ໂຄສະນາ
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ, ສັນຊາດ: ບຣາຊິວ, ອາຍຸ: 40, ລວງສູງ: 183 cm. 2024: 2 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Santo Andre ພົບ Red Bull Bragantino (4 ກຸມພາ 2024).
ອັບເດດລ່າສຸດ:
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
Santo Andre: 2 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
CRB: 18 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Vasco da Gama Saf - RJ: 49 ນັດ, 0 ປະຕູ, 3 ແອັດຊິດ
Red Bull Bragantino: 110 ນັດ, 4 ປະຕູ, 5 ແອັດຊິດ
São Paulo - SP: 41 ນັດ, 0 ປະຕູ, 1 ແອັດຊິດ
Cruzeiro - MG: 20 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: ຜົນບານສົດ
Edimar ອາຍຸ 40 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 21 ພຶດສະພາ 1986.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ.
ລວງສູງຂອງ Edimar: 183 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຊ້າຍ.
ສັນຊາດ: ບຣາຊິວ.
Edimar ໃນລະດູການ 2024: ລົງສະໜາມ 2 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Edimar ໃນລະດູການ 2024: ລົງສະໜາມ 2 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 54. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,1.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | ກໍາເປໂອນາໂຕ ເປົາລິສຕາ A1 ບຣາຊິນ | Santo Andre | 2 | 54 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | CRB | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | CRB | 13 | 836 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | CRB | 3 | 122 | 0 | 0 | 6,6 |
| ໂກປາ ໂດ ບຣາຊິນ | CRB | 1 | 4 | 0 | 0 | – | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2022 |
| Vasco da Gama Saf - RJ |
| 36 |
| 2.881 |
| 0 |
| 2 |
| 6,5 |
| ກໍາເປໂອນາໂຕ ກາຣິໂອກາ ອາ ບຣາຊິນ | Vasco da Gama Saf - RJ | 3 | 195 | 0 | 0 | – |
| ໂກປາ ໂດ ບຣາຊິນ | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | ກໍາເປໂອນາໂຕ ກາຣິໂອກາ ອາ ບຣາຊິນ | Vasco da Gama Saf - RJ | 7 | 612 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ໂດ ບຣາຊິນ | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Red Bull Bragantino | 5 | 418 | 0 | 0 | 6,4 | |
| ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 19 | 1.169 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ກໍາເປໂອນາໂຕ ເປົາລິສຕາ A1 ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 8 | 621 | 0 | 1 | 5,9 | |
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Red Bull Bragantino | 5 | 448 | 0 | 0 | 6,4 | |
| ໂກປາ ໂດ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 1 | 72 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 5 | 443 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Red Bull Bragantino | 3 | 269 | 0 | 0 | – | |
| ກໍາເປໂອນາໂຕ ເປົາລິສຕາ A1 ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 2 | 92 | 0 | 0 | – |
| 2020 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 24 | 1.845 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ກໍາເປໂອນາໂຕ ເປົາລິສຕາ A1 ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 9 | 810 | 0 | 1 | 6,6 | |
| ໂກປາ ໂດ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 2 | 149 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | ກໍາເປໂອນາໂຕ ເປົາລິສຕາ A1 ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 3 | 225 | 0 | 2 | 7,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2019 | ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 17 | 1.468 | 2 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2018-2019 | ເຊຣີ ບີ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 4 | 360 | 1 | 0 | 7,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 9 | 576 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2018 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 4 | 196 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ກໍາເປໂອນາໂຕ ເປົາລິສຕາ A1 ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 1 | 80 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2017-2018 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 14 | 1.251 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ກໍາເປໂອນາໂຕ ເປົາລິສຕາ A1 ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 6 | 419 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 5 | 450 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2016-2017 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Cruzeiro - MG | 14 | 1.136 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2016 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Cruzeiro - MG | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2015-2016 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Cruzeiro - MG | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Rio Ave | 26 | 2.319 | 1 | 2 | 6,5 |
| 2014-2015 | ລາລີກາ | Olympiacos Piraeus | 1 | 59 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເຊຣີ ອາ | Olympiacos Piraeus | 1 | 9 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Rio Ave | 1 | 70 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | ພຣີເມຍຣາ ລີກາ | Rio Ave | 3 | 239 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | ຊູເປີ ລີກ ກຣີກ | Olympiacos Piraeus | 3 | 170 | 0 | 0 | – |
|---|