ໂຄສະນາ
Gavin Reilly ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Arbroath. ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ, ສັນຊາດ: ສະກັອດແລນ, ອາຍຸ: 34, ລວງສູງ: 181 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €10 ພັນ. 2026-2027: 14 ນັດ, 2 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Arbroath ພົບ Queen of South (4 ພະຈິກ 2026).
ອັບເດດລ່າສຸດ:
ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
Arbroath: 9 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Arbroath ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026/27 Gavin Reilly ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 557 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 7 ນັດ.
Arbroath: 81 ນັດ, 18 ປະຕູ, 4 ແອັດຊິດ
Queen of South: 60 ນັດ, 19 ປະຕູ, 7 ແອັດຊິດ
Stenhousemuir: 11 ນັດ, 2 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Greenock Morton: 34 ນັດ, 5 ປະຕູ, 4 ແອັດຊິດ
Livingston: 11 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Carlisle United: 18 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Gavin Reilly ອາຍຸ 34 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 10 ພຶດສະພາ 1992.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງໜ້າ.
ສະໂມສອນຂອງ Gavin Reilly: Arbroath.
ລວງສູງຂອງ Gavin Reilly: 181 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ສະກັອດແລນ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €10 ພັນ.
Gavin Reilly ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 14 ນັດ, ຍິງ 2 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Gavin Reilly ໃນລະດູການ 2026-2027: ລົງສະໜາມ 14 ນັດ, ຍິງ 2 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 749. ຄະແນນສະເລ່ຍ: 6,5.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ສະກັອດຕິດ ແຊມພຽນຊິບ | Arbroath | 9 | 557 | 1 | 0 | 6,6 |
| ລີກ ຄັບ ສະກັອດແລນ | Arbroath | 4 | 164 | 0 | 0 | 6,5 | |
| ແຊລເລນຈ໌ ຄັບ ສະກັອດແລນ | Arbroath | 1 | 28 | 1 | 0 | – | |
| 2025-2026 | ສະກັອດຕິດ ແຊມພຽນຊິບ | Arbroath | 33 | 2.026 | 5 | 1 | 6,7 |
| ລີກ ຄັບ ສະກັອດແລນ | Arbroath | 4 | 136 | 1 | 0 | 6,8 | |
| ແຊລເລນຈ໌ ຄັບ ສະກັອດແລນ | Arbroath | 3 | 45 | 0 | 0 | 6,5 | |
| ຄັບ ສະກັອດແລນ | Arbroath |
| 2 |
| 143 |
| 2 |
| 1 |
| 8,0 |
| 2024-2025 | ສະກັອດຕິດ ລີກ ວັນ | Arbroath | 21 | 1.408 | 7 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ແຊລເລນຈ໌ ຄັບ ສະກັອດແລນ | Arbroath | 2 | 170 | 0 | 0 | 6,2 | |
| ຄັບ ສະກັອດແລນ | Arbroath | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ລີກ ຄັບ ສະກັອດແລນ | Arbroath | 1 | 35 | 1 | 0 | 8,1 |
| 2023-2024 | ສະກັອດຕິດ ລີກ ວັນ | Queen of South | 30 | 2.138 | 9 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ລີກ ຄັບ ສະກັອດແລນ | Queen of South | 2 | 179 | 0 | 0 | 6,4 | |
| ຄັບ ສະກັອດແລນ | Queen of South | 1 | 83 | 1 | 0 | 7,8 | |
| ແຊລເລນຈ໌ ຄັບ ສະກັອດແລນ | Queen of South | 1 | 71 | 1 | 0 | 7,8 |
| 2022-2023 | ສະກັອດຕິດ ລີກ ວັນ | Queen of South | 20 | 1.393 | 5 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ລີກ ຄັບ ສະກັອດແລນ | Queen of South | 3 | 237 | 3 | 0 | 7,5 | |
| ແຊລເລນຈ໌ ຄັບ ສະກັອດແລນ | Queen of South | 2 | 36 | 0 | 0 | 6,6 | |
| ຄັບ ສະກັອດແລນ | Queen of South | 1 | 83 | 0 | 0 | 6,4 | |
| ສະກັອດຕິດ ລີກ ທູ | Stenhousemuir | 11 | 917 | 2 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | ສະກັອດຕິດ ແຊມພຽນຊິບ | Greenock Morton | 29 | 2.223 | 4 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ຄັບ ສະກັອດແລນ | Greenock Morton | 3 | 225 | 1 | 0 | 7,0 | |
| ແຊລເລນຈ໌ ຄັບ ສະກັອດແລນ | Greenock Morton | 2 | 43 | 0 | 1 | – | |
| ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Livingston | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,9 | |
| ລີກ ຄັບ ສະກັອດແລນ | Livingston | 1 | 25 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Livingston | 5 | 198 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ລີກ ຄັບ ສະກັອດແລນ | Livingston | 4 | 69 | 0 | 0 | – | |
| ລີກ ທູ | Carlisle United | 15 | 412 | 0 | 0 | 6,4 | |
| ອີເອັຟແອວ ໂທຣຟີ | Carlisle United | 1 | 90 | 1 | 0 | – | |
| ເອັຟເອ ຄັບ | Carlisle United | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,1 | |
| ອີເອັຟແອວ ຄັບ | Carlisle United | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | ລີກ ວັນ | Bristol Rovers | 4 | 152 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ລີກ ທູ | Cheltenham Town | 21 | 1.377 | 4 | 2 | 6,7 | |
| ເອັຟເອ ຄັບ | Cheltenham Town | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018-2019 | ລີກ ວັນ | Bristol Rovers | 10 | 530 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ອີເອັຟແອວ ໂທຣຟີ | Bristol Rovers | 1 | 80 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | ຄັບ ສະກັອດແລນ | St Mirren | 1 | 65 | 1 | 0 | 7,6 |
|---|
| 2015-2016 | ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Heart of Midlothian | 2 | 91 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ສະກັອດຕິດ ພຣີເມຍຊິບ | Inverness | 1 | 12 | 0 | 0 | – |