ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ສູງສຸດ: €1 ລ້ານ (12 ສ.ຫ. 2021)
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ |
|---|
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Dynel Simeu ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ The New Saints. ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ, ສັນຊາດ: ອັງກິດ, ອາຍຸ: 24, ລວງສູງ: 187 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €150 ພັນ. Dynel Simeu ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 4 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Dynel Simeu ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ The New Saints ພົບ Flora Tallinn ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 120 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 31 ກໍລະກົດ 2026.
The New Saints: 12 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ The New Saints ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Dynel Simeu ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 1012 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 12 ນັດ.
The New Saints: 4 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Oldham Athletic: 13 ນັດ, 2 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Tranmere Rovers: 18 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Morecambe: 18 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Carlisle United: 22 ນັດ, 0 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Southampton U23: 15 ນັດ, 2 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: The New Saints, ຜົນບານສົດ
| ມູນຄ່າ |
|---|
| Oldham Athletic | ອາຍຸ 24 ປີ | €150 ພັນ | |
| Oldham Athletic | ອາຍຸ 23 ປີ | €150 ພັນ | |
| Free Player | ອາຍຸ 23 ປີ | €175 ພັນ | |
| Teuta Durres | ອາຍຸ 23 ປີ | €200 ພັນ | |
| Teuta Durres | ອາຍຸ 23 ປີ | €200 ພັນ | |
| Teuta Durres | ອາຍຸ 22 ປີ | €200 ພັນ | |
| Southampton U21 | ອາຍຸ 22 ປີ | €300 ພັນ | |
| Morecambe | ອາຍຸ 21 ປີ | €800 ພັນ | |
| Southampton U21 | ອາຍຸ 19 ປີ | €1 ລ້ານ |
Dynel Simeu ອາຍຸ 24 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 13 ມີນາ 2002.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ.
ສະໂມສອນຂອງ Dynel Simeu: The New Saints.
ລວງສູງຂອງ Dynel Simeu: 187 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ອັງກິດ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €150 ພັນ.
Dynel Simeu ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 4 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Dynel Simeu ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 4 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 390. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,2.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາ ຄອນເຟີເຣນສ໌ລີກ | The New Saints | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,3 |
| ຢູຟ່າ ແຊມພຽນສ໌ລີກ | The New Saints | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025-2026 | ລີກ ທູ | Oldham Athletic | 11 | 667 | 2 | 0 | 6,4 |
| FA Cup | Oldham Athletic | 1 | 61 | 0 | 0 | 5,9 | |
| English Football League Trophy | Oldham Athletic | 1 | 11 | 0 | 0 | 5,5 | |
| 2023-2024 | English U21 Premier League | Tranmere Rovers | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 |
|---|
| ລີກ ວັນ |
| Morecambe |
| 18 |
| 1.067 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| ລີກ ທູ | Tranmere Rovers | 14 | 1.043 | 1 | 0 | 6,3 |
| English Football League Trophy | Tranmere Rovers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| FA Cup | Tranmere Rovers | 1 | 89 | 0 | 0 | 5,9 |
| English U21 Premier League | Carlisle United | 4 | 352 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | ລີກ ທູ | Carlisle United | 18 | 1.576 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English U23 Premier League | Southampton U23 | 14 | 1.260 | 2 | 0 | 6,6 | |
| English U23 League Cup | Southampton U23 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 | |
| English Football League Trophy | Chelsea U23 | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | English U23 Premier League | Chelsea U23 | 18 | 1.447 | 0 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Chelsea U21 | 3 | 270 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | English Youth FA Cup | Chelsea U18 | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English U23 Premier League | Chelsea U23 | 3 | 192 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Youth League | Chelsea U19 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 | |
| English Football League Trophy | Chelsea U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |