີມຊາດ | 1 | 20 | 0 | 0 | 5,9 | |
| 2025-2026 | ຊູເປີ ລີກ ຕວກກີ | Kocaelispor | 32 | 2.687 | 0 | 0 | 6,7 |
| ຄັບ ຕວກກີ | Kocaelispor | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025 | ຄອນຄາແຄັຟ ໂກລ ຄັບ | ຊູຣິນາມທີມຊາດ | 1 |
| 16 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| 2024-2025 | ແຊມພຽນຊິບ | Middlesbrough | 33 | 2.526 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Middlesbrough | 2 | 135 | 1 | 0 | 6,9 | |
| ເອັຟເອ ຄັບ | Middlesbrough | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| ຄອນຄາແຄັຟ ເນຊັນສ໌ລີກ | ຊູຣິນາມທີມຊາດ | 4 | 194 | 0 | 0 | 6,7 | |
| ຄອນຄາແຄັຟ ໂກລ ຄັບ | ຊູຣິນາມທີມຊາດ | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,2 | |
| ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ຄອນຄາແຄັຟ) | ຊູຣິນາມທີມຊາດ | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2023-2024 | ແຊມພຽນຊິບ | Middlesbrough | 20 | 738 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Middlesbrough | 3 | 222 | 0 | 0 | 6,6 | |
| ພຣີເມຍລີກ 2 ອັງກິດ | Middlesbrough U21 | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | ແຊມພຽນຊິບ | Middlesbrough | 21 | 963 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Middlesbrough | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| ຄອນຄາແຄັຟ ເນຊັນສ໌ລີກ | ຊູຣິນາມທີມຊາດ | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | ແຊມພຽນຊິບ | Middlesbrough | 34 | 2.966 | 0 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເອັຟເອ ຄັບ | Middlesbrough | 4 | 342 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | ແຊມພຽນຊິບ | Middlesbrough | 29 | 2.530 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Middlesbrough | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019-2020 | ແຊມພຽນຊິບ | Middlesbrough | 16 | 1.041 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Middlesbrough | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| ແຊມພຽນຊິບ | Charlton Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2018-2019 | ລີກ ວັນ | Charlton Athletic | 23 | 1.575 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເອັຟເອ ຄັບ | Charlton Athletic | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | ລີກ ວັນ | Charlton Athletic | 1 | 86 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|