ໂຄສະນາ
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ, ສັນຊາດ: ໂຣແມເນຍ, ອາຍຸ: 38, ລວງສູງ: 173 cm. 2025-2026: 2 ນັດ, 2 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Farul Constanta ພົບ Chindia Targoviste (1 ມິຖຸນາ 2026).
ອັບເດດລ່າສຸດ:
ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ສູງສຸດ: €550 ພັນ (18 ສ.ຫ. 2013)
Chindia Targoviste: 104 ນັດ, 23 ປະຕູ, 7 ແອັດຊິດ
Voluntari: 65 ນັດ, 6 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
Astra Giurgiu: 33 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Concordia Chiajna: 3 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: ຜົນບານສົດ
Daniel Constantin Florea ອາຍຸ 38 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 17 ເມສາ 1988.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ.
ລວງສູງຂອງ Daniel Constantin Florea: 173 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ສອງຂ້າງ.
ສັນຊາດ: ໂຣແມເນຍ.
Daniel Constantin Florea ໃນລະດູການ 2025-2026: ລົງສະໜາມ 2 ນັດ, ຍິງ 2 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Chindia Targoviste | ອາຍຸ 38 ປີ | €100 ພັນ | |
| Chindia Targoviste | ອາຍຸ 37 ປີ | €100 ພັນ | |
| Chindia Targoviste | ອາຍຸ 37 ປີ | €100 ພັນ | |
| Chindia Targoviste | ອາຍຸ 36 ປີ | €100 ພັນ | |
| Voluntari | ອາຍຸ 36 ປີ | €150 ພັນ | |
| Voluntari | ອາຍຸ 35 ປີ | €200 ພັນ | |
| Voluntari | ອາຍຸ 35 ປີ | €300 ພັນ | |
| Voluntari | ອາຍຸ 34 ປີ | €300 ພັນ | |
| Chindia Targoviste | ອາຍຸ 34 ປີ | €400 ພັນ | |
| Chindia Targoviste | ອາຍຸ 33 ປີ | €400 ພັນ | |
| Chindia Targoviste | ອາຍຸ 33 ປີ | €450 ພັນ | |
| Chindia Targoviste | ອາຍຸ 32 ປີ | €350 ພັນ | |
| Chindia Targoviste | ອາຍຸ 32 ປີ | €200 ພັນ | |
| Chindia Targoviste | ອາຍຸ 31 ປີ | €300 ພັນ | |
| Chindia Targoviste | ອາຍຸ 31 ປີ | €200 ພັນ | |
| Chindia Targoviste | ອາຍຸ 30 ປີ | €175 ພັນ | |
| Chindia Targoviste | ອາຍຸ 30 ປີ | €200 ພັນ | |
| UTA Arad | ອາຍຸ 29 ປີ | €200 ພັນ | |
| Astra Giurgiu | ອາຍຸ 29 ປີ | €350 ພັນ | |
| Astra Giurgiu | ອາຍຸ 28 ປີ | €350 ພັນ | |
| Astra Giurgiu | ອາຍຸ 28 ປີ | €450 ພັນ | |
| Astra Giurgiu | ອາຍຸ 27 ປີ | €450 ພັນ | |
| Concordia Chiajna | ອາຍຸ 27 ປີ | €350 ພັນ | |
| Concordia Chiajna | ອາຍຸ 26 ປີ | €250 ພັນ | |
| Concordia Chiajna | ອາຍຸ 26 ປີ | €250 ພັນ | |
| Concordia Chiajna | ອາຍຸ 26 ປີ | €300 ພັນ | |
| Concordia Chiajna | ອາຍຸ 25 ປີ | €300 ພັນ | |
| Concordia Chiajna | ອາຍຸ 25 ປີ | €550 ພັນ |
Daniel Constantin Florea ໃນລະດູການ 2025-2026: ລົງສະໜາມ 2 ນັດ, ຍິງ 2 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 150. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 7,7.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | ຊູເປີລີກາ ໂຣມາເນຍ | Chindia Targoviste | 2 | 150 | 2 | 0 | 7,7 |
| 2023-2024 | ຊູເປີລີກາ ໂຣມາເນຍ | Voluntari | 26 | 641 | 1 | 0 | 6,5 |
| ຄັບ ໂຣມາເນຍ | Voluntari | 2 | 138 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | ຊູເປີລີກາ ໂຣມາເນຍ | Voluntari | 32 | 1.135 | 3 | 2 | 6,6 |
| ຄັບ ໂຣມາເນຍ | Voluntari | 2 | 115 | 0 | 0 | – | |
| 2021-2022 | ຊູເປີລີກາ ໂຣມາເນຍ | Voluntari | 3 | 141 | 2 | 0 | 7,5 |
| Chindia Targoviste |
| 32 |
| 2.584 |
| 9 |
| 3 |
| 7,0 |
| ຄັບ ໂຣມາເນຍ | Chindia Targoviste | 1 | 17 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ຊູເປີລີກາ ໂຣມາເນຍ | Chindia Targoviste | 45 | 3.217 | 8 | 3 | – |
|---|
| 2019-2020 | ຊູເປີລີກາ ໂຣມາເນຍ | Chindia Targoviste | 20 | 1.200 | 4 | 1 | – |
|---|
| 2018-2019 | ຊູເປີລີກາ ໂຣມາເນຍ | Chindia Targoviste | 2 | 42 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2017-2018 | ຊູເປີລີກາ ໂຣມາເນຍ | Chindia Targoviste | 2 | 210 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2016-2017 | ຊູເປີລີກາ ໂຣມາເນຍ | Astra Giurgiu | 14 | 455 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2015-2016 | ຊູເປີລີກາ ໂຣມາເນຍ | Astra Giurgiu | 18 | 520 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | ຊູເປີລີກາ ໂຣມາເນຍ | Astra Giurgiu | 1 | 6 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຊູເປີລີກາ ໂຣມາເນຍ | Concordia Chiajna | 3 | 155 | 0 | 0 | – |