ໂຄສະນາ
Eldar Ćivić ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Baltika Kaliningrad. ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ, ສັນຊາດ: ບອດສະເນຍ ແລະ ແຮສໂກວີນາ, ອາຍຸ: 30, ລວງສູງ: 182 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €750 ພັນ. 2026-2027: 10 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Baltika Kaliningrad ພົບ Akron Togliatti (1 ພະຈິກ 2026).
ອັບເດດລ່າສຸດ:

ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບາດເຈັບ
ສູງສຸດ: €1,5 ລ້ານ (22 ຕ.ລ. 2020)
Baltika Kaliningrad: 8 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Baltika Kaliningrad ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Eldar Ćivić ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 527 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 6 ນັດ.
Baltika Kaliningrad: 33 ນັດ, 2 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
Ferencvarosi TC: 129 ນັດ, 3 ປະຕູ, 9 ແອັດຊິດ
Sparta Praha: 12 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: Baltika Kaliningrad, ຜົນບານສົດ
Eldar Ćivić ອາຍຸ 30 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 28 ພຶດສະພາ 1996.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ.
ສະໂມສອນຂອງ Eldar Ćivić: Baltika Kaliningrad.
ລວງສູງຂອງ Eldar Ćivić: 182 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຊ້າຍ.
ສັນຊາດ: ບອດສະເນຍ ແລະ ແຮສໂກວີນາ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €750 ພັນ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Baltika Kaliningrad | ອາຍຸ 29 ປີ | €750 ພັນ | |
| Baltika Kaliningrad | ອາຍຸ 29 ປີ | €750 ພັນ | |
| Ferencvarosi TC | ອາຍຸ 29 ປີ | €750 ພັນ | |
| Ferencvarosi TC | ອາຍຸ 28 ປີ | €700 ພັນ | |
| Ferencvarosi TC | ອາຍຸ 27 ປີ | €750 ພັນ | |
| Ferencvarosi TC | ອາຍຸ 27 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Ferencvarosi TC | ອາຍຸ 27 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Ferencvarosi TC | ອາຍຸ 26 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Ferencvarosi TC | ອາຍຸ 26 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Ferencvarosi TC | ອາຍຸ 25 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Ferencvarosi TC | ອາຍຸ 25 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Ferencvarosi TC | ອາຍຸ 24 ປີ | €1,2 ລ້ານ | |
| Ferencvarosi TC | ອາຍຸ 24 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| Ferencvarosi TC | ອາຍຸ 24 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Ferencvarosi TC | ອາຍຸ 23 ປີ | €800 ພັນ | |
| Ferencvarosi TC | ອາຍຸ 23 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Sparta | ອາຍຸ 23 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Sparta | ອາຍຸ 22 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Sparta | ອາຍຸ 22 ປີ | €900 ພັນ | |
| Sparta | ອາຍຸ 22 ປີ | €625 ພັນ | |
| Sparta | ອາຍຸ 21 ປີ | €600 ພັນ | |
| Slovácko | ອາຍຸ 21 ປີ | €600 ພັນ | |
| Slovácko | ອາຍຸ 20 ປີ | €350 ພັນ | |
| Slovácko | ອາຍຸ 20 ປີ | €350 ພັນ | |
| Slovácko | ອາຍຸ 19 ປີ | €200 ພັນ |
Eldar Ćivić ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 10 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Eldar Ćivić ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 10 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 633. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,6.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ພຣີເມຍລີກ ລັດເຊຍ | Baltika Kaliningrad | 8 | 527 | 1 | 0 | 6,6 |
