ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ສູງສຸດ: €800 ພັນ (22 ມ.ນ. 2026)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Antonio Ceza ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Palestino. ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ, ສັນຊາດ: ຊິລີ, ອາຍຸ: 23, ລວງສູງ: 182 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €250 ພັນ. Antonio Ceza ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 16 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Antonio Ceza ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Palestino ພົບ Univ Catolica ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 89 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 13 ກັນຍາ 2026.
Palestino: 6 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Palestino ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026 Antonio Ceza ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 299 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 3 ນັດ.
Antonio Ceza ອາຍຸ 23 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 23 ພະຈິກ 2002.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ.
ສະໂມສອນຂອງ Antonio Ceza: Palestino.
ລວງສູງຂອງ Antonio Ceza: 182 cm.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Palestino | ອາຍຸ 23 ປີ | €250 ພັນ | |
| Palestino | ອາຍຸ 23 ປີ | €500 ພັນ | |
| Palestino | ອາຍຸ 23 ປີ | €800 ພັນ | |
| Palestino | ອາຍຸ 23 ປີ | €600 ພັນ | |
| Palestino | ອາຍຸ 22 ປີ | €600 ພັນ | |
| Palestino | ອາຍຸ 21 ປີ | €500 ພັນ | |
| Palestino | ອາຍຸ 21 ປີ | €700 ພັນ | |
| Palestino | ອາຍຸ 21 ປີ | €700 ພັນ | |
| Palestino | ອາຍຸ 20 ປີ | €600 ພັນ | |
| Palestino | ອາຍຸ 20 ປີ | €350 ພັນ | |
| Palestino | ອາຍຸ 20 ປີ | €50 ພັນ |
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ຊິລີ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €250 ພັນ.
Antonio Ceza ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 16 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Antonio Ceza ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 16 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 810.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ລີກາ ເດ ພຣີເມຍຣາ ຊີລີ | Palestino | 6 | 299 | 0 | 0 | 6,4 |
| Copa de la Liga | Palestino | 4 | 219 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Chilean Cup | Palestino | 3 | 178 | 0 | 0 | 5,9 | |
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Palestino | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Chilean Cup | Magallanes | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025 | ລີກາ ເດ ພຣີເມຍຣາ ຊີລີ | Palestino | 19 | 1.294 | 2 | 1 | 6,9 |
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Palestino | 5 |
| 412 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Chilean Cup | Palestino | 5 | 391 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2024-2025 | ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Palestino | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Palestino | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2024 | ລີກາ ເດ ພຣີເມຍຣາ ຊີລີ | Palestino | 8 | 689 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ລິເບີຕາໂດເຣສ | Palestino | 4 | 231 | 0 | 0 | 6,0 | |
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Palestino | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Chilean Cup | Palestino | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | ລີກາ ເດ ພຣີເມຍຣາ ຊີລີ | Palestino | 5 | 437 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Palestino | 2 | 167 | 0 | 0 | – |
| 2023 | ລີກາ ເດ ພຣີເມຍຣາ ຊີລີ | Palestino | 8 | 624 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Palestino | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Chilean Cup | Palestino | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2022-2023 | ລີກາ ເດ ພຣີເມຍຣາ ຊີລີ | Palestino | 7 | 496 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Palestino | 2 | 140 | 0 | 0 | – |