ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບາດເຈັບ
ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ
ສູງສຸດ: €4,5 ລ້ານ (5 ມິ.ຖ. 2025)
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Eric Ramires ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Bragantino. ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ, ສັນຊາດ: ບຣາຊິວ, ອາຍຸ: 26, ລວງສູງ: 172 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €3,5 ລ້ານ. Eric Ramires ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 32 ນັດ, ຍິງ 2 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Eric Ramires ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Red Bull Bragantino ພົບ Cruzeiro - MG ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 66 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 13 ຕຸລາ 2026.
Red Bull Bragantino: 22 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Red Bull Bragantino ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026 Eric Ramires ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 1091 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 12 ນັດ.
Red Bull Bragantino: 253 ນັດ, 17 ປະຕູ, 14 ແອັດຊິດ
Bahia - BA: 40 ນັດ, 2 ປະຕູ, 3 ແອັດຊິດ
Basel 1893: 10 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: Bragantino, ຜົນບານສົດ
Eric Ramires ອາຍຸ 26 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 10 ສິງຫາ 2000.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ.
ສະໂມສອນຂອງ Eric Ramires: Bragantino.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Bragantino | ອາຍຸ 25 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| Bragantino | ອາຍຸ 25 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| Bragantino | ອາຍຸ 25 ປີ | €4,5 ລ້ານ | |
| Bragantino | ອາຍຸ 24 ປີ | €4,5 ລ້ານ | |
| Bragantino | ອາຍຸ 24 ປີ | €3,5 ລ້ານ | |
| Bragantino | ອາຍຸ 23 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Bragantino | ອາຍຸ 23 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Bragantino | ອາຍຸ 23 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Bragantino | ອາຍຸ 22 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Bragantino | ອາຍຸ 22 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Bragantino | ອາຍຸ 22 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Bragantino | ອາຍຸ 22 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Bragantino | ອາຍຸ 21 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Bragantino | ອາຍຸ 21 ປີ | €3,8 ລ້ານ | |
| Bragantino | ອາຍຸ 20 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Bragantino | ອາຍຸ 20 ປີ | €3 ລ້ານ | |
| Basel 1893 | ອາຍຸ 19 ປີ | €3,6 ລ້ານ | |
| Basel 1893 | ອາຍຸ 19 ປີ | €3,6 ລ້ານ | |
| Basel 1893 | ອາຍຸ 19 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Bahia | ອາຍຸ 18 ປີ | €4 ລ້ານ | |
| Bahia | ອາຍຸ 18 ປີ | €1,5 ລ້ານ |
ລວງສູງຂອງ Eric Ramires: 172 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ບຣາຊິວ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €3,5 ລ້ານ.
Eric Ramires ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 32 ນັດ, ຍິງ 2 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Eric Ramires ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 32 ນັດ, ຍິງ 2 ປະຕູ ແລະ 1 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 1.642. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,6.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 21 | 1.086 | 1 | 0 | 6,5 |
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Red Bull Bragantino | 7 | 382 | 1 | 1 | 6,7 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 3 | 110 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Brazilian Cup | Red Bull Bragantino | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 4 | 116 | 0 | 0 | 6,4 |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 4 | 225 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025 |
|---|
| ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ |
| Red Bull Bragantino |
| 25 |
| 1.497 |
| 2 |
| 1 |
| 6,6 |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 8 | 190 | 0 | 0 | 6,2 |
| Brazilian Cup | Red Bull Bragantino | 2 | 77 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 5 | 241 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Red Bull Bragantino | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 18 | 959 | 1 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Red Bull Bragantino | 6 | 400 | 0 | 2 | 6,5 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 4 | 228 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Brazilian Cup | Red Bull Bragantino | 2 | 71 | 0 | 0 | 6,1 | |
| ໂກປາ ລິເບີຕາໂດເຣສ | Red Bull Bragantino | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 3 | 122 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Red Bull Bragantino | 2 | 79 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ໂກປາ ລິເບີຕາໂດເຣສ | Red Bull Bragantino | 2 | 137 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 20 | 1.175 | 3 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Red Bull Bragantino | 4 | 249 | 1 | 1 | 7,4 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 2 | 80 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Brazilian Cup | Red Bull Bragantino | 1 | 90 | 0 | 1 | – |
| 2022-2023 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 3 | 242 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 1 | 24 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2022 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 21 | 923 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 6 | 462 | 0 | 1 | 6,7 | |
| ໂກປາ ລິເບີຕາໂດເຣສ | Red Bull Bragantino | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Brazilian Cup | Red Bull Bragantino | 1 | 58 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 9 | 710 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 5 | 436 | 1 | 0 | 6,6 | |
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Red Bull Bragantino | 4 | 201 | 0 | 1 | 7,2 | |
| ໂກປາ ລິເບີຕາໂດເຣສ | Red Bull Bragantino | 3 | 238 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 24 | 1.442 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Red Bull Bragantino | 5 | 300 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 3 | 100 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Red Bull Bragantino | 2 | 89 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 7 | 233 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Red Bull Bragantino | 2 | 84 | 1 | 0 | – | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 1 | 89 | 1 | 0 | – | |
| ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Bahia - BA | 2 | 132 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Red Bull Bragantino | 7 | 292 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Bahia - BA | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | ຊູເປີ ລີກ ສະວິດເຊີແລນ | Basel 1893 | 8 | 181 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຢູຟ່າ ຢູໂຣປາລີກ | Basel 1893 | 2 | 37 | 0 | 0 | 6,7 | |
| ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Bahia - BA | 1 | 11 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2019 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Bahia - BA | 9 | 572 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Bahia - BA | 2 | 155 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018-2019 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Bahia - BA | 15 | 1.091 | 1 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Bahia - BA | 3 | 223 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Bahia - BA | 3 | 270 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2018 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Bahia - BA | 4 | 312 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|