ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €800 ພັນ (29 ມິ.ຖ. 2019)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Beder Caicedo ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Orense. ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ, ສັນຊາດ: ເອກວາດໍ, ອາຍຸ: 34, ລວງສູງ: 180 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €250 ພັນ. Beder Caicedo ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 32 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Beder Caicedo ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Orense ພົບ Deportivo Cuenca ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 65 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 12 ຕຸລາ 2026.
Orense: 31 ນັດ, 1 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Orense ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026 Beder Caicedo ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 2711 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 31 ນັດ.
Orense: 65 ນັດ, 2 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Independiente del Valle: 103 ນັດ, 3 ປະຕູ, 5 ແອັດຊິດ
Barcelona SC(ECU): 14 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Beder Caicedo ອາຍຸ 34 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 13 ພຶດສະພາ 1992.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ.
ສະໂມສອນຂອງ Beder Caicedo: Orense.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Orense | ອາຍຸ 34 ປີ | €250 ພັນ | |
| Orense | ອາຍຸ 33 ປີ | €250 ພັນ | |
| Orense | ອາຍຸ 33 ປີ | €250 ພັນ | |
| Independiente del Valle | ອາຍຸ 32 ປີ | €250 ພັນ | |
| Independiente del Valle | ອາຍຸ 32 ປີ | €300 ພັນ | |
| Independiente del Valle | ອາຍຸ 31 ປີ | €300 ພັນ | |
| Independiente del Valle | ອາຍຸ 31 ປີ | €350 ພັນ | |
| Independiente del Valle | ອາຍຸ 30 ປີ | €450 ພັນ | |
| Independiente del Valle | ອາຍຸ 30 ປີ | €500 ພັນ | |
| Independiente del Valle | ອາຍຸ 29 ປີ | €600 ພັນ | |
| Independiente del Valle | ອາຍຸ 29 ປີ | €700 ພັນ | |
| Independiente del Valle | ອາຍຸ 28 ປີ | €800 ພັນ | |
| Independiente del Valle | ອາຍຸ 28 ປີ | €600 ພັນ | |
| Independiente del Valle | ອາຍຸ 27 ປີ | €475 ພັນ | |
| Barcelona | ອາຍຸ 27 ປີ | €600 ພັນ | |
| Barcelona | ອາຍຸ 27 ປີ | €800 ພັນ | |
| Barcelona | ອາຍຸ 26 ປີ | €600 ພັນ | |
| Barcelona | ອາຍຸ 26 ປີ | €400 ພັນ | |
| Barcelona | ອາຍຸ 25 ປີ | €600 ພັນ | |
| Barcelona | ອາຍຸ 25 ປີ | €300 ພັນ | |
| Delfin | ອາຍຸ 24 ປີ | €450 ພັນ | |
| Delfin | ອາຍຸ 24 ປີ | €550 ພັນ |
ລວງສູງຂອງ Beder Caicedo: 180 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຊ້າຍ.
ສັນຊາດ: ເອກວາດໍ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €250 ພັນ.
Beder Caicedo ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 32 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Beder Caicedo ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 32 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 2.727.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ລີກາໂປຣ ເຊຣີ ອາ (ເອກວາດໍ) | Orense | 30 | 2.625 | 1 | 1 | 6,3 |
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Orense | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 | |
| ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ຄອນເມໂບລ) | ເອກວາດໍທີມຊາດ | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | ລີກາໂປຣ ເຊຣີ ອາ (ເອກວາດໍ) | Orense | 1 | 86 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2025 | ລີກາໂປຣ ເຊຣີ ອາ (ເອກວາດໍ) | Orense | 32 | 2.605 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | ລີກາໂປຣ ເຊຣີ ອາ (ເອກວາດໍ) | Orense | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| ລີກາໂປຣ ເຊຣີ ອາ (ເອກວາດໍ) |
| Independiente del Valle |
| 10 |
| 478 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| 2024 | ລີກາໂປຣ ເຊຣີ ອາ (ເອກວາດໍ) | Independiente del Valle | 10 | 700 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ລິເບີຕາໂດເຣສ | Independiente del Valle | 4 | 286 | 0 | 0 | 6,0 | |
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Independiente del Valle | 2 | 175 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | ລີກາໂປຣ ເຊຣີ ອາ (ເອກວາດໍ) | Independiente del Valle | 9 | 644 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2023 | ລີກາໂປຣ ເຊຣີ ອາ (ເອກວາດໍ) | Independiente del Valle | 9 | 542 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ລິເບີຕາໂດເຣສ | Independiente del Valle | 3 | 117 | 0 | 0 | 6,0 | |
| CONMEBOL Recopa Sudamericana | Independiente del Valle | 2 | 183 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | ລີກາໂປຣ ເຊຣີ ອາ (ເອກວາດໍ) | Independiente del Valle | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conmebol Club challenge | Independiente del Valle | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Copa Ecuador | Independiente del Valle | 1 | 89 | 0 | 0 | – |
| 2022 | ລີກາໂປຣ ເຊຣີ ອາ (ເອກວາດໍ) | Independiente del Valle | 4 | 94 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Independiente del Valle | 3 | 4 | 0 | 0 | 6,7 | |
| ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ຄອນເມໂບລ) | ເອກວາດໍທີມຊາດ | 2 | 81 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | ລີກາໂປຣ ເຊຣີ ອາ (ເອກວາດໍ) | Independiente del Valle | 2 | 22 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ລິເບີຕາໂດເຣສ | Independiente del Valle | 1 | 3 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021 | ໂກປາ ລິເບີຕາໂດເຣສ | Independiente del Valle | 4 | 268 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ລີກາໂປຣ ເຊຣີ ອາ (ເອກວາດໍ) | Independiente del Valle | 1 | 11 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ລີກາໂປຣ ເຊຣີ ອາ (ເອກວາດໍ) | Independiente del Valle | 15 | 1.105 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ລິເບີຕາໂດເຣສ | Independiente del Valle | 6 | 422 | 1 | 1 | 6,8 |
| 2020 | ລີກາໂປຣ ເຊຣີ ອາ (ເອກວາດໍ) | Independiente del Valle | 9 | 623 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Recopa Sudamericana | Independiente del Valle | 2 | 145 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | ໂກປາ ລິເບີຕາໂດເຣສ | Independiente del Valle | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ລີກາໂປຣ ເຊຣີ ອາ (ເອກວາດໍ) | Barcelona SC(ECU) | 1 | 77 | 0 | 0 | – |
| 2019 | ລີກາໂປຣ ເຊຣີ ອາ (ເອກວາດໍ) | Barcelona SC(ECU) | 2 | 118 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ລິເບີຕາໂດເຣສ | Barcelona SC(ECU) | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2018-2019 | ລີກາໂປຣ ເຊຣີ ອາ (ເອກວາດໍ) | Barcelona SC(ECU) | 4 | 360 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | Barcelona SC(ECU) | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| ໂກປາ ອາເມຣິກາ | Barcelona SC(ECU) | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,3 |
| 2017-2018 | ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Barcelona SC(ECU) | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|