ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບາດເຈັບ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €7 ລ້ານ (3 ກ.ຍ. 2020)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Benjamin Verbič ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Publikum Celje. ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ, ສັນຊາດ: ສະໂລເວເນຍ, ອາຍຸ: 32, ລວງສູງ: 179 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €500 ພັນ. Benjamin Verbič ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 4 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Benjamin Verbič ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Bayer 04 Leverkusen ພົບ Publikum Celje ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 69 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 17 ກັນຍາ 2026.
Publikum Celje: 5 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Publikum Celje ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Benjamin Verbič ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 226 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 2 ນັດ.
Publikum Celje: 4 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Levadiakos: 35 ນັດ, 7 ປະຕູ, 4 ແອັດຊິດ
Panathinaikos: 58 ນັດ, 6 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Dynamo Kyiv: 108 ນັດ, 33 ປະຕູ, 8 ແອັດຊິດ
Legia Warszawa: 8 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Copenhagen: 59 ນັດ, 10 ປະຕູ, 4 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: Publikum Celje, ຜົນບານສົດ
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Levadiakos | ອາຍຸ 32 ປີ | €500 ພັນ | |
| Levadiakos | ອາຍຸ 32 ປີ | €600 ພັນ | |
| Levadiakos | ອາຍຸ 32 ປີ | €800 ພັນ | |
| Levadiakos | ອາຍຸ 31 ປີ | €900 ພັນ | |
| Levadiakos | ອາຍຸ 31 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Panathinaikos | ອາຍຸ 31 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Panathinaikos | ອາຍຸ 30 ປີ | €1,8 ລ້ານ | |
| Panathinaikos | ອາຍຸ 30 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Panathinaikos | ອາຍຸ 30 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Panathinaikos | ອາຍຸ 29 ປີ | €2,5 ລ້ານ | |
| Panathinaikos | ອາຍຸ 29 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Panathinaikos | ອາຍຸ 28 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| Legia Warszawa | ອາຍຸ 28 ປີ | €4,5 ລ້ານ | |
| Dynamo Kyiv | ອາຍຸ 28 ປີ | €4,5 ລ້ານ | |
| Dynamo Kyiv | ອາຍຸ 27 ປີ | €5,5 ລ້ານ | |
| Dynamo Kyiv | ອາຍຸ 27 ປີ | €7 ລ້ານ | |
| Dynamo Kyiv | ອາຍຸ 26 ປີ | €7 ລ້ານ | |
| Dynamo Kyiv | ອາຍຸ 26 ປີ | €4,8 ລ້ານ | |
| Dynamo Kyiv | ອາຍຸ 26 ປີ | €6 ລ້ານ | |
| Dynamo Kyiv | ອາຍຸ 25 ປີ | €6 ລ້ານ | |
| Dynamo Kyiv | ອາຍຸ 25 ປີ | €5,5 ລ້ານ | |
| Dynamo Kyiv | ອາຍຸ 24 ປີ | €4,5 ລ້ານ | |
| Dynamo Kyiv | ອາຍຸ 24 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Copenhagen | ອາຍຸ 24 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| Copenhagen | ອາຍຸ 23 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Copenhagen | ອາຍຸ 23 ປີ | €1,8 ລ້ານ | |
| Copenhagen | ອາຍຸ 22 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Copenhagen | ອາຍຸ 22 ປີ | €1,3 ລ້ານ | |
| Copenhagen | ອາຍຸ 21 ປີ | €1,3 ລ້ານ | |
| Publikum Celje | ອາຍຸ 21 ປີ | €900 ພັນ | |
| Publikum Celje | ອາຍຸ 20 ປີ | €500 ພັນ | |
| Publikum Celje | ອາຍຸ 20 ປີ | €400 ພັນ | |
| Publikum Celje | ອາຍຸ 19 ປີ | €200 ພັນ | |
| Publikum Celje | ອາຍຸ 19 ປີ | €200 ພັນ | |
| Publikum Celje | ອາຍຸ 18 ປີ | €150 ພັນ | |
| Publikum Celje | ອາຍຸ 18 ປີ | €75 ພັນ |
Benjamin Verbič ອາຍຸ 32 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 27 ພະຈິກ 1993.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ.
ສະໂມສອນຂອງ Benjamin Verbič: Publikum Celje.
ລວງສູງຂອງ Benjamin Verbič: 179 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ສະໂລເວເນຍ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €500 ພັນ.
