ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €2,3 ລ້ານ (17 ມິ.ຖ. 2019)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ, ສັນຊາດ: ເຊີເບຍ, ອາຍຸ: 34, ລວງສູງ: 190 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €175 ພັນ. Bogdan Planić ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 1 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Bogdan Planić ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Buriram United ພົບ Shabab Al Ahli ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 120 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 18 ເມສາ 2026.
Shabab Al Ahli: 88 ນັດ, 4 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
Maccabi Haifa: 28 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Club FCSB: 73 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: ຜົນບານສົດ
Bogdan Planić ອາຍຸ 34 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 19 ມັງກອນ 1992.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ.
ລວງສູງຂອງ Bogdan Planić: 190 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ສອງຂ້າງ.
ສັນຊາດ: ເຊີເບຍ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €175 ພັນ.
Bogdan Planić ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 1 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Shabab Al Ahli | ອາຍຸ 34 ປີ | €175 ພັນ | |
| Shabab Al Ahli | ອາຍຸ 33 ປີ | €200 ພັນ | |
| Shabab Al Ahli | ອາຍຸ 33 ປີ | €200 ພັນ | |
| Shabab Al Ahli | ອາຍຸ 32 ປີ | €200 ພັນ | |
| Shabab Al Ahli | ອາຍຸ 32 ປີ | €200 ພັນ | |
| Shabab Al Ahli | ອາຍຸ 32 ປີ | €250 ພັນ | |
| Shabab Al Ahli | ອາຍຸ 31 ປີ | €300 ພັນ | |
| Shabab Al Ahli | ອາຍຸ 31 ປີ | €50 ພັນ | |
| Shabab Al Ahli | ອາຍຸ 30 ປີ | €300 ພັນ | |
| Maccabi Haifa | ອາຍຸ 30 ປີ | €700 ພັນ | |
| Maccabi Haifa | ອາຍຸ 29 ປີ | €800 ພັນ | |
| Maccabi Haifa | ອາຍຸ 29 ປີ | €800 ພັນ | |
| Maccabi Haifa | ອາຍຸ 28 ປີ | €700 ພັນ | |
| FCSB | ອາຍຸ 28 ປີ | €1,6 ລ້ານ | |
| FCSB | ອາຍຸ 28 ປີ | €1,8 ລ້ານ | |
| FCSB | ອາຍຸ 27 ປີ | €2,3 ລ້ານ | |
| FCSB | ອາຍຸ 27 ປີ | €2,3 ລ້ານ | |
| FCSB | ອາຍຸ 26 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| FCSB | ອາຍຸ 26 ປີ | €1,7 ລ້ານ | |
| FCSB | ອາຍຸ 26 ປີ | €1,4 ລ້ານ | |
| FCSB | ອາຍຸ 25 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| FCSB | ອາຍຸ 25 ປີ | €800 ພັນ | |
| Vojvodina Novi Sad | ອາຍຸ 25 ປີ | €600 ພັນ | |
| Vojvodina Novi Sad | ອາຍຸ 24 ປີ | €450 ພັນ | |
| Beograd | ອາຍຸ 24 ປີ | €400 ພັນ | |
| Beograd | ອາຍຸ 23 ປີ | €400 ພັນ | |
| Beograd | ອາຍຸ 23 ປີ | €400 ພັນ | |
| Crvena Zvezda | ອາຍຸ 22 ປີ | €400 ພັນ | |
| Beograd | ອາຍຸ 21 ປີ | €400 ພັນ | |
| Sevojno Uzice | ອາຍຸ 19 ປີ | €100 ພັນ | |
| Sevojno Uzice | ອາຍຸ 19 ປີ | €100 ພັນ |
Bogdan Planić ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 1 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 90. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,6.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Shabab Al Ahli | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | ອັດນອກ ໂປຣລີກ (UAE) | Shabab Al Ahli | 18 | 1.518 | 0 | 0 | 7,1 |
| ເອເອັຟຊີ ແຊມພຽນສ໌ລີກ ອີລິດ | Shabab Al Ahli | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,7 | |
| United Arab Emirates ADIB Cup | Shabab Al Ahli | 2 | 109 | 0 | 0 | 6,4 | |
| United Arab Emirates President Cup | Shabab Al Ahli | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 | |
| United Arab Emirates Super Cup | Shabab Al Ahli | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2024-2025 | ອັດນອກ ໂປຣລີກ (UAE) | Shabab Al Ahli | 23 | 2.058 | 3 | 2 | 7,0 |
|---|
| AFC Champions League Two | Shabab Al Ahli | 5 | 417 | 0 | 0 | 6,5 |
| United Arab Emirates ADIB Cup | Shabab Al Ahli | 4 | 274 | 0 | 0 | 6,9 |
| ເອເອັຟຊີ ແຊມພຽນສ໌ລີກ ອີລິດ | Shabab Al Ahli | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,8 |
| United Arab Emirates President Cup | Shabab Al Ahli | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| Qatar-UAE Challenge Shield | Shabab Al Ahli | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| United Arab Emirates Super Cup | Shabab Al Ahli | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | ອັດນອກ ໂປຣລີກ (UAE) | Shabab Al Ahli | 16 | 1.327 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Shabab Al Ahli | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| United Arab Emirates ADIB Cup | Shabab Al Ahli | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,6 | |
| AFC Champions League | Shabab Al Ahli | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2022-2023 | ຢູຟ່າ ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Maccabi Haifa | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາ ຄອນເຟີເຣນສ໌ລີກ | Maccabi Haifa | 8 | 684 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ພຣີເມຍລີກ ອິສຣາແອລ | Maccabi Haifa | 5 | 324 | 0 | 0 | – | |
| ຢູຟ່າ ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Maccabi Haifa | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Israel Cup | Club FCSB | 1 | 75 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ພຣີເມຍລີກ ອິສຣາແອລ | Maccabi Haifa | 3 | 206 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາລີກ | Maccabi Haifa | 3 | 196 | 0 | 0 | – | |
| Israel Super Cup | Maccabi Haifa | 1 | 81 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | ຊູເປີລີກາ ໂຣມາເນຍ | Club FCSB | 19 | 1.670 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາລີກ | Club FCSB | 5 | 368 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2018-2019 | ຊູເປີລີກາ ໂຣມາເນຍ | Club FCSB | 22 | 1.902 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາລີກ | Club FCSB | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2017-2018 | ຊູເປີລີກາ ໂຣມາເນຍ | Club FCSB | 15 | 1.350 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາລີກ | Club FCSB | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 |