ໂຄສະນາ
ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ, ສັນຊາດ: ບຣາຊິວ, ອາຍຸ: 38, ລວງສູງ: 178 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €300 ພັນ. 2021: 1 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ. ການລົງຫຼິ້ນຫຼ້າສຸດທີ່ບັນທຶກໄວ້: Boavista ພົບ Fluminense - RJ (24 ມີນາ 2021).
ອັບເດດລ່າສຸດ:
ສູງສຸດ: €2 ລ້ານ (26 ພ.ພ. 2016)
Fluminense - RJ: 41 ນັດ, 0 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
São Paulo - SP: 126 ນັດ, 3 ປະຕູ, 4 ແອັດຊິດ
Cruzeiro - MG: 17 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ໜ້າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ: ຜົນບານສົດ
Hudson ອາຍຸ 38 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 30 ມັງກອນ 1988.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງກາງ.
ລວງສູງຂອງ Hudson: 178 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ບຣາຊິວ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €300 ພັນ.
Hudson ໃນລະດູການ 2021: ລົງສະໜາມ 1 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Free Player | ອາຍຸ 34 ປີ | €300 ພັນ | |
| Fluminense | ອາຍຸ 33 ປີ | €500 ພັນ | |
| Fluminense | ອາຍຸ 33 ປີ | €800 ພັນ | |
| Fluminense | ອາຍຸ 33 ປີ | €800 ພັນ | |
| Fluminense | ອາຍຸ 32 ປີ | €800 ພັນ | |
| Fluminense | ອາຍຸ 32 ປີ | €800 ພັນ | |
| São Paulo | ອາຍຸ 31 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| São Paulo | ອາຍຸ 31 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| São Paulo | ອາຍຸ 30 ປີ | €1 ລ້ານ | |
| Cruzeiro | ອາຍຸ 29 ປີ | €1,3 ລ້ານ | |
| São Paulo | ອາຍຸ 28 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| São Paulo | ອາຍຸ 28 ປີ | €2 ລ້ານ | |
| São Paulo | ອາຍຸ 27 ປີ | €1,3 ລ້ານ | |
| São Paulo | ອາຍຸ 27 ປີ | €1,8 ລ້ານ | |
| São Paulo | ອາຍຸ 27 ປີ | €1,5 ລ້ານ | |
| São Paulo | ອາຍຸ 26 ປີ | €500 ພັນ | |
| Santos | ອາຍຸ 20 ປີ | €150 ພັນ | |
| Santos | ອາຍຸ 20 ປີ | €50 ພັນ |
Hudson ໃນລະດູການ 2021: ລົງສະໜາມ 1 ນັດ, ຍິງ 0 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 3.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | ກໍາເປໂອນາໂຕ ກາຣິໂອກາ ອາ ບຣາຊິນ | Fluminense - RJ | 1 | 3 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ກໍາເປໂອນາໂຕ ກາຣິໂອກາ ອາ ບຣາຊິນ | Fluminense - RJ | 2 | 52 | 0 | 0 | – |
| ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Fluminense - RJ | 1 | 82 | 0 | 0 | 5,7 | |
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2020 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Fluminense - RJ | 24 | 1.500 | 0 | 2 | 6,5 |
| ໂກປາ ໂດ ບຣາຊິນ | Fluminense - RJ | 4 | 344 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2019-2020 |
| Fluminense - RJ |
| 8 |
| 706 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 9 | 495 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ກໍາເປໂອນາໂຕ ເປົາລິສຕາ A1 ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 6 | 448 | 0 | 1 | 6,4 | |
| ໂກປາ ລິເບີຕາໂດເຣສ | São Paulo - SP | 1 | 81 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2018-2019 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 20 | 1.647 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ກໍາເປໂອນາໂຕ ເປົາລິສຕາ A1 ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 8 | 680 | 1 | 0 | 6,8 | |
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | São Paulo - SP | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 | |
| ໂກປາ ໂດ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,9 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນຂອງສະໂມສອນ | São Paulo - SP | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2018 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 10 | 888 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2017-2018 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 7 | 573 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ກໍາເປໂອນາໂຕ ເປົາລິສຕາ A1 ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 5 | 326 | 0 | 0 | 6,8 | |
| ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Cruzeiro - MG | 9 | 674 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2016-2017 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Cruzeiro - MG | 8 | 512 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 3 | 236 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2016 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 14 | 1.110 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 12 | 758 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2015 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 9 | 566 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 13 | 629 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2014 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 1 | 7 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|
| 2013-2014 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | São Paulo - SP | 3 | 57 | 0 | 0 | – |
|---|