ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €800 ພັນ (27 ກ.ພ. 2020)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Chris Cadden ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Aberdeen. ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ, ສັນຊາດ: ສະກັອດແລນ, ອາຍຸ: 30, ລວງສູງ: 183 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €300 ພັນ. Chris Cadden ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 11 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Chris Cadden ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Aberdeen ພົບ St Johnstone ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 89 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 11 ຕຸລາ 2026.
Aberdeen: 8 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Aberdeen ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Chris Cadden ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 702 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 8 ນັດ.
Aberdeen: 10 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Hibernian: 166 ນັດ, 7 ປະຕູ, 9 ແອັດຊິດ
Columbus Crew: 10 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Oxford United: 23 ນັດ, 0 ປະຕູ, 5 ແອັດຊິດ
Motherwell: 34 ນັດ, 0 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
Chris Cadden ອາຍຸ 30 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 19 ກັນຍາ 1996.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Aberdeen | ອາຍຸ 30 ປີ | €300 ພັນ | |
| Hibernian | ອາຍຸ 29 ປີ | €500 ພັນ | |
| Hibernian | ອາຍຸ 29 ປີ | €600 ພັນ | |
| Hibernian | ອາຍຸ 28 ປີ | €600 ພັນ | |
| Hibernian | ອາຍຸ 28 ປີ | €600 ພັນ | |
| Hibernian | ອາຍຸ 27 ປີ | €650 ພັນ | |
| Hibernian | ອາຍຸ 27 ປີ | €650 ພັນ | |
| Hibernian | ອາຍຸ 26 ປີ | €700 ພັນ | |
| Hibernian | ອາຍຸ 26 ປີ | €650 ພັນ | |
| Hibernian | ອາຍຸ 25 ປີ | €650 ພັນ | |
| Hibernian | ອາຍຸ 25 ປີ | €650 ພັນ | |
| Hibernian | ອາຍຸ 24 ປີ | €700 ພັນ | |
| Columbus Crew | ອາຍຸ 24 ປີ | €800 ພັນ | |
| Columbus Crew | ອາຍຸ 23 ປີ | €800 ພັນ | |
| Columbus Crew | ອາຍຸ 23 ປີ | €650 ພັນ | |
| Columbus Crew | ອາຍຸ 23 ປີ | €800 ພັນ | |
| Motherwell | ອາຍຸ 22 ປີ | €700 ພັນ | |
| Motherwell | ອາຍຸ 21 ປີ | €700 ພັນ | |
| Motherwell | ອາຍຸ 21 ປີ | €600 ພັນ | |
| Motherwell | ອາຍຸ 20 ປີ | €350 ພັນ |
ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ.
ສະໂມສອນຂອງ Chris Cadden: Aberdeen.
ລວງສູງຂອງ Chris Cadden: 183 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ສະກັອດແລນ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €300 ພັນ.
Chris Cadden ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 11 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Chris Cadden ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 11 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 935.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Aberdeen | 8 | 702 | 0 | 0 | 6,2 |
| Scottish League Cup | Aberdeen | 2 | 206 | 0 | 0 | 6,8 | |
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາ ຄອນເຟີເຣນສ໌ລີກ | Hibernian | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025-2026 | ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Hibernian | 20 | 1.150 | 1 | 2 | 6,5 |
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາ ຄອນເຟີເຣນສ໌ລີກ | Hibernian | 4 | 341 | 1 | 0 | 6,4 | |
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາລີກ | Hibernian | 2 | 138 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Scottish League Cup |
| 1 |
| 8 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2024-2025 | ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Hibernian | 32 | 2.341 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Hibernian | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Scottish League Cup | Hibernian | 2 | 66 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Hibernian | 11 | 839 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Hibernian | 2 | 97 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Hibernian | 37 | 2.875 | 1 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Hibernian | 4 | 297 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Scottish Cup | Hibernian | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Hibernian | 28 | 2.256 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Hibernian | 4 | 390 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Scottish League Cup | Hibernian | 2 | 115 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Hibernian | 10 | 641 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Hibernian | 1 | 12 | 0 | 0 | – | |
| Scottish League Cup | Hibernian | 1 | 51 | 0 | 0 | – |
| 2020 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Columbus Crew | 8 | 312 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2019-2020 | ເມເຈີ ລີກ ຊັອກເກີ | Columbus Crew | 2 | 60 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ລີກ ວັນ | Oxford United | 21 | 1.843 | 0 | 4 | 7,0 | |
| FA Cup | Oxford United | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,6 |
| 2018-2019 | ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Motherwell | 10 | 626 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|
| 2017-2018 | ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Motherwell | 13 | 1.001 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Motherwell | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2016-2017 | ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Motherwell | 5 | 340 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|
| 2015-2016 | ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Motherwell | 3 | 256 | 0 | 1 | 5,8 |
|---|