ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບາດເຈັບ
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Benjamin Hansen ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Aalborg. ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ, ສັນຊາດ: ເດນມາກ, ອາຍຸ: 32, ລວງສູງ: 189 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €350 ພັນ. Benjamin Hansen ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 4 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Benjamin Hansen ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Hvidovre ພົບ Aalborg ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 25 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 12 ກັນຍາ 2026.
Aalborg: 4 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Aalborg ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Benjamin Hansen ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 212 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 3 ນັດ.
Aalborg: 21 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
AIK: 49 ນັດ, 4 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Molde: 52 ນັດ, 1 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Haugesund: 94 ນັດ, 3 ປະຕູ, 3 ແອັດຊິດ
Nordsjaelland: 27 ນັດ, 0 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Benjamin Hansen ອາຍຸ 32 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 7 ກຸມພາ 1994.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ.
ສະໂມສອນຂອງ Benjamin Hansen: Aalborg.
ລວງສູງຂອງ Benjamin Hansen: 189 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ເດນມາກ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €350 ພັນ.
Benjamin Hansen ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 4 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Benjamin Hansen ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 4 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 212. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,5.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ດີວິຊິອອນ 1 ເດນມາກ | Aalborg | 4 | 212 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | ດີວິຊິອອນ 1 ເດນມາກ | Aalborg | 16 | 1.357 | 0 | 0 | 6,9 |
| Danish Cup | Aalborg | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາ ຄອນເຟີເຣນສ໌ລີກ | AIK | 4 | 289 | 0 | 1 | 6,9 | |
| ອານສະເວນສ໌ການ | AIK | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025 | ອານສະເວນສ໌ການ | AIK | 8 | 272 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 | ອານສະເວນສ໌ການ |
| AIK |
| 5 |
| 450 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2024 | ອານສະເວນສ໌ການ | AIK | 22 | 1.935 | 3 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2023-2024 | ອານສະເວນສ໌ການ | AIK | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sweden Cup | AIK | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| ຢູຟ່າ ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Molde | 3 | 92 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023 | ອານສະເວນສ໌ການ | AIK | 4 | 271 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເອລີເຕເຊຍ | Molde | 13 | 877 | 1 | 1 | 6,8 |
| 2022-2023 | ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາ ຄອນເຟີເຣນສ໌ລີກ | Molde | 10 | 855 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເອລີເຕເຊຍ | Molde | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,9 |
| 2022 | ເອລີເຕເຊຍ | Molde | 25 | 2.057 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2021-2022 | ເອລີເຕເຊຍ | Haugesund | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 |
|---|
| 2021 | ເອລີເຕເຊຍ | Haugesund | 28 | 2.520 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | ເອລີເຕເຊຍ | Haugesund | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020 | ເອລີເຕເຊຍ | Haugesund | 24 | 2.143 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2019-2020 | ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາລີກ | Haugesund | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເອລີເຕເຊຍ | Haugesund | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019 | ເອລີເຕເຊຍ | Haugesund | 28 | 2.520 | 1 | 3 | 6,8 |
|---|
| 2018-2019 | ເອລີເຕເຊຍ | Haugesund | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຊູເປີ ລີກາ ເດນມາກ | Nordsjaelland | 9 | 548 | 0 | 0 | 6,9 | |
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາລີກ | Nordsjaelland | 3 | 156 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2017-2018 | ຊູເປີ ລີກາ ເດນມາກ | Nordsjaelland | 15 | 986 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|