ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ສູງສຸດ: €225 ພັນ (26 ທ.ວ. 2024)
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Ben Killip ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Portsmouth. ຕຳແໜ່ງ: ຜູ້ຮັກສາປະຕູ, ສັນຊາດ: ອັງກິດ, ອາຍຸ: 30, ລວງສູງ: 188 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €100 ພັນ. Ben Killip ໃນລະດູການ 2025-2026: ລົງສະໜາມ 5 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Ben Killip ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Portsmouth ພົບ Reading ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 90 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 13 ສິງຫາ 2025.
Sheffield Wednesday: 5 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Portsmouth: 2 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Barnsley: 36 ນັດ, 0 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Hartlepool United: 87 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: Portsmouth, ຜົນບານສົດ
Ben Killip ອາຍຸ 30 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 24 ພະຈິກ 1995.
ຕຳແໜ່ງ: ຜູ້ຮັກສາປະຕູ.
ສະໂມສອນຂອງ Ben Killip: Portsmouth.
ລວງສູງຂອງ Ben Killip: 188 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
| Portsmouth |
| ອາຍຸ 30 ປີ |
| €100 ພັນ |
| Portsmouth | ອາຍຸ 30 ປີ | €150 ພັນ |
| Portsmouth | ອາຍຸ 29 ປີ | €150 ພັນ |
| Portsmouth | ອາຍຸ 29 ປີ | €200 ພັນ |
| Barnsley | ອາຍຸ 29 ປີ | €225 ພັນ |
| Barnsley | ອາຍຸ 28 ປີ | €125 ພັນ |
| Barnsley | ອາຍຸ 28 ປີ | €125 ພັນ |
| Hartlepool United | ອາຍຸ 27 ປີ | €125 ພັນ |
| Hartlepool United | ອາຍຸ 27 ປີ | €175 ພັນ |
ສັນຊາດ: ອັງກິດ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €100 ພັນ.
Ben Killip ໃນລະດູການ 2025-2026: ລົງສະໜາມ 5 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Ben Killip ໃນລະດູການ 2025-2026: ລົງສະໜາມ 5 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 420.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | ແຊມພຽນຊິບ | Sheffield Wednesday | 4 | 330 | 0 | 0 | 6,6 |
| English Football League Cup | Portsmouth | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 | ແຊມພຽນຊິບ | Portsmouth | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| ແຊມພຽນຊິບ | Sheffield Wednesday | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| ລີກ ວັນ | Barnsley | 17 | 1.530 | 0 | 1 | 6,4 | |
| FA Cup | Barnsley | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,7 | |
| English Football League Trophy |
| Barnsley |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| 2023-2024 | ລີກ ວັນ | Barnsley | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Barnsley | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 | |
| FA Cup | Barnsley | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Cup | Barnsley | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022-2023 | ລີກ ທູ | Hartlepool United | 28 | 2.520 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Hartlepool United | 3 | 300 | 0 | 0 | 7,6 | |
| English Football League Trophy | Hartlepool United | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| English Football League Cup | Hartlepool United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021-2022 | ລີກ ທູ | Hartlepool United | 43 | 3.870 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Hartlepool United | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,4 | |
| English Football League Trophy | Hartlepool United | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019-2020 | FA Cup | Hartlepool United | 3 | 300 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|