| ຄັບ ລັດເຊຍ | Baltika Kaliningrad | 2 | 106 | 0 | 0 | – | |
| 2025-2026 | ພຣີເມຍລີກ ລັດເຊຍ | Baltika Kaliningrad | 16 | 604 | 1 | 1 | 6,8 |
| ຄັບ ລັດເຊຍ | Baltika Kaliningrad | 4 | 234 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | ພຣີເມຍລີກ ລັດເຊຍ | Baltika Kaliningrad | 2 | 90 | 0 | 1 | 7,6 |
| ຄັບ ລັດເຊຍ | Baltika Kaliningrad | 1 | 54 | 0 | 0 | – | |
| NB I ຮັງກາຣີ |
| Ferencvarosi TC |
| 20 |
| 1.308 |
| 0 |
| 5 |
| 7,0 |
| ຢູໂຣປາລີກ | Ferencvarosi TC | 9 | 528 | 0 | 0 | 6,5 |
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Ferencvarosi TC | 1 | 14 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024 | ຢູໂຣ | ບອສເນຍ ແລະ ເຮີເຊໂກວີນາທີມຊາດ | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2023-2024 | NB I ຮັງກາຣີ | Ferencvarosi TC | 17 | 969 | 0 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣປາ ຄອນເຟີເຣນສ໌ລີກ | Ferencvarosi TC | 8 | 483 | 0 | 1 | 6,6 | |
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Ferencvarosi TC | 2 | 165 | 0 | 0 | 7,4 | |
| ຢູໂຣ | ບອສເນຍ ແລະ ເຮີເຊໂກວີນາທີມຊາດ | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | NB I ຮັງກາຣີ | Ferencvarosi TC | 6 | 386 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣປາລີກ | Ferencvarosi TC | 5 | 292 | 1 | 0 | 6,5 | |
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Ferencvarosi TC | 2 | 174 | 0 | 0 | 6,2 | |
| ເນຊັນສ໌ລີກ | ບອສເນຍ ແລະ ເຮີເຊໂກວີນາທີມຊາດ | 3 | 105 | 0 | 0 | 5,7 | |
| ຄັດເລືອກ ຢູໂຣ | ບອສເນຍ ແລະ ເຮີເຊໂກວີນາທີມຊາດ | 1 | 3 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2022 | ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ເອີຣົບ) | ບອສເນຍ ແລະ ເຮີເຊໂກວີນາທີມຊາດ | 6 | 441 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2021-2022 | NB I ຮັງກາຣີ | Ferencvarosi TC | 15 | 975 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Ferencvarosi TC | 10 | 889 | 0 | 1 | 5,8 | |
| ຢູໂຣປາລີກ | Ferencvarosi TC | 4 | 343 | 0 | 0 | 6,1 | |
| ຄັບ ຮັງກາຣີ | Ferencvarosi TC | 1 | 14 | 0 | 0 | – | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ບອສເນຍ ແລະ ເຮີເຊໂກວີນາທີມຊາດ | 2 | 134 | 0 | 0 | – | |
| ເນຊັນສ໌ລີກ | ບອສເນຍ ແລະ ເຮີເຊໂກວີນາທີມຊາດ | 1 | 67 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2020-2021 | NB I ຮັງກາຣີ | Ferencvarosi TC | 9 | 339 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Ferencvarosi TC | 5 | 423 | 0 | 0 | 6,0 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ບອສເນຍ ແລະ ເຮີເຊໂກວີນາທີມຊາດ | 2 | 152 | 0 | 0 | 6,0 | |
| ເນຊັນສ໌ລີກ | ບອສເນຍ ແລະ ເຮີເຊໂກວີນາທີມຊາດ | 2 | 88 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2019-2020 | NB I ຮັງກາຣີ | Ferencvarosi TC | 8 | 534 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູໂຣປາລີກ | Ferencvarosi TC | 3 | 269 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Ferencvarosi TC | 2 | 75 | 0 | 0 | 5,7 | |
| ຢູໂຣ | ບອສເນຍ ແລະ ເຮີເຊໂກວີນາທີມຊາດ | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,8 |
| 2018-2019 | ແຊມພຽນສ໌ລີກ | Ferencvarosi TC | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ລີກສູງສຸດ ເຊັກ | Sparta Praha | 12 | 379 | 0 | 0 | 5,4 | |
| ເນຊັນສ໌ລີກ | ບອສເນຍ ແລະ ເຮີເຊໂກວີນາທີມຊາດ | 4 | 346 | 0 | 0 | 6,7 | |
| ຢູໂຣ | ບອສເນຍ ແລະ ເຮີເຊໂກວີນາທີມຊາດ | 3 | 252 | 0 | 0 | 6,9 |