ໂຄສະນາ
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ, ສັນຊາດ: ສາທາລະນະລັດແກມເບຍ, ອາຍຸ: 31, ລວງສູງ: 180 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €225 ພັນ. 2024-2025: 14 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Al Bataeh ພົບ Al Orooba(UAE) (10 ມັງກອນ 2025).
ອັບເດດລ່າສຸດ:
ສູງສຸດ: €2,2 ລ້ານ (4 ມິ.ຖ. 2018)
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Free Player | ອາຍຸ 31 ປີ | €225 ພັນ | |
| Free Player | ອາຍຸ 31 ປີ | €300 ພັນ | |
| Paide Linnameeskond | ອາຍຸ 31 ປີ | €400 ພັນ | |
| Al Orooba | ອາຍຸ 30 ປີ | €500 ພັນ | |
| Al Orooba | ອາຍຸ 30 ປີ | €650 ພັນ | |
| Sanat Naft | ອາຍຸ 29 ປີ | €650 ພັນ | |
| Hammarby | ອາຍຸ 29 ປີ | €750 ພັນ | |
| Hammarby | ອາຍຸ 28 ປີ | €900 ພັນ | |
Al Orooba(UAE): 14 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Ajman: 57 ນັດ, 19 ປະຕູ, 5 ແອັດຊິດ
Hammarby: 14 ນັດ, 2 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Al-Shabab: 11 ນັດ, 3 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
Guizhou Hengfeng FC(2005-2022): 29 ນັດ, 11 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
Yanbian(1994-2019): 54 ນັດ, 26 ປະຕູ, 4 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: ຜົນບານສົດ
Bubacarr Trawally ອາຍຸ 31 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 10 ພະຈິກ 1994.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ.
ລວງສູງຂອງ Bubacarr Trawally: 180 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ສາທາລະນະລັດແກມເບຍ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €225 ພັນ.
Bubacarr Trawally ໃນລະດູການ 2024-2025: ລົງສະໜາມ 14 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
| Hammarby |
| ອາຍຸ 28 ປີ |
| €1,2 ລ້ານ |
| Hammarby | ອາຍຸ 27 ປີ | €1,5 ລ້ານ |
| Hammarby | ອາຍຸ 27 ປີ | €1,8 ລ້ານ |
| Ajman | ອາຍຸ 27 ປີ | €2 ລ້ານ |
| Ajman | ອາຍຸ 26 ປີ | €1 ລ້ານ |
| Ajman | ອາຍຸ 26 ປີ | €800 ພັນ |
| Ajman | ອາຍຸ 25 ປີ | €950 ພັນ |
| Ajman | ອາຍຸ 25 ປີ | €1,2 ລ້ານ |
| Al Shabab | ອາຍຸ 24 ປີ | €1,5 ລ້ານ |
| Guizhou Hengfeng FC(2005-2022) | ອາຍຸ 24 ປີ | €1,5 ລ້ານ |
| Guizhou Hengfeng FC(2005-2022) | ອາຍຸ 23 ປີ | €2,2 ລ້ານ |
| Yanbian(1994-2019) | ອາຍຸ 23 ປີ | €1,4 ລ້ານ |
| Yanbian(1994-2019) | ອາຍຸ 22 ປີ | €650 ພັນ |
| Yanbian(1994-2019) | ອາຍຸ 22 ປີ | €600 ພັນ |
| Yanbian(1994-2019) | ອາຍຸ 22 ປີ | €600 ພັນ |
| Yanbian(1994-2019) | ອາຍຸ 21 ປີ | €500 ພັນ |
| Yanbian(1994-2019) | ອາຍຸ 20 ປີ | €550 ພັນ |
| Yanbian(1994-2019) | ອາຍຸ 20 ປີ | €400 ພັນ |
| Zhejiang | ອາຍຸ 20 ປີ | €100 ພັນ |
Bubacarr Trawally ໃນລະດູການ 2024-2025: ລົງສະໜາມ 14 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 1.075. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,3.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | ໂປຣລີກ UAE | Al Orooba(UAE) | 12 | 920 | 1 | 0 | 6,4 |
| ລີກ ຄັບ UAE | Al Orooba(UAE) | 2 | 155 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2023-2024 | ໂປຣລີກ ອີຣ່ານ | Ajman | 1 | 76 | 0 | 0 | – |
| 2023 | ອານສະເວນສ໌ການ | Hammarby | 3 | 130 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | ຄັບ ສະວີເດັນ | Hammarby | 1 | 87 | 0 | 0 | – |
| 2022 | ອານສະເວນສ໌ການ | Hammarby | 9 | 367 | 2 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 |
| ຄັບ ສະວີເດັນ |
| Hammarby |
| 1 |
| 7 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| ໂປຣລີກ UAE | Ajman | 17 | 1.526 | 6 | 1 | 6,4 |
| ລີກ ຄັບ UAE | Ajman | 3 | 210 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2020-2021 | ໂປຣລີກ UAE | Ajman | 24 | 1.997 | 7 | 3 | 6,6 |
|---|
| 2019-2020 | ໂປຣລີກ UAE | Ajman | 12 | 1.067 | 5 | 1 | – |
|---|
| 2018-2019 | ຊາອຸດີ ໂປຣລີກ | Al-Shabab | 11 | 830 | 3 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຊູເປີ ລີກ ຈີນ | Guizhou Hengfeng FC(2005-2022) | 12 | 943 | 5 | 1 | 7,0 |
| 2018 | ຊູເປີ ລີກ ຈີນ | Guizhou Hengfeng FC(2005-2022) | 12 | 1.077 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | ຊູເປີ ລີກ ຈີນ | Guizhou Hengfeng FC(2005-2022) | 5 | 449 | 4 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຊູເປີ ລີກ ຈີນ | Yanbian(1994-2019) | 11 | 913 | 12 | 2 | 7,7 |
| 2016-2017 | ຊູເປີ ລີກ ຈີນ | Yanbian(1994-2019) | 25 | 2.160 | 6 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016 | ຊູເປີ ລີກ ຈີນ | Yanbian(1994-2019) | 3 | 267 | 2 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2015-2016 | ຊູເປີ ລີກ ຈີນ | Yanbian(1994-2019) | 15 | 1.084 | 6 | 2 | 7,1 |
|---|