Benjamin Verbič ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 4 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Benjamin Verbič ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 4 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 194. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,6.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ຢູຟ່າ ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Publikum Celje | 3 | 125 | 1 | 0 | 6,9 |
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາລີກ | Publikum Celje | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2026 | ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ສະໂລເວເນຍທີມຊາດ | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,4 |
| ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ຢູຟ່າ) | ສະໂລເວເນຍທີມຊາດ | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2025-2026 | ຊູເປີ ລີກ ກຣີກ | Levadiakos | 20 | 894 | 5 | 1 | 6,7 |
| Greek Cup | Levadiakos | 4 | 166 | 0 | 0 | 6,9 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ |
| ສະໂລເວເນຍທີມຊາດ |
| 1 |
| 31 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| 2024-2025 | ຊູເປີ ລີກ ກຣີກ | Levadiakos | 11 | 547 | 2 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາລີກ | Panathinaikos | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | ຢູໂຣ ຢູຟ່າ | ສະໂລເວເນຍທີມຊາດ | 11 | 361 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2023-2024 | ຊູເປີ ລີກ ກຣີກ | Panathinaikos | 23 | 910 | 4 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູຟ່າ ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Panathinaikos | 4 | 124 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Greek Cup | Panathinaikos | 2 | 142 | 0 | 0 | – | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ສະໂລເວເນຍທີມຊາດ | 2 | 68 | 0 | 0 | 6,4 | |
| ຢູໂຣ ຢູຟ່າ | ສະໂລເວເນຍທີມຊາດ | 1 | 6 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022-2023 | ຊູເປີ ລີກ ກຣີກ | Panathinaikos | 26 | 1.033 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Greek Cup | Panathinaikos | 2 | 133 | 0 | 0 | – | |
| ຢູຟ່າ ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Dynamo Kyiv | 2 | 120 | 0 | 0 | – | |
| ຢູຟ່າ ເນຊັນສ໌ລີກ | ສະໂລເວເນຍທີມຊາດ | 3 | 169 | 0 | 0 | 6,4 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ສະໂລເວເນຍທີມຊາດ | 1 | 78 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2022 | ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ຢູຟ່າ) | ສະໂລເວເນຍທີມຊາດ | 3 | 143 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ສະໂລເວເນຍທີມຊາດ | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | ເອັກສຕຣາຄລາຊາ ໂປແລນ | Legia Warszawa | 7 | 241 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Polish Cup | Legia Warszawa | 1 | 26 | 0 | 0 | – | |
| ພຣີເມຍລີກ ຢູເຄຣນ | Dynamo Kyiv | 9 | 400 | 2 | 1 | 6,5 | |
| ຢູຟ່າ ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Dynamo Kyiv | 3 | 91 | 0 | 0 | 6,0 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Dynamo Kyiv | 1 | 6 | 0 | 0 | – | |
| ຢູຟ່າ ເນຊັນສ໌ລີກ | ສະໂລເວເນຍທີມຊາດ | 2 | 80 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ສະໂລເວເນຍທີມຊາດ | 2 | 40 | 0 | 1 | 6,6 | |
| ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ຢູຟ່າ) | ສະໂລເວເນຍທີມຊາດ | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2020-2021 | ພຣີເມຍລີກ ຢູເຄຣນ | Dynamo Kyiv | 12 | 600 | 3 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູຟ່າ ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Dynamo Kyiv | 9 | 359 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ຢູຟ່າ ເນຊັນສ໌ລີກ | ສະໂລເວເນຍທີມຊາດ | 3 | 188 | 0 | 0 | 5,9 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ສະໂລເວເນຍທີມຊາດ | 2 | 76 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019-2020 | ພຣີເມຍລີກ ຢູເຄຣນ | Dynamo Kyiv | 22 | 1.406 | 10 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາລີກ | Dynamo Kyiv | 5 | 439 | 2 | 0 | 7,2 | |
| Ukrainian Cup | Dynamo Kyiv | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| ຢູຟ່າ ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Dynamo Kyiv | 2 | 133 | 0 | 0 | – | |
| ຢູໂຣ ຢູຟ່າ | ສະໂລເວເນຍທີມຊາດ | 6 | 463 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019 | Ukrainian Super Cup | Dynamo Kyiv | 1 | 73 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | ພຣີເມຍລີກ ຢູເຄຣນ | Dynamo Kyiv | 20 | 1.647 | 7 | 4 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາລີກ | Dynamo Kyiv | 7 | 598 | 3 | 0 | 6,6 | |
| ຢູຟ່າ ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Dynamo Kyiv | 4 | 360 | 2 | 0 | 7,1 | |
| ຢູໂຣ ຢູຟ່າ | ສະໂລເວເນຍທີມຊາດ | 2 | 174 | 0 | 0 | 6,5 | |
| ຢູຟ່າ ເນຊັນສ໌ລີກ | ສະໂລເວເນຍທີມຊາດ | 2 | 119 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | ພຣີເມຍລີກ ຢູເຄຣນ | Dynamo Kyiv | 9 | 658 | 4 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຊູເປີ ລີກາ ເດນມາກ | Copenhagen | 14 | 1.167 | 7 | 1 | 7,3 | |
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາລີກ | Copenhagen | 1 | 89 | 0 | 2 | 8,6 |
| 2016-2017 | ຊູເປີ ລີກາ ເດນມາກ | Copenhagen | 22 | 1.324 | 3 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | ຊູເປີ ລີກາ ເດນມາກ | Copenhagen | 22 | 1.257 | 0 | 0 | – |
|---|