ໂຄສະນາ
Charles Vernam ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Grimsby Town. ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ, ສັນຊາດ: ອັງກິດ, ອາຍຸ: 30, ລວງສູງ: 170 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €150 ພັນ. 2026-2027: 16 ນັດ, 0 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Grimsby Town ພົບ York City (31 ຕຸລາ 2026).
ອັບເດດລ່າສຸດ:

ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ສູງສຸດ: €200 ພັນ (4 ມ.ສ. 2023)
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
Grimsby Town: 14 ນັດ, 0 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Grimsby Town ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Charles Vernam ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 1024 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 13 ນັດ.
Grimsby Town: 140 ນັດ, 22 ປະຕູ, 18 ແອັດຊິດ
Lincoln City: 29 ນັດ, 1 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
Bradford City: 55 ນັດ, 10 ປະຕູ, 6 ແອັດຊິດ
Burton Albion: 15 ນັດ, 2 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Chorley: 1 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: Grimsby Town, ຜົນບານສົດ
Charles Vernam ອາຍຸ 30 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 8 ຕຸລາ 1996.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ.
ສະໂມສອນຂອງ Charles Vernam: Grimsby Town.
ລວງສູງຂອງ Charles Vernam: 170 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
| Grimsby Town |
| ອາຍຸ 29 ປີ |
| €150 ພັນ |
| Grimsby Town | ອາຍຸ 29 ປີ | €100 ພັນ |
| Grimsby Town | ອາຍຸ 28 ປີ | €100 ພັນ |
| Grimsby Town | ອາຍຸ 28 ປີ | €100 ພັນ |
| Grimsby Town | ອາຍຸ 27 ປີ | €150 ພັນ |
| Grimsby Town | ອາຍຸ 27 ປີ | €175 ພັນ |
| Lincoln City | ອາຍຸ 26 ປີ | €200 ພັນ |
| Lincoln City | ອາຍຸ 26 ປີ | €200 ພັນ |
| Lincoln City | ອາຍຸ 25 ປີ | €150 ພັນ |
ສັນຊາດ: ອັງກິດ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €150 ພັນ.
Charles Vernam ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 16 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 2 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Charles Vernam ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 16 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 2 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 1.142. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,6.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ລີກ ທູ | Grimsby Town | 14 | 1.024 | 0 | 2 | 6,7 |
| ອີເອັຟແອວ ໂທຣຟີ | Grimsby Town | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Grimsby Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | ລີກ ທູ | Grimsby Town | 42 | 2.904 | 10 | 10 | 6,9 |
| ເອັຟເອ ຄັບ | Grimsby Town | 4 | 309 | 1 | 2 | 7,0 | |
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Grimsby Town | 3 | 218 | 1 | 1 | 7,2 | |
| 2024-2025 | ລີກ ທູ | Grimsby Town |
| 17 |
| 824 |
| 2 |
| 1 |
| 6,6 |
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Grimsby Town | 2 | 163 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | ລີກ ທູ | Grimsby Town | 17 | 935 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ອີເອັຟແອວ ໂທຣຟີ | Grimsby Town | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 | |
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Grimsby Town | 1 | 56 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | ລີກ ວັນ | Lincoln City | 20 | 691 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ອີເອັຟແອວ ໂທຣຟີ | Lincoln City | 5 | 436 | 1 | 2 | 7,3 | |
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Lincoln City | 3 | 241 | 0 | 0 | 6,6 | |
| ເອັຟເອ ຄັບ | Lincoln City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | ລີກ ທູ | Bradford City | 28 | 1.862 | 8 | 4 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ອີເອັຟແອວ ໂທຣຟີ | Bradford City | 3 | 196 | 0 | 0 | – | |
| ເອັຟເອ ຄັບ | Bradford City | 2 | 132 | 0 | 1 | 6,7 | |
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Bradford City | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | ລີກ ທູ | Bradford City | 21 | 1.293 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ລີກ ວັນ | Burton Albion | 14 | 1.024 | 2 | 1 | 6,6 | |
| ເອັຟເອ ຄັບ | Burton Albion | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019-2020 | ລີກ ທູ | Grimsby Town | 26 | 1.722 | 7 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ອີເອັຟແອວ ໂທຣຟີ | Grimsby Town | 3 | 180 | 0 | 0 | 6,1 | |
| ເນຊັນແນລ ລີກ ອັງກິດ | Grimsby Town | 1 | 92 | 0 | 0 | – | |
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Grimsby Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| ເອັຟເອ ຄັບ | Chorley | 1 | 63 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | ລີກ ທູ | Grimsby Town | 4 | 87 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເອັຟເອ ຄັບ | Grimsby Town | 2 | 88 | 1 | 0 | 7,1 |