ຄະແນນສະເລ່ຍຕໍ່ເດືອນ
ແຕະໃສ່ກຣາຟເພື່ອປ່ຽນຄ່າທີ່ສະແດງ
ບາດເຈັບ
ສູງສຸດ: €1,5 ລ້ານ (18 ກ.ຍ. 2024)
| ວັນທີ | ທີມ | ອາຍຸ | ມູນຄ່າ |
|---|---|---|---|
| Atlético Mineiro |
ອັບເດດລ່າສຸດ:
Iván Román ຫຼິ້ນໃຫ້ກັບ Colo Colo. ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ, ສັນຊາດ: ຊິລີ, ອາຍຸ: 20, ລວງສູງ: 184 cm, ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €1,5 ລ້ານ. Iván Román ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 19 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
ໃນຂໍ້ມູນທີ່ມີ ນັດຫຼ້າສຸດທີ່ Iván Román ໄດ້ລົງຫຼິ້ນແມ່ນ Coquimbo Unido ພົບ Colo Colo ໂດຍໄດ້ຢູ່ໃນສະໜາມ 45 ນາທີ. ວັນທີແຂ່ງຂັນ: 12 ຕຸລາ 2026.
Colo Colo: 6 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
ຕາມຂໍ້ມູນຂອງ Colo Colo ທີ່ມີສຳລັບລະດູການ 2026 Iván Román ໄດ້ລົງຫຼິ້ນ 283 ນາທີ ແລະເປັນຕົວຈິງ 2 ນັດ.
Colo Colo: 7 ນັດ, 0 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Atlético Mineiro - MG: 25 ນັດ, 1 ປະຕູ, 0 ແອັດຊິດ
Palestino: 43 ນັດ, 3 ປະຕູ, 2 ແອັດຊິດ
Iván Román ອາຍຸ 20 ປີ. ວັນເດືອນປີເກີດ: 12 ກໍລະກົດ 2006.
ຕຳແໜ່ງ: ກອງຫຼັງ.
ສະໂມສອນຂອງ Iván Román: Colo Colo.
| ອາຍຸ 19 ປີ |
| €1,5 ລ້ານ |
| Atlético Mineiro | ອາຍຸ 19 ປີ | €1,5 ລ້ານ |
| Atlético Mineiro | ອາຍຸ 18 ປີ | €1,5 ລ້ານ |
| Palestino | ອາຍຸ 18 ປີ | €1,5 ລ້ານ |
| Palestino | ອາຍຸ 18 ປີ | €1,5 ລ້ານ |
| Palestino | ອາຍຸ 17 ປີ | €1 ລ້ານ |
| Palestino | ອາຍຸ 17 ປີ | €600 ພັນ |
ລວງສູງຂອງ Iván Román: 184 cm.
ຕີນທີ່ຖະໜັດ: ຂວາ.
ສັນຊາດ: ຊິລີ.
ມູນຄ່າຕະຫຼາດ: €1,5 ລ້ານ.
Iván Román ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 19 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ.
Iván Román ໃນລະດູການ 2026: ລົງສະໜາມ 19 ນັດ, ຍິງ 1 ປະຕູ ແລະ 0 ແອັດສິດ ໃນທຸກລາຍການ. ນາທີລົງຫຼິ້ນ: 1.278.
| ລະດູການ | ການແຂ່ງຂັນ | ທີມ | ການແຂ່ງຂັນ | ນາທີທີ່ລົງສະໜາມ | ປະຕູ | ແອັດສິດ | ຄະແນນ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ລີກາ ເດ ພຣີເມຍຣາ ຊີລີ | Colo Colo | 6 | 283 | 0 | 0 | 6,5 |
| Chilean Cup | Colo Colo | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Atlético Mineiro - MG | 5 | 397 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Brazilian Cup | Atlético Mineiro - MG | 1 | 33 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Atlético Mineiro - MG | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| ກໍາເປໂອນາໂຕ ມິເນໂຣ ດີວິຊິອອນ 1 (ບຣາຊິນ) | Atlético Mineiro - MG | 1 | 70 | 0 | 0 | 7,2 | |
| ການແຂ່ງຂັນມິດຕະພາບສາກົນ | ຊີລີ |
| 3 |
| 225 |
| 0 |
| 0 |
| 6,0 |
| ຄັດເລືອກການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ (ຄອນເມໂບລ) | ຊີລີທີມຊາດ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | Series | Palestino | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Atlético Mineiro - MG | 5 | 358 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Atlético Mineiro - MG | 7 | 300 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Atlético Mineiro - MG | 4 | 194 | 0 | 0 | 7,0 | |
| ລີກາ ເດ ພຣີເມຍຣາ ຊີລີ | Palestino | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,1 | |
| CONMEBOL U20 Sudamericano | ຊີລີທີມຊາດ | 6 | 528 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2024-2025 | ເຊຣີ ອາ ບຣາຊິນ | Atlético Mineiro - MG | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ລີກາ ເດ ພຣີເມຍຣາ ຊີລີ | Palestino | 5 | 361 | 0 | 0 | 6,5 | |
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Palestino | 1 | 90 | 1 | 0 | 6,7 | |
| CONMEBOL U20 Sudamericano | ຊີລີທີມຊາດ | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024 | ລີກາ ເດ ພຣີເມຍຣາ ຊີລີ | Palestino | 16 | 1.328 | 1 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ໂກປາ ລິເບີຕາໂດເຣສ | Palestino | 8 | 606 | 1 | 0 | 6,3 | |
| ໂກປາ ຊູດາເມຣິການາ | Palestino | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Chilean Cup | Palestino | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2023-2024 | ລີກາ ເດ ພຣີເມຍຣາ ຊີລີ | Palestino | 3 | 200 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Palestino | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2023 | ລີກາ ເດ ພຣີເມຍຣາ ຊີລີ | Palestino | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL U17 Championship | ຊີລີທີມຊາດ | 7 | 585 | 1 | 1 | 6,6 |
| 2022-2023 | ລີກາ ເດ ພຣີເມຍຣາ ຊີລີ | Palestino | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|